Poza de la avatar

Options Poza de la avatar
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ANDREEA&BIANCA
Postat: Thursday, July 1, 2010 1:00 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 6/11/2007
Postari: 818
Locatia: Bucuresti
De ce atunci cand incarc o poza la avatar se schimba calitatea imaginii(poza nu mai e la fel de clara ca cea pe care o am in calculator,desi o postez deja redimensionata)?
marivic
Postat: Tuesday, December 28, 2010 1:15 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13289
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
De ce nu mi-i se schimba poza de la avatar,daca eu o schimb?Am vrut sa pun un avatar cu iarna,cu colinde,...nu mi-o afiseaza deloc.Cum naiba sa procedez ca imi vine sa arunc cu calculatorul cat colonervi nervi nervi
koko2008
Postat: Tuesday, December 28, 2010 1:20 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5441
Locatia: romania
marivic wrote:
De ce nu mi-i se schimba poza de la avatar,daca eu o schimb?Am vrut sa pun un avatar cu iarna,cu colinde,...nu mi-o afiseaza deloc.Cum naiba sa procedez ca imi vine sa arunc cu calculatorul cat colonervi nervi nervi

Mi se intampla si mie de fiecare daca cand schimb poza. Eu fac asa:o schimb, si apoi ies de pe forum si intru iar .Asa merge la mine.computerlove
oanamaria
Postat: Tuesday, December 28, 2010 1:50 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Daca poza e mai mare se incarca mai greu ,nu imediat.Si eu am patit asa si m-am enervat evident.sic
marivic
Postat: Tuesday, December 28, 2010 2:13 PM

Asa am facut KOKO,dar nimic,....m-au apucat toti piticiibanghead banghead banghead
koko2008
Postat: Tuesday, December 28, 2010 2:26 PM

marivic wrote:
Asa am facut KOKO,dar nimic,....m-au apucat toti piticiibanghead banghead banghead

Eu vad alta poza ca mai devreme.Ai un om de zapada sic
marivic
Postat: Tuesday, December 28, 2010 2:27 PM

Mie mi-arata tot poza mea la catedra,....nervi nervi si acum am incercat sa bag un trandafiralcool alcool alcool
Mi-e raaaaauuuuusorry1
Mela
Postat: Tuesday, December 28, 2010 3:06 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Marivic,eventual da un refresh exact pe avatar.asa am facut eu si acum iti vad trandafirul.
koko2008
Postat: Tuesday, December 28, 2010 3:15 PM

marivic wrote:
Mie mi-arata tot poza mea la catedra,....nervi nervi si acum am incercat sa bag un trandafiralcool alcool alcool
Mi-e raaaaauuuuusorry1

Eu vad trandafirul.Dai restart la calc si nu te mai enerva.
marivic
Postat: Tuesday, December 28, 2010 5:10 PM

gata,vad si eu trandafirul,multumesc fete dragi,....mi-au mai iesit cativa peri albi,dar acum e OKras computerlove computerlove computerlove
raly
Postat: Tuesday, December 28, 2010 8:07 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25864
Locatia: M e d i a s
Mai era un topic cu avatare pe undeva si acolo se dezbatea aceasi problema.Dupa ce incarcati o poza noua se apasa simultan Ctlr+Alt+Shift+Refresh(astea fiind sageticile alea doua de sus din dreptul linkului).
Lela
Postat: Friday, September 11, 2015 1:50 PM

Nivel: Membru

Intrat: 12/19/2013
Postari: 67
Locatia: Grecia
Incerc sa schimb poza la avatar , si nu merge " Ai introdus un numar ICQ gresit ' imi scrie mereu!Cray Asta dupa ce apas "browse" si incerc sa incarc o poza din arhiva personala.Poate fac eu ceva gresit?Pls Help!
Thank you!
Tzepii
Postat: Friday, September 11, 2015 1:54 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1811
Locatia: Romania-Bucuresti
Lela wrote:
Incerc sa schimb poza la avatar , si nu merge " Ai introdus un numar ICQ gresit ' imi scrie mereu!Cray Asta dupa ce apas "browse" si incerc sa incarc o poza din arhiva personala.Poate fac eu ceva gresit?Pls Help!
Thank you!

Exista o eroare de programare la schimbarea pozei de avatar, care se manifesta doar pe anumite browsere. Incercati cu alt browser, daca puteti incercati si Firefox sau Opera pentru a schimba poza de avatar.
Lela
Postat: Friday, September 11, 2015 9:50 PM

Nivel: Membru

Intrat: 12/19/2013
Postari: 67
Locatia: Grecia
Tzepii wrote:

Exista o eroare de programare la schimbarea pozei de avatar, care se manifesta doar pe anumite browsere. Incercati cu alt browser, daca puteti incercati si Firefox sau Opera pentru a schimba poza de avatar.

Multumesc frumos!!!Am incercat Cu Explorer si a mers!Again many thanks!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed