Playground in curte

Options Playground in curte
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Postat: Monday, August 11, 2014 7:37 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14338
Arata foarte bine! Spor la lucru in continuare!
ingerash
Postat: Monday, August 11, 2014 8:13 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Se vor obisnui dragi de ei,poate imprieteni cu copii din vecini.Imi inchipui ce aer fresh e acolo,cata liniste. computerlove
shirel
Postat: Monday, August 11, 2014 11:13 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11792
Locatia: israel
Ce barbati muncitori ai tu acolo (cred ca fac ei intrecere intre ei ras sic de au asa un spor ?!)sau sta sefa cu gura pe ei.Glumesc binenteles super totul ,curtea verde,planul si locul ptr joaca a copiilor.Minunat ai ajuns in paradis!Sper sa nu va incurce prea tare blocurile in construire stiu despre ce vorbesti si la noi au inceput sa construiasca asa niste cutii si cel mai tare ma uimeste ca sunt si cumparatori.computerlove computerlove
t-mihaela
Postat: Wednesday, August 13, 2014 5:13 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
shirel wrote:
Sper sa nu va incurce prea tare blocurile in construire stiu despre ce vorbesti si la noi au inceput sa construiasca asa niste cutii si cel mai tare ma uimeste ca sunt si cumparatori.computerlove computerlove

Doamne fereste sa fie blocuripale , nu blocuri ci casute mici lipite una de alta insirate ca un carnatz de-a lungul strazii. Sa vedem ce se intampla in urmatorii 5 ani, daca se aglomereaza zona prea tare ,ne luam traista in spinare iar, sper totusi sa nu fie cazul.

Azi am luat copertina pentru acoperis, dupa lungi dezbateti pro si contra ,am renuntat la acopetis din lemn si facem copertina.Am mai luat un leagan si am lasat toboganul pt la anul. Vin cu pozele de final in weekend firstprize

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed