Oare sunt insarcinata?

Options Oare sunt insarcinata?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
SarahA
Postat: Friday, February 8, 2019 12:08 PM

Nivel: Membru

Intrat: 2/8/2019
Postari: 1
Locatia: Bucuresti
Buna fetelor, vreau si eu putin ajutor din partea voastra. In data de 11.01.2019 am avut ultima menstruatie, astazi sunt in ziua 29, temperatura bazala nu a scazut in ultimele saptamani sub 27 de grade, astazi este 27.2 . Am dureri de sani si in zona in zona abdominala josa, aceste dureri se intensifica seara. Mentionez ca am un ciclu menstrual destul de regulat aparitia lui fiind de obicei in ziua 28-29. Nu stiu ce sa fac si sa cred oare sunt insarcinata? Ma gandeam sa mai astept o saptamana cel putin pana sa fac un test ... Astept staturile voastre. Multumesc!
Raduta
Postat: Thursday, July 25, 2019 9:06 AM

Nivel: Membru

Intrat: 7/25/2019
Postari: 1
Locatia: Spania
angel Buna fetele va rog daca imi puteti da un sfat ..daca sunt insarcinata sau nu ..de 3 luni nu mi.a venit menstruatia. Ultima pe 27 aprilie si pe 5 mai mi.a venit un pic maro si gata ..am avut greturi ameteli pofta multa ciocolata nu prea mananc si ma ingras burtica se vede mi.a iesit 2 pete pe frunte si cand strang din san imi iese fff putin ceva transparent lipicior cateodata un alb transparent va multumesc ..DistanceKiss
BC1828
Postat: Thursday, July 25, 2019 10:02 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 6/6/2018
Postari: 259
Locatia: München
Raduta wrote:
angel Buna fetele va rog daca imi puteti da un sfat ..daca sunt insarcinata sau nu ..de 3 luni nu mi.a venit menstruatia. Ultima pe 27 aprilie si pe 5 mai mi.a venit un pic maro si gata ..am avut greturi ameteli pofta multa ciocolata nu prea mananc si ma ingras burtica se vede mi.a iesit 2 pete pe frunte si cand strang din san imi iese fff putin ceva transparent lipicior cateodata un alb transparent va multumesc ..DistanceKiss

Cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina respectiv o analiza de sange beta hcg.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed