parfumuri originale, de pe internet

Options parfumuri originale, de pe internet
Subiectul anterior · Subiectul urmator
chartreux
Postat: Saturday, June 20, 2009 8:14 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Fumoasele mele, a comandat cineva parfumuri de firma de pe net (de la magazinele online de parfumuri) si a fost ok ?
Sunt o multime de parfumerii on-line ( in orasul meu doar 2-3 amarate, cu preturi de rusine !), si vreau sa-mi cumpar cateva, penbtru ca nu ajung anul asta in duty-free
Un sfat?
Un site de comenzi on-line sigur ?majoreta majoreta majoreta
Sunt originale sau pretul mic inseamna si rabat la calitate ?

oanamaria
Postat: Sunday, June 21, 2009 7:06 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Din pacate eu imi comand din America pt ca nu am incredere sa -mi iau de aici,si spun din pacate pt ca este scump transp.si face si vreo luna pana ajunge coletul dar se merita ca gasesti parfumuri care nu sunt in tara si la 100ml platesti pretul care- l dai aici pt 30ml sau 50ml.
Asa ca .........imi pare rau ca nu am putut sa -ti dau un rasp.care sa te ajute sic
Roxanel
Postat: Sunday, June 21, 2009 7:33 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/13/2006
Postari: 2691
Locatia: Cararea Dragostei nr. 3
In Romania nu stiu un site serios dar poti incerca aici. Eu de aici cumpar si sunt foarte multumita. Plus ca parfumurile sunt mai ieftine ca la magazin cu vreo 20%. Site-ul este sigur si foarte serios. Livreaza si in Romania.
deeas
Postat: Wednesday, July 1, 2009 7:20 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Buna.
Pana mai acum ceva timp nu ma dadeam nici eu in vant dupa cumparaturile de pe internet, dar am zis ca nu am nimic de pierdut , ce-i drept ca m-au atras preturile mici si acceptabile plus ca site-ul dupa care am cumparat mai oferea si transportul gratuit. In final am fost multumita, iar parfumurile au fost de ce-a mai buna calitate. Acum nu stiu in ce masura te avantajeaza ce am zis eu , dar eu am fost satisfacuta.

Lilly of the valley
Postat: Thursday, July 2, 2009 8:02 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
deeas wrote:
...
aaa uitasem , site-ul de pe care am cumparat este ...editat... .

ca sa vezi: primul post, hop si reclamaThumb down e interzis sa faci reclama (vezi regulamentul).
danab
Postat: Thursday, September 10, 2009 7:26 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Eu am vazut in Viena !!! la 41 euro Amarige de Givancy, iar sotul mi-a cumparat de Craciun din mall la 160 ron, asa ca sunt scumpe pe site Thumb down
oanalaurisa
Postat: Wednesday, September 23, 2009 8:23 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Cu parere de rau,trebuie sa va spun ca parfumurile nu sunt dermato-cosmetice,asa ca ma vad nevoita sa inchid acest topic. Exista un topic despre parfumuri aici. Mai multa atentie unde deschideti si ce deschideti!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed