Propuneri - partea a doua

Options Propuneri - partea a doua
Subiectul anterior · Subiectul urmator
danab
Postat: Tuesday, March 8, 2011 7:43 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Tzepii wrote:
Propunerile sunt utile. Din pacate necesita modificari in codul forumului si nu stiu cat de curand vom avea timp sa le implementam. Oricum, intr-un viitor mai apropiat sau mai indepartat vom implementa propunerile voastre.

Multumim Tzepi!
zaza_
Postat: Wednesday, March 9, 2011 9:59 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/25/2008
Postari: 2187
Locatia: rm.vilcea
danab wrote:
Reiau propunerea de la nervi ras - sa poata deschide un topic nou membrul care are macar 50 de postari (ca la pm).

Asta e o propunere foarte utila! Si chiar la 150 postari, cum zice Miriam. Poate scapam de reclamele invadatoare!
carla
Postat: Sunday, March 13, 2011 9:45 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
La topicul cu torturi si prajituri eu ma pierd.As propune sa fie grupate dupa fel:cu branza,cu fructe,cu ciocolata,cu aluat dospit,cu pandispan,etc,...,ca altfel vine una,pune poza si reteta iar daca n-o fac in ziua respectiva e greu sa caut,oare unde am vazut-o???
Ar fi bine si cremele sa fie grupate,glazurile,...
dari
Postat: Thursday, March 24, 2011 10:31 PM

Intrat: 12/27/2009
Postari: 3468
Locatia: Arad
Carla aceste 2 topicuri http://forum.7p.ro/Poncho-fetite.aspx?g=posts&t=4419 si http://forum.7p.ro/Poncho.aspx?g=posts&t=2910 nu se pot contopi?
Irene
Postat: Friday, March 25, 2011 8:51 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/16/2010
Postari: 310
Locatia: Bacau
Propun ca noul topic/subiect sa fie mai intai aprobat de un moderator, adica sa nu apara pe site pana cand nu-l trimite un moderator la locul sau, in felul asta evitam aglomerarea de subiecte similare.
dari
Postat: Friday, March 25, 2011 9:10 AM

Intrat: 12/27/2009
Postari: 3468
Locatia: Arad
Irene wrote:
Propun ca noul topic/subiect sa fie mai intai aprobat de un moderator, adica sa nu apara pe site pana cand nu-l trimite un moderator la locul sau, in felul asta evitam aglomerarea de subiecte similare.

Buna idee!cool
roxinthya
Postat: Sunday, July 17, 2011 3:02 PM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7205
Locatia: Bucuresti
Am si eu o propunere - nu stiu daca e buna sau nu - sa fie un topic in care sa fie prezentata istoria forumului - cum a luat nastere , cu ce dificultati s-a confruntat, etc intr-un cuvant o poveste frumoasa si de succes
eu personal sunt fascinata si nu trece o zi in care sa nu intru atata timp cat am net
zaza_
Postat: Saturday, December 3, 2011 12:29 PM

As dori ca bara de "primite/cauta/chat/subiecte active/profilul meu/membri/iesire" sa se regaseasca si in partea de jos a pagini sau sa existe un buton care sa ma duca rapid in partea de sus a paginii, gen TOP. Sunt unele pagini foarte lungi, in special la tricotaje unde sunt poze si pana scroluiesc inapoi sus.....
roxinthya
Postat: Saturday, December 3, 2011 2:19 PM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7205
Locatia: Bucuresti
zaza_ wrote:
As dori ca bara de "primite/cauta/chat/subiecte active/profilul meu/membri/iesire" sa se regaseasca si in partea de jos a pagini sau sa existe un buton care sa ma duca rapid in partea de sus a paginii, gen TOP. Sunt unele pagini foarte lungi, in special la tricotaje unde sunt poze si pana scroluiesc inapoi sus.....

exista buton cu "inapoi sus" sub datele fiecarui membru
zaza_
Postat: Friday, September 28, 2012 6:26 PM

Am descoperit si eu butonul dupa ce am postat. Si m-am gandit: Maaaama, ce repede a facut Adriana butonu'!hohot hohot hohot hohot hohot hohot

Ar fi bine daca s-ar afisa daca este chatul activ, ce membri sunt pe acolo... Ca eu mai intru din joi in paste, dar sunt singura cuc... azi am intrat iar si, surpriza, mai era cineva! Eu zic ca ar fi bine sa vedem, macar daca este careva pe-acolo... sa nu fie singur!sorry1
kali
Postat: Friday, September 28, 2012 7:14 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14333
Pai clipoceste maaaare, rosu, in partea de sus a paginii cand e activ.hainoroc
zaza_
Postat: Friday, September 28, 2012 7:39 PM

kali wrote:
Pai clipoceste maaaare, rosu, in partea de sus a paginii cand e activ.hainoroc

hohot hohot hohot hohot hohot
Bai, frate, si am ochelari, dar vedere....hohot hohot hohot hohot hohot
shirel
Postat: Monday, October 1, 2012 3:28 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11790
Locatia: israel
am intrat si eu dupa atatzea ani pe chat!Eu ma uitam la el ca la un bibelou ,ma gandeam ca este aiurea,ei sa vezi acuma barfa pe la spatele vostru!hohot sic
raly
Postat: Tuesday, September 23, 2014 12:36 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Adriana,Tepi o versiune pt tabletA/tel nu se poate?Ma descurc greu cu marit/micsorat pe tel!O aplicatie cv?
Tzepii
Postat: Friday, September 26, 2014 10:54 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1829
Locatia: Romania-Bucuresti
raly wrote:
Adriana,Tepi o versiune pt tabletA/tel nu se poate?Ma descurc greu cu marit/micsorat pe tel!O aplicatie cv?

Am facut cateva modificari pentru deviceurile mobile, e mai bine acum?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed