Parere gradnita Cami 1 mai - domenii - carol kanppe

Options Parere gradnita Cami 1 mai - domenii - carol kanppe
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ancutza12
Postat: Monday, April 2, 2018 2:58 PM

Nivel: Membru

Intrat: 4/2/2018
Postari: 1
Astazi am inceput din nou sa caut gradinita pentru Valdut si am dat din nou pe internet de vechea gradinita a copilului. Ma mustra constiinta sa nu ii avertizez pe cei interesati cu privire la Gradinita Cami de pe Carol Knappe. Acum am aflat totul pentru ca m-am lasat dusa de asigurarile patroanei ca totul e OK. Dar in realitate lucrurile stateau cumplit si am inceput sa fac conexiuni. In primul rand in gradnitita mirosea permanent a ceva puternic, intepator.. ceva gen otet. AM aflat ca de fapt camufleza mirosul de igrasie. Gradinita nu are aviz de siguranta in caz de incendiu...mi-a explicat si mie cineva ca ar fi necesare investitii pentru aceasta...usi metalice...modificarea usilor existente sa se deschida in afara, balustrade de metal nu de lemn. Am aflat de la o ingirijoare ca in acesta iarna in dormitoarele copiilor au fost 16 grade in timp ce ei dormeau. Ingrijitoarele sunt constranse sa nu avertizeze parintii cand sunt cazuri de boli contagioase gen scarlatina, varicela, gripa etc si copiii sunt primiti in continuare ca sa nu ii supere pe parinti si sa ii retraga. Mancarea este foarte puntina si insuficienta ca aport caloric.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed