Rang membru

Options Rang membru
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mirela74chris
Postat: Wednesday, June 1, 2011 10:07 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
miriam wrote:
acum le-am vizitat si eu putin, sant multe fete de acolo venite la noi...

Nu e problema ca vin.Doar ca posteaza si aici si acolo identic.Si mai este inca ceva copiaza subiectele de aici,acolo.Am fost si foarte darnice dandu-le pm cu adresele de unde cumparam fire.Si nu va spun ce este acolo...
shirel
Postat: Wednesday, June 1, 2011 10:15 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11705
Locatia: israel
Aoleu si toata problema asta a inceput de la intrebarea mea?! ras sic
mirela74chris
Postat: Wednesday, June 1, 2011 10:17 PM

shirel wrote:
Aoleu si toata problema asta a inceput de la intrebarea mea?! ras sic

Stai linistita ca nu de acolo.Era mai veche,s-a mai discutat.
t-mihaela
Postat: Thursday, June 2, 2011 6:10 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5124
Anabella wrote:
Si???...despre cine e vorba?vreau sa stiu si euras

Si eu ,cine-i cine-i ras vreau si eu pm va rooog pupici
marinmagda18
Postat: Thursday, June 2, 2011 6:29 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
De mine e vorba si de un alt forum care NU ESTE AL MEU.

Quote:
Uitati ca am gasit si chestia asta...Care ne framanta...
MODIFICARE REGULAMENT

SANCTIUNI

1. Orice user care isi va crea forumul propriu, cu acelasi specific ca si 7 pitici, va fi suspendat definitiv.

Eu nu mi-am creat alt forum ,iar acel forum nu e cu acelasi specific.

Quote:
2. Orice incercare de atragere a membrilor 7 Pitici pe alte forumuri de catre vreun membru 7 Pitici, mai nou sau mai vechi, va atrage dupa sine suspendarea definitiva a membrului respectiv.

Nu am atras pe nimeni pe acel forum

Quote:
3. Orice user care activeaza ca si moderator pe un alt forum similar 7 Pitici va fi suspendat.

Inca de la inceput am citit regulamentul acestui forumSi am scris mesaj la subiectul despre schimbari in forum in care am specificat acest lucru.
Dar daca eu respect toate regulile acestui forum,conform lor nu pot fi sanctionata in nici un fel caci nu incalc niciuna.
E dreptul oricarui membru care respecta conditiile sa participe la concursuri.
Iar postarile nu le-am furat sunt ale mele.
Nu e forum similar acesta e despre copii acela e despre activitatile manuale ale unor persoane.
Nu e similar.
mirela74chris
Postat: Thursday, June 2, 2011 6:38 AM

Pai fiind moderator global sigur ca incalci una din reguli.Si este similar forumul,are topicuri atat despre lucru de mana,calatorii,timp liber,diete,mamici,gravidute,copii,etc....Dar nu sunt eu in masura sa judec daca e similar sau nu. Adriana va decide ce si cum.Nu vreau sa fiu rea si nici nu am vrut,dar te-ai inscris pe forum imediat ce a aparut primul concurs sponsorizat.Apoi ai disparut un timp.Mi-e greu sa cred ca nu stiai forumul acesta inainte de a aparea concursurile....
t-mihaela
Postat: Thursday, June 2, 2011 6:42 AM

Pai 90% din forumul asta e despre lucru de mana.Eu stiu sigur ca Adriana nu tolera moderatori/admini de pe forumuri de lucru de mana aici dar o sa ne lamureasca ea cred.oare
marinmagda18
Postat: Thursday, June 2, 2011 7:01 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Atunci cand m-am inscris nu eram moderator global.Iar eu mi-am facut datoria inca de la inceput si am scris mesaj in care am specificat acest lucru la topicul despre schimbari de regulament dar nimeni nu mi-a spus nu te potrivesti-pleaca.
Acel mesaj urma a fi aprobat de un administrator/moderator.

Multe forumuri au discutii despre orice.
Acest forum are ca specific discutiile despre copii.
Acel forum are ca specific alte activitati manuale.
Nu toata lume de pe net procedeaza asa?
Cand e concurs vine si apoi pleaca pe orice forum asa se procedeaza.
Nu inteleg un lucru?
Daca am respectat toate conditiile de participare de ce mi se reproseaza acest lucru?
N-am facut reclama,nu m-am certat cu nimeni?
Si nu am castigat si apoi am plecat si pa.
Desi si asta nu incalca nici-o regula.
Fiecare e liber sa zica ce vrea ,cand vrea.
Si da m-am retras pentru o vreme caci am fost considerata prea "desteapta" pentru anumite sectiuni.
Si am fost jignita,caci acea persoana s-a grabit cand a vazut in numele meu de user numarul 18 si a crezut ca am 18 ani si sunt plina de figuri.
Dar am tacut si m-am retras.
Am si eu o scoala,am o varsta.Nu mai sunt o pustoaica.
De aceea nici nu ma postez peste tot,desi poate as avea ceva de spus.
Iar daca ma veti elimina va fi o masura discriminatorie fata de mine,eu care nu am incalcat regulile acestui forum.

Descrierea forumului suna asa:

Quote:
Bine aţi venit în comunitatea 7 PiTiCi !
Aici veţi găsi întotdeauna un suport moral, o mare familie virtuală, gata să vă sară oricând în ajutor, cu un sfat, o vorbă bună, care să se bucure alături de voi de reuşitele voastre şi ale copiilor voştri şi care să vă îmbărbăteze atunci când simţiţi că aţi ajuns la capătul puterilor.

Aici împărţim bucuriile, necazurile, cunoştinţele, ne jucăm, ne distrăm, dar în primul şi în primul rând ne simţim bine împreună în această mare familie, familia 7 PiTiCi.

Dacă vrei să ne cunoşti, intră pe forum şi alătură-te comunităţii 7 PiTiCi. Îndată ce ne vei cunoaşte, nu vei mai putea pleca de aici, pentru că nicăieri nu te simţi mai acasă decât la cei 7 PiTiCi.

Nu spune ca e exclusiv destinata activitatilor manuale.
Eu cel putin nu am vazut si nu vad asta.

oanamaria
Postat: Thursday, June 2, 2011 7:19 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Magda e firesc ca noi sa fim deranjate pentru ca suntem atatsate afectiv de acest forum si cand cineva vine doar sa se foloseasca de forum si doar ca sa participe la concursuri e cam greu de digerat si de acceptat.
Apoi tu ai o situatie speciala pe celalalt forum -acolo e ,,casa ''ta ,aici vii in vizita faci repede zeci de postari si pa-pa !Mai apari cand se lanseaza un nou concurs cu masini de cusut ca premiu.
Eu nu am nimic cu tine ca om si sunt sigura ca nici o alta fata nu are nimic cu tine ,ci cu rangul pe care-l porti pe celalalt forum.Atat!
Acum sa vedem ce va zice Adriana .

Referitor la fete care vin si apoi afla ,,ceva'' si pleaca mai ales sa afle de unde ne luam noi ate (bine acum stie toata lumea si toata tara),dar cand eu nu am fost de acord sa dam adresele la cele cu 1-2 postari care intrau doar sa intrebe asta mi-au sarit unele in cap ca vai ce rea sunt ,ca nu ma comport bine etc.etc si nimeni din fetele vechi de aici nu mi-a sarit in ajutor sa zicem asa ,ci am picat eu de rea si neospitaliere cu noile venite.hohot hohot
Adica solidaritatea exista ,dar lipseste cu desavarsire !
bereea
Postat: Thursday, June 2, 2011 7:21 AM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22484
marinmagda18 wrote:

Si da m-am retras pentru o vreme caci am fost considerata prea "desteapta" pentru anumite sectiuni.
Si am fost jignita,caci acea persoana s-a grabit cand a vazut in numele meu de user numarul 18 si a crezut ca am 18 ani si sunt plina de figuri.
Dar am tacut si m-am retras.
Am si eu o scoala,am o varsta.Nu mai sunt o pustoaica.

da, am crezut ca ai 18 ani.Si cu ce-am gresit?Ti-am cerut scuze dupa aceea.Sau poate trebuia sa ma pun si in genunghi?Ti-am spus doar "traiasca nenea google" ca prea le stii pe toate.Cand o persoana stie toate raspunsurile e clar ca "fura" de ici de colo si nicidecum nuu e chiar atat de "desteapta".Scuze din nou daca n-am dreptate
t-mihaela
Postat: Thursday, June 2, 2011 7:22 AM

Magdalena, exista sigur o solutie la problema.Renunti la rangul de moderator acolo .Poti fi membru respectat si iubit fara sa fii moderator .Asa ai mai multa libertate.Nu doar aici dar multe forumuri nu permit moderatori /admini sa le misune printre blideras Ti-am vazut gogosile cu salcam si celelalte bucatareli essen
RuxandraS
Postat: Thursday, June 2, 2011 9:09 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/22/2009
Postari: 1639
Putin am lipsit si va luatzi la hartza?ras ras ras hohot hohot hohot computerlove computerlove computerlove
shirel
Postat: Thursday, June 2, 2011 9:12 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11705
Locatia: israel
Amandoua forume contin aproape aceeasi teme deci cum eu nu vad nevoie de a posta acolo ceva cand am acest forum unde am vechime si cunosc toti membri ,unde am legat prietenii ,unde am cunoscut persoane scumpe mie. Nu-i inteleg pe cei de acolo de ce nevoie ar avea de noi in momentul cand toti prieteni virtuali ai lor se afla acolo mai ales ca are si asa o functie de moderator fiecare poate fi membru din umbra si sa citeasca exact cel intereseaza .Nu stiu mie mi se pare tare obositor si fara rost sa postez pe 2 forume cu aceeasi teme.
Dupa ce Adriana isi va termina problemele ei personale va decide ea desigur cum sa rezolve aceasta problema.
Apropo,ideea lui Mihaela este extraordinara!thumright
oanamaria
Postat: Thursday, June 2, 2011 9:28 AM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
RuxandraS wrote:
Putin am lipsit si va luatzi la hartza?ras ras ras hohot hohot hohot computerlove computerlove computerlove

Sa nu mai lipsesti ca uite ce se intampla!computerlove sic
mirela74chris
Postat: Thursday, June 2, 2011 9:29 AM

shirel wrote:
Amandoua forume contin aproape aceeasi teme deci cum eu nu vad nevoie de a posta acolo ceva cand am acest forum unde am vechime si cunosc toti membri ,unde am legat prietenii ,unde am cunoscut persoane scumpe mie. Nu-i inteleg pe cei de acolo de ce nevoie ar avea de noi in momentul cand toti prieteni virtuali ai lor se afla acolo mai ales ca are si asa o functie de moderator fiecare poate fi membru din umbra si sa citeasca exact cel intereseaza .Nu stiu mie mi se pare tare obositor si fara rost sa postez pe 2 forume cu aceeasi teme.
Dupa ce Adriana isi va termina problemele ei personale va decide ea desigur cum sa rezolve aceasta problema.
Apropo,ideea lui Mihaela este extraordinara!thumright

Intru totul de acord cu tine.Cand sa mai ai timp de postari pe doua forumuri cand mai faci si lucru de mana pe langa toate celelalte indeletniciri:servici,casa,copii?Asta daca nu ai interes...Deci asteptam decizia Adrianei.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed