Pofta mare de mancare

Options Pofta mare de mancare
Subiectul anterior · Subiectul urmator
g_nicoleta2000
Postat: Monday, March 20, 2006 3:19 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
De vineri de cand Alex are laringita am fost atat de stresata de am ajuns sa mananc tot timpul. Parca am innebunit, mananc non stop. Si ca sa nu ajung cat un elefant am incercat eu sa o dau pe fructe dar dimineata sotul m-a lasat cu 2 portocale si o banana (le-am halit repejorras ) asa ca .... am mancat biscuitii feteiplans .
Acum chiar mi-am dat seama ca mananc cat o vacuta ca incerc sa ma opresc dar nu reusescuff .
La amiaza mi-am facut o oala de macaroane cu branza, am devorat-o de nici sotului nu i-am lasat nimic.

Poate venit cu o solutie sa ma opresc din mancat.
Am postat acest subiect la Sanatate pentru ca sunt bolnava, nu?
Roxanel
Postat: Monday, March 20, 2006 3:26 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
Esti bolnava de stres ras ... incearca sa te relaxezi un pic ras O baie fierbinte, o cina romantica ...
g_nicoleta2000
Postat: Monday, March 20, 2006 3:41 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Roxanel wrote:
Esti bolnava de stres ras ... incearca sa te relaxezi un pic ras O baie fierbinte, o cina romantica ...

hohot Vai de cina romantica cand Alex de abia respira. Da, stresul este de vina! Da' kilogramele nu se depun la stres? Poate sunt si ele stresate?

A vrut sotul meu aseara sa ma mai destinda, romantism, masaj dar nu ; sa ma lase in pace ca nu vreau nimic decat sa se faca Alex bine; si intre timp un bax mare de biscuiti cu ciocolata ca sa mangaibanghead
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed