pneumonie

Options pneumonie
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mommy
Postat: Friday, November 2, 2007 2:36 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
Mami2x, multumim!pupici
TatyKS
Postat: Friday, November 2, 2007 2:42 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Miru wrote:
Taty, multumim mult! pupici
Asta e, injectiile le va primi, vrea nu vrea, daca nu am reusit sa il facem sa inghita antibioticul... avem un baietel de o caposenie...banghead banghead banghead nervi nervi nervi

Off ... eu cu seringa de la Eferalgan am reusit ... ii strangeam maxilarulras si gata ... tipa un pic dar ii trece repede.. Asta la inceput ca apoi a cooperat.pupici Succes!
Ely
Postat: Friday, November 2, 2007 3:49 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Miru multa sanatate puiuluiangel ,parca vorbesti de karina asa face si ea nu le vrea nici cum.Urasc momentul cand trebuie sa-i dau vreun sirop ca stiu ce urmeaza .
Alina
Postat: Friday, November 2, 2007 4:33 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Mihaita, sanatate maxima. pupici
MNiko
Postat: Friday, November 2, 2007 4:41 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Miru, imi pare rau ca treceti prin toata treaba asta. SAnatate multa lui Mihaita si speram sa fie mult mai cooperant de acum inainte.
oanalaurisa
Postat: Friday, November 2, 2007 5:20 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
Miru wrote:
Taty, multumim mult! pupici
Asta e, injectiile le va primi, vrea nu vrea, daca nu am reusit sa il facem sa inghita antibioticul... avem un baietel de o caposenie...banghead banghead banghead nervi nervi nervi

Da nici in suculet sau ceai nu il accepta?
MNiko
Postat: Friday, November 2, 2007 6:03 PM

oanalaurisa wrote:

Da nici in suculet sau ceai nu il accepta?

Nu, nici in asa ceva nu accepta. Simtea imediat gustul si nu mai manca nimic si se mai si chinuia sa scuipe tot ce luase in gurita.
Kiki
Postat: Friday, November 2, 2007 8:16 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Mihaita, puiut, multa sanatate! pupici
mommy
Postat: Friday, November 2, 2007 8:26 PM

Taty, Ely, Alina, Miha, Oanalaurisa, Kiki, multumim pentru ca ne sunteti alaturi! pupici pupici pupici pupici pupici pupici
Zinatul il uraste, i l-am dat in suc, ceai, iaurt... chiar si in puding de ciocolata si a fost refuzat sau scuipat. Acum ii dam Ceclodyne, care are un gust mult mai bun si pe care l-a luat cu un Danonino. I-am facut deja si doua injectii cu Gentamicina si nu l-au durut decat putin, pe moment, dupa aceea revine repede la zambete cu gropite. Speram sa se faca bine repede, luni mergem din nou la control.
Va pupam!pupici flowers
Kiki
Postat: Friday, November 2, 2007 8:29 PM

Nivel: TOP TEAM

Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Miru, sa auzim vesti bune! Pupici nazdravanului! pupici
TatyKS
Postat: Friday, November 2, 2007 8:37 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Sanatate Mihaita pupici pupici Asteptam vesti bune Mirupupici
MNiko
Postat: Friday, November 2, 2007 8:51 PM

Miru wrote:
Taty, Ely, Alina, Miha, Oanalaurisa, Kiki, multumim pentru ca ne sunteti alaturi! pupici pupici pupici pupici pupici pupici
Zinatul il uraste, i l-am dat in suc, ceai, iaurt... chiar si in puding de ciocolata si a fost refuzat sau scuipat. Acum ii dam Ceclodyne, care are un gust mult mai bun si pe care l-a luat cu un Danonino. I-am facut deja si doua injectii cu Gentamicina si nu l-au durut decat putin, pe moment, dupa aceea revine repede la zambete cu gropite. Speram sa se faca bine repede, luni mergem din nou la control.
Va pupam!pupici flowers

MIru, ma bucur ca reusiti sa-i dati medicamentele, dar imi pare rau ca a trebuit sa ajungeti la injectii pt asta. Poate va fi o "invatare" pt el ca sa accepte de acum inainte medicamentele prescrise pana sa fie nevoie de masuri extreme. Te asteptam luni cu vesti bune, iar intre timp va dorim un week-end minunat.pupici
Andi&Mariuca
Postat: Friday, November 2, 2007 9:36 PM

Postari: 5089
vai de mine....saracutul copilas!uff banghead imi pare foarte rau pt voi Miru ca sunteti bolnaviori! multa, multa sanatatea piticului si tie multi nervi alaturi de el! pupam voinicul pe locul injectiilor ca sa treaca durerea mai repede!pupici pupici
mommy
Postat: Friday, November 2, 2007 9:59 PM

Kiki, Taty, Miha, Anca, pupici de la Mihaita! pupici pupici pupici pupici

Andismom wrote:
... pupam voinicul pe locul injectiilor ca sa treaca durerea mai repede!pupici pupici

Anca, locul injectiilor e un fundulet scump...hohot hohot hohot , dar numai bun de pupat, iti zic eu! angel sic pupici
Andi&Mariuca
Postat: Friday, November 2, 2007 10:02 PM

Postari: 5089
Miru wrote:
Kiki, Taty, Miha, Anca, pupici de la Mihaita! pupici pupici pupici pupici

Anca, locul injectiilor e un fundulet scump...hohot hohot hohot , dar numai bun de pupat, iti zic eu! angel sic pupici

offf... dragutul de el!uff da' noi pupam posteriorul micutz si scump ca sa nu il mai doara!pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed