problema

Options problema
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ianat22
Postat: Saturday, November 28, 2009 2:01 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Salut tuturor! Sunt educatoare la gradinita....am un baietel foarte emotional in grupa, in sens ca nu scapa nici o ocazie sa fie cit mai aproape de mine,sa ma cuprinda,tina de mina s.a...ma cam pune in garda...mai ales ca colega de schimb la observat masturbindsorry1 ....are 4 anisori...am cautat informatie prin net...dar nu sint satisfacuta de ceea ce am gasit...ce parere aveti despre asta? Sunt foarte blinda cu copii,poate asta fi un motiv?
shirel
Postat: Sunday, November 29, 2009 1:49 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11792
Locatia: israel
ianat22 wrote:
Salut tuturor! Sunt educatoare la gradinita....am un baietel foarte emotional in grupa, in sens ca nu scapa nici o ocazie sa fie cit mai aproape de mine,sa ma cuprinda,tina de mina s.a...ma cam pune in garda...mai ales ca colega de schimb la observat masturbindsorry1 ....are 4 anisori...am cautat informatie prin net...dar nu sint satisfacuta de ceea ce am gasit...ce parere aveti despre asta? Sunt foarte blinda cu copii,poate asta fi un motiv?

Masturbarea este foarte specifica varstei lui si tu esti cea pe care te indrageste .Incearca sa-i explici sa nu faca lucrul acesta in public ca nu este frumos si ca este ceva intim eventual poti lua legatura cu parinti lui .Orcum daca comportamentul lui se limiteaza cu tine numai la strangeri de mana si imbratisari nu ai nici un motiv sa fii sperita ,poate ca acest copil cauta dragostea si afectiunea ta .Apropo stii cumva cum ase poarta cu el parintii acasa ,din ce familie provine de multe ori copii ascund tot felul de secrete care trebuie deslusite.
sousourel
Postat: Sunday, December 6, 2009 11:46 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Discuta neaparat cu parintii. Desi e un comportament care poate aparea la copiii de aceasta varsta, fixarea baietelului e pe mama si nu pe o persoana straina de sex feminin.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed