Prima pagina

Options Prima pagina
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Friday, March 10, 2006 4:50 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17753
Locatia: Bucuresti
Ce v-ati dori sa gasiti in prima pagina (www.top-solutions.ro)?
Ce ar fi util, ce v-ar face placere sa gasiti acolo, etc.
g_nicoleta2000
Postat: Saturday, March 11, 2006 10:01 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
De exemplu putem pune retete pentru o saptamana de facut la bebelusi. Tot strangem cateva daca rasfoim forumul.
Ceva de genul: meniul saptamanii!
Vesna
Postat: Saturday, March 11, 2006 12:17 PM

Intrat: 2/27/2006
Postari: 1307
Mie mi se pare interesant sa existe 7 pitici in dreptul carora sa fie cate o tema generala si cand apesi pe cate un pitic, sa se deschida ferestrele. Mi-ar placea sa existe un pitic despre "bebici in burtici" cu date complete despre cum se dezvolta, cabinete medicale, alimentatie, altul despre "copilasi dragalasi" cu informatii despre dezvoltarea lor, alimentatie, boli, etc., un al treilea despre "hainute pentru pitici si burtici" (nu stiu daca puteti face reclama), apoi despre "produse de ingrijit burticile si bebeii"...Deocamdata nu mai stiu...
A! Si niste "scurtaturi" pe prima pagina, cine e online, nr de membrii...eventual starea vremii...
Si frumos, colorat, cu pitici animati...pupici
Kiki
Postat: Saturday, March 11, 2006 1:21 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Poate fi si un concurs de genul Piticul saptamanii, sau Piticul lunii si din imaginile postate in galerie, ca am inteles ca o sa faceti si o galerie, sa fie aleasa o poza a unui bebelus...
taki
Postat: Tuesday, September 19, 2006 4:00 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Ce parere ai despre site-ul nostru?

- foarte buna
- buna
- se putea si mai bine
- proasta

Sectiune votare si Sectiune rezultate

Numarul de votanti : 000
Primul vot : Zi, Luna, Anul, Ora
Ultimul vot : Zi, Luna, Anul, Ora

Roxanel
Postat: Tuesday, September 19, 2006 10:14 AM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Ar putea fi orice dar acest orice trebuie sa atraga vizitatorii sa viziteze forumul si sa se inscrie. O pagina initiala bine structurata, clara, subiecte adecvate si aprinse vor atrage. Cu cat un look mai profesional cu atat mai bine.

As merge pe culori pale nu aprinse care sa deranjeze la ochii.

Subiecte pe prima pagina? In primul rand un bun venit din partea administratorilor. Central as pune franturi din articole cu linkuri continuare si un subiect permanent de genul "Ati inceput diversificarea? Reteta/Meniul zilei" evident unde va fi mentionata si varsta de la care BB poate manca asa ceva.

Pe dreapta as pune un daily digest al subiectelor active de pe forum. Eventual sub as pune Nr membri, Nr de utilizatori online si numarul subiectelor din forum. Adica ceva de genul: Avem 457 teme deschise.

Pe stanga, se mai pot pune info aditionale: meteo, mini horoscop, nr tel de urgenta.

A si neaparat: Concursul Lunii ...
AdrianaC
Postat: Tuesday, September 19, 2006 5:10 PM

Roxanel wrote:
Ar putea fi orice dar acest orice trebuie sa atraga vizitatorii sa viziteze forumul si sa se inscrie. O pagina initiala bine structurata, clara, subiecte adecvate si aprinse vor atrage. Cu cat un look mai profesional cu atat mai bine.

As merge pe culori pale nu aprinse care sa deranjeze la ochii.

Subiecte pe prima pagina? In primul rand un bun venit din partea administratorilor. Central as pune franturi din articole cu linkuri continuare si un subiect permanent de genul "Ati inceput diversificarea? Reteta/Meniul zilei" evident unde va fi mentionata si varsta de la care BB poate manca asa ceva.

Pe dreapta as pune un daily digest al subiectelor active de pe forum. Eventual sub as pune Nr membri, Nr de utilizatori online si numarul subiectelor din forum. Adica ceva de genul: Avem 457 teme deschise.

Pe stanga, se mai pot pune info aditionale: meteo, mini horoscop, nr tel de urgenta.

A si neaparat: Concursul Lunii ...

Roxanel, foarte bune sfaturile tale. Vrei sa contribui si tu cu articole pentru prima pagina?
La chestia cu nr membri si cu cele mai citite subiecte si cu cati membri sunt online ne gandisem si noi, dar mai dureaza ceva pana o si punem in practica.

Astept in continuare idei, sau de ce nu, si o participare activa la crearea portalului. pupici
AdrianaC
Postat: Tuesday, September 19, 2006 5:26 PM

taki wrote:
Ce parere ai despre site-ul nostru?

- foarte buna
- buna
- se putea si mai bine
- proasta

Sectiune votare si Sectiune rezultate

Numarul de votanti : 000
Primul vot : Zi, Luna, Anul, Ora
Ultimul vot : Zi, Luna, Anul, Ora

Foarte buna si chestia asta ! thumright
taki
Postat: Wednesday, September 20, 2006 9:10 AM

AdrianaC wrote:

Foarte buna si chestia asta ! thumright

cool
Roxanel
Postat: Wednesday, September 20, 2006 9:23 AM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
AdrianaC wrote:

Roxanel, foarte bune sfaturile tale. Vrei sa contribui si tu cu articole pentru prima pagina?
La chestia cu nr membri si cu cele mai citite subiecte si cu cati membri sunt online ne gandisem si noi, dar mai dureaza ceva pana o si punem in practica.

Cu cea mai mare placere.thumleft
georgy_adinutza
Postat: Wednesday, September 20, 2006 11:23 AM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
Desi este un site ptr copii , cred ca ar fi bine sa fie intr-un colt si informatii despre : cursul valutar , meteo, ...oare oare oare
taki
Postat: Wednesday, September 20, 2006 11:45 AM

georgy_adinutza wrote:
Desi este un site ptr copii , cred ca ar fi bine sa fie intr-un colt si informatii despre : cursul valutar , meteo, ...oare oare oare

...sau horoscopul copiilor.oare
AdrianaC
Postat: Wednesday, September 20, 2006 2:52 PM

taki wrote:

...sau horoscopul copiilor.oare

Chestia cu horoscopul copiilor e buna, dar cine sa il faca? Eu nu ma pricep la horoscop. ras

Daca vreti pot sa inventez zilnic cate ceva si sa vedeti daca se si potriveste hohot
AdrianaC
Postat: Wednesday, September 20, 2006 2:52 PM

georgy_adinutza wrote:

Meteo o sa fie sigur pupici
taki
Postat: Wednesday, September 20, 2006 9:55 PM

AdrianaC wrote:

Chestia cu horoscopul copiilor e buna, dar cine sa il faca? Eu nu ma pricep la horoscop. ras

Daca vreti pot sa inventez zilnic cate ceva si sa vedeti daca se si potriveste hohot

Poate poti sa contribui cu un site in acest domeniu...trebuie sa ne interesam.oare
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed