Pitici din "lumea larga"

Options Pitici din "lumea larga"
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Postat: Tuesday, February 16, 2010 8:17 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11790
Locatia: israel
[quote=matya]Buna, ma inscriu si eu aici la voithumright , sunt in istanbul de aprox. 2 ani, sotul e turc, dar a stat in ro 8 ani. el stie ro, eu stiu tr doar asa sa ma descurc, dar nu atat de mult, incat sa si traduc bounce [/quote

Bine ai venit printre noi,Matya! Ai o fetitza tare dulce!
matya
Postat: Tuesday, February 16, 2010 4:50 PM

Nivel: Membru

Intrat: 2/4/2010
Postari: 35
Locatia: tr
shirel wrote:
[quote=matya]Buna, ma inscriu si eu aici la voithumright , sunt in istanbul de aprox. 2 ani, sotul e turc, dar a stat in ro 8 ani. el stie ro, eu stiu tr doar asa sa ma descurc, dar nu atat de mult, incat sa si traduc bounce [/quote

Bine ai venit printre noi,Matya! Ai o fetitza tare dulce!

multumesc, si puiutii tai sunt tare dragalasi, fetita ta are parul la fel ca a mea.
korina
Postat: Wednesday, May 5, 2010 12:14 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Buna, as vrea sa intru si eu in lista la "Israel" - sunt de aproape 10 ani aici si e prima oara cand gasesc romance de aici pe un forum pe teme de copii. Mi-ar place sa schimbam impresii. Sunt casatorita cu un isrealian si avem 2 copii, o fetita de 8 ani (clasa a 2-a) si un baietel de 4 ani.
shirel
Postat: Wednesday, May 5, 2010 8:55 AM

korina wrote:
Buna, as vrea sa intru si eu in lista la "Israel" - sunt de aproape 10 ani aici si e prima oara cand gasesc romance de aici pe un forum pe teme de copii. Mi-ar place sa schimbam impresii. Sunt casatorita cu un isrealian si avem 2 copii, o fetita de 8 ani (clasa a 2-a) si un baietel de 4 ani.

yes yes yes yes yes Heloooow ce ma bucur .Bine ai venit in famila noastra!Ei uite ce bine ca ai intrat si eu am intrebat asta la inceput cand am gasit-o pe Cristy.Vai ce ma bucur si pentru tine ras dar si pentru mine!sic ras computerlove computerlove
korina
Postat: Wednesday, May 5, 2010 5:12 PM

Shirel, incantata de cunostinta ! Mi-ar place sa stiu mai multe despre tine si despre celelalte fete din Israel. Deocamdata incerc sa ma obisnuiesc cu forumul si cu toate figurinele astea care-mi joaca in fata ochilor si ingreuneaza cititul...
korina
Postat: Wednesday, May 5, 2010 9:24 PM

Fetele din Israel - pe unde locuiti ? Eu in sud, in desertul Arava, pe Kvish 90 spre Eilat.
shirel
Postat: Wednesday, May 5, 2010 11:02 PM

korina wrote:
Fetele din Israel - pe unde locuiti ? Eu in sud, in desertul Arava, pe Kvish 90 spre Eilat.

Asa departeeee!Orcum ajungem si pe acolo!sic ras Eu locuiesc in nord Ramat-yshai langa Tivon in drum spre Nazareth.Cristy este din Modyin ,iar Shahamir la 5 minute de mine Yokneam,dar ce pacat ca fetele nu mai apar printre noi.Vezi ca ai Pm (mesaj privat).
korina
Postat: Thursday, May 6, 2010 9:59 PM

Shirel, cum fac sa-ti raspund la PM ? Poate ai vreo idee, ca sa ne putem cunoaste mai pe larg
Mela
Postat: Friday, May 7, 2010 10:22 AM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Korina,bine ai venit pe forum grup

ca sa poti trimite mesaj privat ai nevoie de 50 de mesaje...posibil sa te mai contacteze Shirel pupici
mammatilerik
Postat: Thursday, May 20, 2010 3:27 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/25/2006
Postari: 258
Locatia: Norvegia
Hei!
Norvegia se pare ca nu are nici un reprezentant!
Ne inscriem noi :-) Ne mai tineti minte?

Va pupam.
AdrianaC
Postat: Thursday, May 20, 2010 4:47 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17753
Locatia: Bucuresti
Heiiii, ce ma bucur sa te "revad" !!! Ce mai faceti, cum sunteti, ce face Erik?
mammatilerik
Postat: Thursday, May 20, 2010 5:02 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/25/2006
Postari: 258
Locatia: Norvegia
Hei.
Da, au trecut ceva ani :-)

Intre timp am divortat de tip,locuiesc singura de aproape 3 ani, am trecut prin clipe tare grele, de asta de fapt nu am mai dat nici un semn de viata o perioada, am trecut prin 2 procese de custodie, Erik a ramas la mine....o sa scriu o carte intr-o zi:-) de genu' viata bate filmu'....

Erik s-a facut mare. Face 5 ani in septembrie, vorbeste fara frana (pe 2 limbi):-),este un zapacit si jumatate, incapatanat si alintat nu mai zic :-)

Uite-l pe Erik intr-o poza recenta de ziua nationala a Norvegiei.

Va pup.

mammatilerik attached the following image(s):
2010 17 mai 080.jpg

ingerash
Postat: Thursday, May 20, 2010 6:48 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Ce flacau frumoslove love love computerlove
Ely
Postat: Thursday, May 20, 2010 8:14 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Mamitilerik bine a-ti revenit,majoreta computerlove Erik este un frumossslove love ce mare a crescut ,un adevarat cavaler.computerlove
monique
Postat: Friday, May 21, 2010 7:47 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Heeei, ce surpriza placuta!!! Bine ai revenit! Erik s-a facut baiat maaare de-acum! Este atat de frumos si de finut! Sa-ti traiasca!
Imi pare rau pt cele prin care ai trecut, dar, poate e mai bine asa! Te pup!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed