raly

Profil: raly
Despre
Utilizator: raly
Nivel: DIAMANT
Nume real:
Locatia M e d i a s
Ocupatie: astept primavara
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Monday, December 17, 2007
Ultima vizita: Wednesday, February 8, 2017 10:03 PM
Numarul de postari: 25,862
[2.83% din toate postarile / 7.71 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Wednesday, September 21, 2016 9:16 PM
Scumpele mele,imi era asa de dor de voi iloveyou iloveyou iloveyou Imi pare atat de bine sa va regasesc in continuare aici adunate!computerlove computerlove
Mioara,ce trece timpul,pt a doua oara soacra!Casa de piatra mirilor iar tie sanatate multa!Te pup!pupici pupici pupici
Shireluta,tot asa vesela si nelinistita....ai dreptate la 40 de ani incepe viatzafirstprize firstprize Ce ai crescut copii ....deja toti la scoala!Lol Lol Trece timpul ca tampitul cum zice Mioarahohot hohot
Mihaela ,nu mai sta pe ganduri,intr-adevar e frumos sa visezi dar e mai frumos sa iti vezi visul implinit si nu ti-l implineste nimeni,in afara de tine,asa ca mobilizarea si fa ceva ca stiu ca potential este la tine!hearts hearts
Pe toate celelalte fete pe care v-am mai vazut pe aici va salut si va pupicesc cu drag:Kali,Brandusa,Liz,Roxy,Alexandra,Giulia,Oanacomputerlove computerlove computerlove computerlove
Noi suntem bine (apropo de trecutul timpului )suntem clasa a 5-a si a 12-a anul asta lucram pe toate fronturile,in cls a5 a sa ne acomodam cu profesorii,note,colegi noi si a 12-a sa ne pregatim pt bac,pt sc de soferi,o sa avem un an plin dar cu siguranta o sa fie bine,sanatate sa fie numa ca in rest ne descurcam noi!dance dance
Cu timpul asta stam mai prost!iloveyou iloveyou iloveyou Va pup pe toate!

Subiect: Miss Februarie 2016
Postat: Wednesday, February 17, 2016 10:14 PM
Da,da e ok si din lunile trecute!Lol

Bravo Mioara ca ai spart gheatza!iloveyou iloveyou
Sa se adune cat mai multe mamicitopai topai topai

Postat: Wednesday, February 17, 2016 12:36 PM
Yupy,Yupy......a revenit si Cristy!majoreta majoreta majoreta

Subiect: Miss Februarie 2016
Postat: Wednesday, February 17, 2016 9:12 AM
Continuam seria miss-urilor pana ajungem la MIss Baba Satuluihohot hohot

Miss Februarie-Miss Impresionare

Se posteaza 3 poze sa vedem cu ce ne impresionati,pana in 29 februarie,de la 1 martie se voteaza,iar castigatoarea va organiza in luna martie concursul lunii martie!Hai sa nu pierdem firul acestor concursuri frumoase si sa nu ratam si ocazia de a mai vedea din cand in cand fete dragi si frumoase!Asa ca la concurs divelor!topai topai topai

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 16
Postat: Wednesday, February 17, 2016 8:56 AM
hearts Buna dimineata!hearts

Liz hai iesi afara din butoi si vino la cafea!computerlove computerlove

Subiect: Micropigmentare si microblending
Postat: Wednesday, February 17, 2016 8:54 AM
hearts hearts hearts

Postat: Wednesday, February 17, 2016 8:51 AM
shirel wrote:
Incetul cu incetul se reintorc fetele inapoi in familia si asta ma bucura mult.Cred ca moartea lui Dya ne-a facut sa ne gandit la forumul nostru si cum avem aici asa o legatura virtuala apropiata si fiecare mamica pe care o stim face partea din sufletul nostru.Ana bine ai revenit..astept sa ne povestesti despre noile voastre peripetii!!Pupcomputerlove

Exact la asta m-am gandit si eu....ce frumos ar fii sa vina toate fetele inapoi si sa fim adunate toate ca in vremurile bune!computerlove computerlove

Ana bine ai revenit si tu!hearts hearts

Subiect: Miss august 2011
Postat: Tuesday, February 16, 2016 10:24 AM
ingerash wrote:
Hai sa deschidem concurs! topai

Hai!topai topai

Subiect: Help!!!! M-am lasat de fumat!
Postat: Tuesday, February 16, 2016 10:21 AM
Succes,Oana!hearts

Subiect: Stiti ceva despre ... - 5
Postat: Sunday, February 14, 2016 9:56 PM
Mai stie cineva ceva de Teosof??O aveam intr-o vreme pe facebook dar si-a sters contul cred!Lol Lol
Si Rody???hearts hearts