ORASUL MEU IN POZE

Options ORASUL MEU IN POZE
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanalaurisa
Postat: Thursday, January 24, 2008 11:28 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Gata!
danab
Postat: Thursday, January 24, 2008 3:29 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Frumos oras, Oradea. Am fost de doua ori, dar in scurt. Mi-a placut mult.
oanalaurisa
Postat: Thursday, January 24, 2008 3:36 PM

danab wrote:
Frumos oras, Oradea. Am fost de doua ori, dar in scurt. Mi-a placut mult.

E tare linistit oras,fata de Cluj unde simti viata altfel,cel putin eu ca studenta am simtit altfel viata din Cluj,era mai multa agitatie,miscare; cand m-am transferat la Oradea am simtit ca am venit intr-un oras tare calm...dar m-am obisnuit,un pic de liniste nu strica,dar e cam plictisitor.
Kiki
Postat: Thursday, January 24, 2008 6:11 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Frumos, la voi in oras, Oana. Nu am fost niciodata in Oradea, dar pot sa zic ca imi place extraordinar de mult Clujul. Asa aglomerat cum e, agitat, zgomotos (putin in comparatie cu Bucuresti), asa imi place. love love love love
ingerash
Postat: Thursday, January 24, 2008 7:08 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Orasul meu Brasovyes

Lilly of the valley
Postat: Thursday, January 24, 2008 7:33 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Frumos orasul, Oana! Imi plac orasele mici, linistite, curate, marile aglomeratii ma obosesc. Nu am fost in Oradea, daca voi avea ocazia o voi face, bineinteles ca te cautsic
Si Brasovul e frumos! Am trecut prin Brasov, in drum spre statiunithumright E un oras curat, de peisaje nu mai vorbesc.flowers
Kiki
Postat: Thursday, January 24, 2008 7:53 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Brasovul e foarte interesant, cum se uneste noul cu vechiul. Personal imi place, dar tinde sa devina un Bucuresti mai mic alcool
raly
Postat: Friday, January 25, 2008 5:44 PM

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Bravo Oana,Oradea e un oras frumos,nu am mai fost acolo de vreo 8 ani.Precis s-a schimbat.
Inger7 si brasovul e frumos!Acolo nu am fost decat in trecere!
bravo bravo bravo
MNiko
Postat: Friday, January 25, 2008 7:44 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Kiki wrote:
Brasovul e foarte interesant, cum se uneste noul cu vechiul. Personal imi place, dar tinde sa devina un Bucuresti mai mic alcool

Cred ca a devenit deja. Nu mai gasesti loc de parcare, strazile pline de masini, si ca pieton e aglomerat. Daca vrei sa te duci sambata pe intre 10 si 13 in Real trebuie sa te pregatesti sufleteste sa cauti cel putin juma de ora un loc de parcare. Sunt acolo inca 2 magazine cautate si Brintezul de ex nu e deschis si duminica, asa ca toti se grabesc sa se duca sambata.nervi

Ingeras, poza a treia si cea cu locul de joaca unde sunt facute?
Cristy
Postat: Saturday, January 26, 2008 10:33 AM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Foarte frumoase orasele voastre, in Oradea nu am fost, dar Brasovul l-am vazut odata si imi place tare mult flowers

Ingeras a 4-a poza este superba
Alyna
Postat: Saturday, January 26, 2008 11:03 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 1320
Acesta este orasul meu natal:Piatra Neamt:013: E foooaarteee frumos...mai nou avem telescaun si telegondola,partie de schi,patinoar artificial si cel mai modern strand din Romaniayes yes

Alyna attached the following image(s):
normal_03170420468a57640f38212oy0.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 55.jpg 56.jpg 57.jpg 58.jpg 59.jpg 60.jpg

oanalaurisa
Postat: Saturday, January 26, 2008 11:26 AM

Alyna wrote:
Acesta este orasul meu natal:Piatra Neamt:013: E foooaarteee frumos...mai nou avem telescaun si telegondola,partie de schi,patinoar artificial si cel mai modern strand din Romaniayes yes

Super orasul,am cunoscut si eu pe cineva din Piatra Neamt , in tineretile mele rebele hohot ... noah,nu-mi inchipuiam orasul atat de superb,oare cand o sa pot vedea eu toate orasele astea?
Alyna
Postat: Saturday, January 26, 2008 11:31 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/15/2006
Postari: 1320
Oana,va asteptam in vacantahainoroc Orasul e superb,intr-adevar...Merita vazut.Sunt f multe obiective turistice in zona.Mai nou,vor pune gazon in tot orasul(asta dupa ce au desfiintat toate gardurile vii-adio boscheti!!yes yes ).O sa fie o minunatie orasul asta...abia astept vacantadance
ingerash
Postat: Saturday, January 26, 2008 6:35 PM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
A treia poza este in intrarea spre Bulevardul Republici si a patra poza este locul preferat de copii yes , locul de joaca este amenajat la marginea soselei ce duce in Poiana Brasov. Poiana brasov sa schimbat mult, numai vile , hoteluri ; o sa se transforme in oras pana la urma , toti cauta aerul curat ...
Cu parcarile intradevar este problema plans plans plans si pe mine ma enerveaza nici pe trotuar nu ai loc suficient sa mergi cu caruciorul tunete
Imi place , Piatra Neamt , am fost in trecere pe acolo si mi-a placut ras .Maine trebuie sa mergem in Ploiesti
.Plecam la 7 dimineata si ne intoarcem seara .angel chitara voi face poze . Va doresc week end placut si odihna placuta .pupici pupici pupici
shirel
Postat: Saturday, January 26, 2008 6:55 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11794
Locatia: israel
Alyna wrote:

Ce misto este Piatra Neamt!nu am fost niciodata dar datorita pozelor tale sper
ca poate chiar anul asta tragem o fuga sa-l vizitam.
Cit despre Brasov si Arad nici nu am cuvinte mi-au placut foarte mult si sint foarte multe locuri de vizitat.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed