New baby

Options New baby
Subiectul anterior · Subiectul urmator
silhouette
Postat: Tuesday, February 6, 2007 10:29 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Multumesc pt urari, sunteti f dragute toate.

Nu stiu inca ce este, pe 15 febr merg la iar la dr. si sper sa aflu atunci. Cred ca este fetita :). Nu mai am rabdare deja pana joia viitoare

Pana acum nu misca, nu ma deranjeaza in nici un fel, si burtica e mica, cei din jur nu prea o observa. Pana acum 1 luna era parca mai mare pt ca era umflata, eram balonata, dar acum s-a dezumfat :)) si ma simt super bine. Dar deja incep sa nu-mi vina hainele.

va pup

AdrianaC
Postat: Tuesday, February 6, 2007 2:34 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Postari: 17753
Locatia: Bucuresti
Silhouette, bine ai venit si sa ai in continuare o sarcina usoara si un bebe sanatos.

Sa ne tii mereu la curent cu bebe si cu tine si sa ne arati si noua o echo sa il vedem pupici

Te asteptam si pe la alte subiecte, sau de ce nu, cu teme de discutie noi.
Andi&Mariuca
Postat: Tuesday, February 6, 2007 2:52 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
Bravo Laura!!!!ce ma bucur ca ti-ai facut in sfarsit curaj sa le cunosti pe fetele mele minunate!!!yes pupici pupici

te pup si sa ai grija de tine si de bebe! te asteptam, cum spunea si AdrianaC, cu subiecte noi si la alte topicuri!
silhouette
Postat: Wednesday, February 7, 2007 3:30 PM
Nivel: Guest

Postari: 5
Multumesc, Anca!

Fetelor, pe Anca am stresat-o de la bun inceput si pe net si cu telefoane cu toate problemele si nelamurile mele. Nu aveam cui sa sa plang care sa fie in cunostinta de cauza ras La serviciu nu am spus decat dupa 3 luni... sotul meu asculta, dar la inceput nu prea stia el ce sfaturi sa-mi dea, se speria si el.... Anca m-a incuratjat f mult si mi-a ridicat moralul.

Va pup pe toate!
Andi&Mariuca
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:43 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
Laurici, pupici tie si bebelinei... ca asta vrei tu, nu-i asa? pupici

nu m-ai stresat deloc! imi face placere si, daca pot, te ajut draga inima! pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed