O burticutza noua saluta toate mamicile si viitoarele mamici

Options O burticutza noua saluta toate mamicile si viitoarele mamici
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Deziree
Postat: Friday, March 24, 2006 4:51 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/24/2006
Postari: 830
Locatia: Suedia
Buna la toata lumea si ma bucur sa intru in clubul vostru. Foarte multe lucruri interesante am aflat de aici si utile. Eu sunt inca burticuta de 35 saptamani hmmmm ce burticuta.... burticoicool si asteptam si eu si tati cu nerabdare pe ingerasul nostru Ahmad Patrick, care este un bebe tare voinic si nu o lasa pe mami sa se odihneasca, misca acolo in burtica fara incetare uneoriyes Este primul nostru copilas si am atatea de invatat dar sper ca alaturi de voi imi va fi mai usor,,, eu sunt singurica,departe de tara si familie, nu am pe nimeni aproape decat minunatul meu sot care este un scumpic, ma ajuta cu absolut tot si ma face sa ma simt cea mai fericita si norocoasa femeie. Acum sunt putin speriata, ma gandesc la nastere, cum va fi, ce va fi, si la perioada dupa nastere cum ma voi descurca, dar cred ca nu sunt prima si nici ultima si cu voi aproape imi va fi mai usor. Va pup pe toate fetele, mamici, burtici si viitoare burtici si va doresc succes la toate, bebei sanatosi, si nasteri usoare.pupici
mihaela75
Postat: Friday, March 24, 2006 5:17 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Bine ai venit burticoaso!pupici Ce aduce barza, pasarica sau pasarel?boy mami de fetita
taki
Postat: Friday, March 24, 2006 5:23 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Deziree wrote:
Buna la toata lumea si ma bucur sa intru in clubul vostru. Foarte multe lucruri interesante am aflat de aici si utile. Eu sunt inca burticuta de 35 saptamani hmmmm ce burticuta.... burticoicool si asteptam si eu si tati cu nerabdare pe ingerasul nostru Ahmad Patrick, care este un bebe tare voinic si nu o lasa pe mami sa se odihneasca, misca acolo in burtica fara incetare uneoriyes Este primul nostru copilas si am atatea de invatat dar sper ca alaturi de voi imi va fi mai usor,,, eu sunt singurica,departe de tara si familie, nu am pe nimeni aproape decat minunatul meu sot care este un scumpic, ma ajuta cu absolut tot si ma face sa ma simt cea mai fericita si norocoasa femeie. Acum sunt putin speriata, ma gandesc la nastere, cum va fi, ce va fi, si la perioada dupa nastere cum ma voi descurca, dar cred ca nu sunt prima si nici ultima si cu voi aproape imi va fi mai usor. Va pup pe toate fetele, mamici, burtici si viitoare burtici si va doresc succes la toate, bebei sanatosi, si nasteri usoare.pupici

Welcome in the club!!! sarbatoare

taki attached the following image(s):
bine_ai_venit2.jpg

Deziree
Postat: Friday, March 24, 2006 5:26 AM

Buna Mihaela75pupici multumim de primire,,, barza vine la noi cu un pasarel boy asa cum ii spui tu:ras Pupici de la noi si nastere usoara pupici
Deziree
Postat: Friday, March 24, 2006 5:28 AM

Multumim takiyes pupici si la tine abia asteptam povestioara nu mai ai mult si vei fi mamica. Bafta in continuarepupici
taki
Postat: Friday, March 24, 2006 5:29 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Deziree wrote:
Multumim takiyes pupici si la tine abia asteptam povestioara nu mai ai mult si vei fi mamica. Bafta in continuarepupici

Mercik la fel sic !

yes
oana_nicole
Postat: Friday, March 24, 2006 6:16 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 6570
Locatia: end of the rainbow
Bine ai venit, Deziree. Speram sa te simti aici cat se poate de bine si sa mai uiti putin ca esti singurica departe de tara. flowers Nastere usoara si ... asteptam povestirea si multe poze cu bebe. boy
AdrianaC
Postat: Friday, March 24, 2006 6:24 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17748
Locatia: Bucuresti
Bine ai venit in familia 7 PiTiCi Deziree !

Sper sa te simti bine alaturi de noi si sa gasesti tot suportul de care o sa ai nevoie (chiar si daca de la distanta bye ).

Sa-mi zici pe cand il astepti pe pustiulica sa il trec pe listute la bebelusi 2006 !

Inca o data BINE AI VENIT !

:801:
Deziree
Postat: Friday, March 24, 2006 6:33 AM

Multumesc mult fetelor de uraripupici si deja ma simt mai bine alaturi de voi.

AdrianaC noi avem DPN pe 25 aprilie 2006 exact ziua de nastere a lui tatiyes oare o fi oare nu o fioare si daca o fi yes of of catel

inca o data multumesc mult de primirea voastra si va pup pe toate , sarcini usoare la burtici si bebei papaciosi la mamicipupici
Kiki
Postat: Friday, March 24, 2006 7:14 AM

Nivel: TOP TEAM

Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Bine ai venit printre noi, Deziree!

Kiki attached the following image(s):
060103card1.gif

evelina27m
Postat: Friday, March 24, 2006 7:44 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/22/2006
Postari: 262
Locatia: Bucuresti
Bine ai venit, Deziree si nastere usoara! Ma bucur ca te simti bine printre noi si asteptam sa ne spui cum te simti pe ultima suta de metri.

evelina27m attached the following image(s):
urari.jpg

Miri
Postat: Friday, March 24, 2006 9:56 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Bine ai venit,Deziree si speram sa te ajutam sa treci mai usor peste toate.pupici flowers pupici
g_nicoleta2000
Postat: Friday, March 24, 2006 10:25 AM

Nivel: Avansat

Postari: 3898
Locatia: Bacau
Inca o burtica!yes
Bine ai venit Deziree!!!
Ce de bebelusi mici vor fi in primavara asta pe forumflowers
gugulet
Postat: Friday, March 24, 2006 10:46 AM

Nivel: Membru

Intrat: 2/23/2006
Postari: 81
Locatia: Tg-Mures
Bine ai venit Deziree si puiului Patrick boy flowers:
Deziree
Postat: Friday, March 24, 2006 10:52 AM

Mersic frumos fetelor , toate sunteti niste dulceturi si chiar ma face-ti sa ma simt mai bine. Va pupacim pe toate si nasteri usoare si bebei sanatosipupici pupici pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed