Premiile la viitoarele concursuri!

Chestionar intrebare: Cum doriti sa fie premiile la viitoarele concursur
Alegere Voturi Statistici
ca si pana acum, cu poze la premiile primite 16 28%
ca si pana acum, dar fara poze la premiile primite 1 1%
fara nici un premiu 2 3%
premii cu o limita impusa (max 400gr) cu poze 0 0%
premii cu o limita impusa (max 400gr) fara poze 3 5%
doar felicitare sau diploma 34 60%

Options Premiile la viitoarele concursuri!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ildi
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:06 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
carla wrote:
nu stiu de ce
Am scris si mai sus,fetele se pot intelege si intre ele,pe PM,cand au de trimis premii.

iarta-mi insistenta,eu cred ca nu ai inteles scopul real al sondajului,niciodata,nimeni,din rusine,nu-i va spune unei alte fete:uite eu nu-mi permit sa-ti trimit cadoul.sa fim realiste!
carla
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:07 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
pcinfo wrote:
Carla draga degeaba te superi, tu ai avut limbajul nepotrivit, facandu-ne pe noi ipocrite! Nu sunt deloc ipocrita si da m-am bucurat de cadourile generoase pe care le-am primit, dar m-as bucura si mai tare daca fetele care ar dori sa participe sa nu se simta stanjenite ca nu au posibilitati materiale sa o faca! Eu cu asta nu voi mai comenta nimic, feceti cum credeti, pentru mine e bine oricum!
mi s-a parut o ipocrizie sa spuneti ca nu va intereseaza premiul.
Nici eu nu am posibilitati materiale,dar,daca in visele mele as castiga vreun concurs,m-as bucura de premiu,si m-as pregati pentru urmatorul concurs sa bucur si pe alta tricoto/crosetareasa
PS.Eu am avut limbajul nepotrivit?Cred ca ar trebui sa mai cauti!
diana-andreea
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:13 PM

dar si chiar daca ar avea pe cineva acasa...gandeste-te ca sunt 2 cheltuieli
1,cine trimite pachetul prin posta la familia respectiva...si 2...familia respectiva trebuie sa se cheltuiasca si ea la randul ca sa trimita pachetul...ca nu cred ca il poate teleportaalcool
si din afara nu toti au cum sa trimita cu atlasibul care costa 5 euro...ca pt un pachet de juma de kil platesti ca pt unul de 3 kile la posta ..plus lana,ca aici nu o cumperi cu 2 lei de pe breslo...ajungi la 50-60 de euro....bani cu care acasa traiesti belfer o saptamana...si poate sunt fete care si afara o duc la limita. ,Dar cum mentalitatea romaneasca e:''lasa ca e afara -are de unde''...de aici si pretentiile la premii.duel duel
carla
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:14 PM

ildi wrote:

iarta-mi insistenta,eu cred ca nu ai inteles scopul real al sondajului,niciodata,nimeni,din rusine,nu-i va spune unei alte fete:uite eu nu-mi permit sa-ti trimit cadoul.sa fim realiste!
nu vreau sa particip la asa un sondaj,dar daca tineti neaparat sa-l faceti intre voi...sa numarati si prezenta la vot
kara
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:21 PM

auuuuuuuuu fetele hai sa lasam lucrurile asa cum sunt...stiti ceva ?eu am intrat aici pe forum bucuroasa ca am cu cine impartasii ceea ce lucrez ........si daca sunt si concursuri numai bine ...ne mai ambitionam ,mai luam una de la alta modele etc.........eu am vazut ca azi doar a.ti vorbit.........nu e frumos ca totul sa se transforme in ceva ce nu cred ca vrea nimeni..........ildi iubire,carla ,,,,,,va rog lasati lucrurile asa cum sunt............stiu ca sunt mai noua decit voi dar era bine si frumos pina mai ieri cind doar lucrau fetele pentru ele ,pentru concurs ,pentru o comanda sau pur si simplu lucrau de vrenicute ce erau.......computerlove computerlove computerlove computerlove
ildi
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:25 PM

pe probate,eu am trimis cadouri la fete de pe forum si in afara concursurilor,ptr ca stiam ca le-ar face placere sa aiba un fir frumos si nu sunt una plina de bani,lucrez de 2 pe saptamina,3 ore,dar lucrez cu drag o zi ptr a face cadou unei persoane.
tocmai la aceste persoane ma refer si am deschis sondajul,ptr cele care au un venit de 600 lei pe luna si nu si-ar permite sa faca un premiu,de aceea nu participa la concursuri
carla
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:27 PM

Chiar nu inteleg rostul acestui topic,"sondaj"dar nu e necesar sa inteleg.
Cand TMihaela a castigat un concurs a spus clar ca nu vrea sa i se trimita premiu,asa ca se mai pot rezolva lucrurile si altfel
ildi
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:28 PM

kara wrote:
auuuuuuuuu fetele hai sa lasam lucrurile asa cum sunt...stiti ceva ?eu am intrat aici pe forum bucuroasa ca am cu cine impartasii ceea ce lucrez ........si daca sunt si concursuri numai bine ...ne mai ambitionam ,mai luam una de la alta modele etc.........eu am vazut ca azi doar a.ti vorbit.........nu e frumos ca totul sa se transforme in ceva ce nu cred ca vrea nimeni..........ildi iubire,carla ,,,,,,va rog lasati lucrurile asa cum sunt............stiu ca sunt mai noua decit voi dar era bine si frumos pina mai ieri cind doar lucrau fetele pentru ele ,pentru concurs ,pentru o comanda sau pur si simplu lucrau de vrenicute ce erau.......computerlove computerlove computerlove computerlove

silvia,iti explic si tie,sunt multe fete care nu vin la concursuri din motivul ca nu si-ar permite un cadou la urmatoarea castigatoare.unele au spus-o clar si apoi,dificultatile financiare nu sunt o rusine,sunt cu totul altele lucrurile de care trebuie sa ne rusinam
carla
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:29 PM

ildi wrote:
tocmai la aceste persoane ma refer si am deschis sondajul,ptr cele care au un venit de 600 lei pe luna si nu si-ar permite sa faca un premiu,de aceea nu participa la concursuri
stii asemenea persoane care nu participa la concursuri din aceasta cauza?Putem pune premiile optional,deci nu obligatorii
ildi
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:34 PM

carla wrote:
Cand TMihaela a castigat un concurs a spus clar ca nu vrea sa i se trimita premiu,asa ca se mai pot rezolva lucrurile si altfel

carla,draga mea,esti o doamna inteligenta
scopul e
DE A DA OPORTUNITATEA TUTUROR FETELOR DE A PARTICIPA LA CONCURSURI,MAI ALES CELE CU DIFICULTATI FINANCIARE,CARE NU-SI PERMIT SA TRIMITA UN PREMIU
carla
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:38 PM

ildi wrote:

carla,draga mea,esti o doamna inteligenta
scopul e
DE A DA OPORTUNITATEA TUTUROR FETELOR DE A PARTICIPA LA CONCURSURI,MAI ALES CELE CU DIFICULTATI FINANCIARE,CARE NU-SI PERMIT SA TRIMITA UN PREMIU
Pai atunci putem pune premiile optional,fara atatea sondaje fara rost,adica ,tradus:Cine vrea sa trimita premiu,trimite,cine nu,nu,nu e obligatoriu
ildi
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:38 PM

carla wrote:
stii asemenea persoane care nu participa la concursuri din aceasta cauza?Putem pune premiile optional,deci nu obligatorii

stiu si nu una,daca citeai si la bufnite ai fi vazut.
deja ideea de optional suna mai frumos,cu toate ca e totusi stanjenitor.deci la inceputul concursului ar trebui scris::"cu premiu", sau" fara premiu"
nu e mai bine sa luam o hotarire? si apoi,daca cineva chiar vrea sa trimita nu are decit.
carla
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:39 PM

ildi wrote:

stiu si nu una,daca citeai si la bufnite ai fi vazut.
deja ideea de optional suna mai frumos,cu toate ca e stanjenitor.deci la inceputul concursului ar trebui scris::"cu premiu", sau" fara premiu"
nu e mai bine sa luam o hotarire? si apoi,daca cineva chiar vrea sa trimita nu are decit.
deci vad ca vreti hotararea "Fara premiu" si fara sondaj se vede asta
ildi
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:41 PM

carla wrote:
deci vad ca vreti hotararea "Fara premiu" si fara sondaj se vede asta

nu judeca pripit,cum am zis si la bufnite vom hotari impreuna,iata de ce acest sondaj
diana-andreea
Postat: Wednesday, January 9, 2013 4:42 PM

carla wrote:

fiecare pricepe cat ii este dat sa priceapa...unii mai mult ,altii mai putin .Asta cum ne-a dat dumnezeu pe toti
Si daca tot am pus-o de-o banare pt LIBERA EXPRIMARE intr-un mediu ceausist(hitlerist)sa termin ce am de zis.MULTE,MULTE fete s-au retras de pe forum pt ca au fost luate peste picior si privite de sus si'' pedepsite'' vezi doamne ca''au furat'' comenzile la cate zane cosanzene si cati feti-frumosi de-aici de pe forum....si nu vii tu o oarecare sa jignesti aici sa faci lumea ipocrita apoi lezata in amorul propriu te ''dai cineva'' si privesti lumea de sus ...intr-o zi matale si toata conducerea asta ceausista o sa cadeti de pe alea 7 perne pe care v-ati suit...nu mai priviti atat lumea de sus si nu va mai credeti cine stie ce cucuoane ca nu e asa!!!!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed