Nu sunt prea tinere pentru asa ceva ?

Options Nu sunt prea tinere pentru asa ceva ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Tzepii
Postat: Monday, May 10, 2010 1:23 PM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/13/2006
Postari: 1817
Locatia: Romania-Bucuresti
Asa ceva tine de educatie sau e rezultatul expunerii prea mari la televizor ?
shirel
Postat: Monday, May 10, 2010 1:39 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11748
Locatia: israel
Nici una nici alta pur si simplu sunt fetitze care le place sa danseze,au invatzat mult sunt foarte elastice si de asta reusesc sa danseze asa de frumos si original.Eu personal nu vad nimic needucat in acest fel de a dansa,exemplu personal la noi in casa toti iubesc dansul si danseaza eu dansez dansuri orientale de obicei si binenteles ca si Eden la randul ei isi leaga o esarfa in jurul burtii si danseaza din buric foarte sexy dar asa este dansul si mi se pare normal sa danseze asa.
Fetitzele din filmuletz sunt dansatoare foarte talentate si au dat un show pe cinste.Bravo lor mi-au placut!newclap newclap
misha
Postat: Monday, May 10, 2010 1:46 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Sincer, s-a intors lumea cu fundul in sus! Daca nici copii nu mai pot fi copii...e trist!
Lilly of the valley
Postat: Monday, May 10, 2010 1:51 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Nu se mai poate vizualiza filmuletul, dar prima imagine nono imi lasa impresia unor miscari prea lascive si provocatoare pt. varste asa fragede.
Arta e arta pana la un punct, ce depaseste Thumb down
shirel
Postat: Monday, May 10, 2010 1:56 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11748
Locatia: israel
Mai apasa odata si pe imagine si atunci se deschide o pagina care te duce la you tube!
Dansul sexy dar nu mi se pare provocator ci mai degraba smecheresc!
Lilly of the valley
Postat: Monday, May 10, 2010 2:04 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Chiar si dupa vizualizare imi mentin opinia.
g_nicoleta2000
Postat: Monday, May 10, 2010 2:20 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
hohot Eu am ras, sincer. Fetitzele mi se par atat de fortate in miscari incat nici partea sexuala nu-mi mai iese in ochi. Daca partea de coregrafie nu era atat de agresiva poate iesea si ceva sexy dar asa par niste pustoaice care incearca sa imite tinerele cool.

Prea tinere pentru asa ceva? Hmmm, publicul iubeste sa vada copii in diverse posturi asa ca daca este public cred ca va fi tot timpul si oferta. Avem culturi, motivatii si aspiratii atat de diferite incat orice este posibil. Toddlers and tiaras de pe Travel&living arata exact partea asta a culturii americane unde copii sunt expusi la tot ce inseamna sexy si cata admiratie si popularitate iese din asta.
misha
Postat: Monday, May 10, 2010 2:30 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
OFF TOPIC Scuze, zau ca nu stiu ce se intampla: am incercat sa postez mesajul de 4 ori si n-am reusit decat sa o citez pe Nicoleta!

Revenind la videoclip,cred ca este foarte mult incurajata pedofilia prin expunerea publica a acestui gen de material. Sa ne mai mire atunci de ce sunt atat de multi?
g_nicoleta2000
Postat: Monday, May 10, 2010 2:39 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
MIsha, asa-i este o problema la quote.

Pai pedofilii au gasit o piata grozava, este marfa cat de multa vrei.
Eu sincer nu cred ca as fi lasat-o pe Alex la un club cu vederi atat de largi, si noua ne place dansul chiar si cel din buric dar nu stiu daca as fi de acord ca ea sa danseze provocator la 8-9 ani in fatza strainilor. Libera exprimare este grozava dar prudenta cred ca ar trebui sa fie sfanta la varsta lor.
Oricum, s-a ajuns ca viata sexuala la 14 ani in America sa fie deja tarzie, esti ultima baba daca iesi din gimnaziu fata mare deci dansul provocator nu ar trebui sa mai fie a big thing.
Ana
Postat: Monday, May 10, 2010 3:12 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
misha wrote:
Sincer, s-a intors lumea cu fundul in sus! Daca nici copii nu mai pot fi copii...e trist!
Ana
Postat: Monday, May 10, 2010 3:13 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
subscriu la ce a scris Misha,mi se pare iesit din comun,daca de la anii astia asa dansuri ...a pai mai incolo???unde e copilaria lor?...trist,trist,trist...sa am o fetita nu a-si accepta asa ceva pentru ea la o asa varstasorry sorry
petro
Postat: Monday, May 10, 2010 3:20 PM

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374

Personal, nu am nici o parere. Totul tine de responsabilitatea parintelui. Fiecare isi creste copilul cum stie si cum vrea. Initial am condamnat si eu parintele din clipul acesta gandindu-ma ca, la randul meu, am un baietel. Dar reluand mai tarziu, fiecare face ce vrea cu copilul lui. Atata timp cat copilului ii e bine si autoritatile nu se sesizeaza, nu vad care e problema. Suntem multi, de multe culori, nuante si esente. Viziunea mea nu seamana cu a nimanui. Tine de toleranta si respectul fata de cel de langa mine. Fiecare are ambitiile, problemele si ideile lui. Exact la fel putem condamna homosexualitatea si alte "anomalii", dar vremurile ne vor determina la un momendat sa ne inghjitim cuvintele si sa pastram pentru noi tot ceea ce gandim.
t-mihaela
Postat: Monday, May 10, 2010 5:16 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5128
Nu mi-as trimite fetele sa faca asa ceva pe scena ca dans nu-l pot numi,nici coregrafia nici costumatia nu sunt potrivite varstei.Ador dansul, dar ce vad eu acolo nu e dans.
cristinaflorina
Postat: Monday, May 10, 2010 5:30 PM

Intrat: 1/12/2008
Postari: 1309
Locatia: bucuresti
NU STIU CE SA ZIC SUNT HAIOASE DAR NICI EU NU CRED CA MI-AS LASA FATA DE LA O VIRSTA ASA FRAGEDA CA DACA ACUM FACE ASA LA 20 ANI DEJA E RENUMITA IN ALTE TARI POATE LA BARA SAU MAI STIU EU UNDE.
Irinuca
Postat: Monday, May 10, 2010 6:58 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/22/2010
Postari: 923
Locatia: Acasa
filmuletul m-a facut sa apreciez mai mult faptul ca astept un baietel sic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed