Posibila sarcina sau nu?

Options Posibila sarcina sau nu?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ani08
Postat: Wednesday, September 25, 2019 10:00 AM

Nivel: Membru

Intrat: 9/12/2019
Postari: 5
Buna fetelor! De 2 luni am inceput “procesul tehnologic” ras de obicei aveam cm regulat, in august am avut nunta si cumva am reusit sa il dereglez cu 8 zile uff luna acessta, ultimul cm l-am avut pe 2 sept..de vreo saptamana jumatate am avut crampe si dureri de spate, plus o senzatie permanentaaa de oboseala si temperatura usor ridicata..oare ar putea fi ceva? Saptamana viitoare ar trebui sa imi vina (sper sa nu ras )
Miha1989
Postat: Wednesday, September 25, 2019 10:10 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/17/2019
Postari: 125
Locatia: Brasov
Ani08 wrote:
Buna fetelor! De 2 luni am inceput “procesul tehnologic” ras de obicei aveam cm regulat, in august am avut nunta si cumva am reusit sa il dereglez cu 8 zile uff luna acessta, ultimul cm l-am avut pe 2 sept..de vreo saptamana jumatate am avut crampe si dureri de spate, plus o senzatie permanentaaa de oboseala si temperatura usor ridicata..oare ar putea fi ceva? Saptamana viitoare ar trebui sa imi vina (sper sa nu ras )

Buna, este posibil sa fie, tu iti cunosti corpul cel mai bine si care ar fi schimbarile fata de normal, insa din propria experienta iti pot spune ca starile astea se pot induce foarte usor din dorinta de a fi insarcinata.Ai rabdare sa iti intarzie si iti poti face un test .
Ani08
Postat: Wednesday, September 25, 2019 10:29 AM

Nivel: Membru

Intrat: 9/12/2019
Postari: 5
Intelegg..ideea e ca nu prea am avut timp sa ma gandesc la simptome si chestii de genul ca a fost o perioada suuper incarcata..dar crampele, durerile de spate si “febra” asta persista deja de cateva zile..sper doar sa nu fie vreo dereglare..nu am avut niciodata probleme de genul
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed