Propuneri

Options Propuneri
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MNiko
Postat: Tuesday, April 1, 2008 10:16 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Kiki wrote:
Mai stiti cum era cand stateam noaptea la taclale pana la 2 si dimineata eram rupte cu cafelele in fatza dar tot pe forum? Cand stiam fiecare despre cealalta mai multe decat stiam despre orice altceva? Cand spuneai cu usurinta cati dintzuci are cutare copilas, kilograme si inaltime? Imi e dor de perioada aia! Si imi pare rau ca tot felul de discutii nu fac decat sa ne indeparteze mai mult si toate intalnirile din lume nu vor aduce inapoi ce-a fost!

Si mie imi e tare dor de acea perioada, si mi-as dori din suflet sa regasesc aceeasi atmosfera ori de cate ori deschid forumul.
ira_tgr
Postat: Tuesday, April 1, 2008 10:17 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
Kiki wrote:

Mai stiti cum era cand stateam noaptea la taclale pana la 2 si dimineata eram rupte cu cafelele in fatza dar tot pe forum? Cand stiam fiecare despre cealalta mai multe decat stiam despre orice altceva? Cand spuneai cu usurinta cati dintzuci are cutare copilas, kilograme si inaltime? Imi e dor de perioada aia! Si imi pare rau ca tot felul de discutii nu fac decat sa ne indeparteze mai mult si toate intalnirile din lume nu vor aduce inapoi ce-a fost!

offf, imi amintesc k adormeam in fata "starii de spirit" si de dimineata eram printre primele "la o cafea in fata"... ce vremuri... bine ai zis kiki, stiam cele mai mici amanunte una despre cealalta...

dar stii ce am observat? fetele care am ramas din "vechea gasca", nu cred k ne-am certat vreodata intre noi, de la bun inceput ne-am "luat" cu bune si rele... si desi am stiut suficiente lucruri despre fiecare niciodata nu ne-am jignit si nu am aratat cu deget: ia uite-o si pe asta ...

ce frumos era alcool alcool
Laura&Alfonso
Postat: Tuesday, April 1, 2008 10:24 PM

Intrat: 4/4/2006
Postari: 1856
Locatia: Spania
sousourel wrote:
Acest mic "experiment" e mai putin psihologic decat l-ai vrut...e curata manipulare. Eu ma simt revoltata in urma actului tau, nicidecum incantata ca "ti-a reusit". In acceptiunea mea, moderator nu inseamna sa provoci dimineata discutii aprinse si seara sa culegi roadele!nono

Iar munca pe care ai facut-o....ei bine a fost placerea ta! Daca se intampla sa fie utila si altora, cu atat mai bine.

Subscriu.
mi s-a parut o gluma de prost gust...si mai ales ca ai stat pe forum ( sau poate aveai deschis calculatorul) fara sa precizezi in niciun moment ca e o gluma, sper ca te-ai distrat bine pe seama noastra (celor care au cazut in capcana ta) nu am cuvinte ..sincer credeam ca esti altfel, Una e o gluma si alta e sa incepi sa spui ca sunt persoane care nu respecta anumite reguli nescrise, ca dupa cand nu primesti raspunsul dorit sa faci asa zisa "pacaleala". eu cred ca te ascuzi in spatele lui 1 Aprilie ca sa spui ce anume simteai pe moment ca dupa sa te razgandesti .... si daca e cu adevarat o gluma HA HA HA
Kiki si mie imi este dor de acele momente , dar ce sa-i faci timpul trece si nu se mai intoarce
oanalaurisa
Postat: Tuesday, April 1, 2008 10:25 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Nu v-ati certat,dar v-ati temut ca am sa sterg topicurile scrise de mine ca alte persoane din trecut...deci nu v-ati certat...interesant.
oanalaurisa
Postat: Tuesday, April 1, 2008 10:34 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
Laura&Alfonso wrote:

Subscriu.
mi s-a parut o gluma de prost gust...si mai ales ca ai stat pe forum ( sau poate aveai deschis calculatorul) fara sa precizezi in niciun moment ca e o gluma, sper ca te-ai distrat bine pe seama noastra (celor care au cazut in capcana ta) nu am cuvinte ..sincer credeam ca esti altfel, Una e o gluma si alta e sa incepi sa spui ca sunt persoane care nu respecta anumite reguli nescrise, ca dupa cand nu primesti raspunsul dorit sa faci asa zisa "pacaleala". eu cred ca te ascuzi in spatele lui 1 Aprilie ca sa spui ce anume simteai pe moment ca dupa sa te razgandesti .... si daca e cu adevarat o gluma HA HA HA
Kiki si mie imi este dor de acele momente , dar ce sa-i faci timpul trece si nu se mai intoarce

Draga mea,chestia cu concursurile e o alta chestie,n-are nici o legatura cu anuntul despre plecarea mea...nu am stat pe forum,tocmai...nu am intins nici o capcana nimanui....intr-adevar unele persoane nu respecta anumite reguli si asta se stie foarte bine,nu am asteptat raspunsul dorit cum zici tu,nu m-am razgandit si nu inteleg de ce te-ai panicat tu ca am sa sterg topicurile deschise de mine,topicuri la care am muncit din greu si mi-am mancat nu stiu cate nopti...voi chiar nu stiti deloc de gluma...vai si-amar
Laura&Alfonso
Postat: Tuesday, April 1, 2008 10:43 PM

Intrat: 4/4/2006
Postari: 1856
Locatia: Spania
de unde am scos ca o sa stergi topicurile..ha ha ha.. cand tu in pacaleala ta ai spus ca o sa le stergi... uite parte plina a paharului am muscat din pacaleala ta
Kiki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 10:44 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Continuam AICI

Multumesc!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed