Nastere usoara, Shirel!

Options Nastere usoara, Shirel!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Postat: Monday, June 3, 2013 9:41 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11788
Locatia: israel
ingerash wrote:
Pariez ca vine in 5 iunie Buddy1 iloveyou felicitari prietenei pentru gemene Bravoo hearts

Nuuuuuu te rog nu 5 iunie are Eden serbare si vreau sa fiu alaturi de ea sa o vad !Doar dupa 12 noaptea ,hai fa tu ceva !ras sic Cred ca de asta nici nu nasc sti cum este pana gravidutza nu-si rezolva toate probleme fix asa cum vrea ea nu se gandeste deloc la nastere si la mine c-am asa este!Si daca mai si crezi in reincarnare sic ras am eu ceva special ptr data de 6 .06 .plus ca va fi si 666 hai ca sa va speri pe toate in numerologie.ras alcool alcool
Cris-DL
Postat: Monday, June 3, 2013 9:50 AM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
Tot pe aici esti, Shirel??? Hilar
Pe 06.06 sa fie atunci...chitara iloveyou
Nanny
Postat: Monday, June 3, 2013 10:19 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/2/2012
Postari: 2102
Locatia: Romania
Heeeeeeeeiiiiii m-am intors de la tara si abia asteptam sa intru sa vad ce faci! Cand colo...ce sa vezi?? la fel...Crazy
Hai ca poate daca ii dam cirese ( ca tot s-au copt)Hilar ...poate iese...
kali
Postat: Monday, June 3, 2013 10:42 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14332
Copil nascut in 6.06?Haha Bine... vei considera ca a fost floare la ureche cu Shiraz, ca gemenii au personalitate dubla. Vei vedea...
Eu am una bucata 6.06 si e tare greu sa te intelegi cu geamanul ala dificil.
shirel
Postat: Monday, June 3, 2013 1:20 PM

Nanny wrote:
Heeeeeeeeiiiiii m-am intors de la tara si abia asteptam sa intru sa vad ce faci! Cand colo...ce sa vezi?? la fel...Crazy
Hai ca poate daca ii dam cirese ( ca tot s-au copt)Hilar ...poate iese...

Si ce crezi ca mananc de vreo 2 saptamani inclusiv acuma in momentul asta ....cirese ca am fost si mi-am facut plinul cu fructe si legume din piatza.Ce mai gravida sunt si eu caram astazi la sacose la masina de am speriat pe toti.sic ras
shirel
Postat: Monday, June 3, 2013 1:24 PM

kali wrote:
Copil nascut in 6.06?Haha Bine... vei considera ca a fost floare la ureche cu Shiraz, ca gemenii au personalitate dubla. Vei vedea...

Pai nu mi-am dorit eu gemeni si asa uite macar primesc unul in zodia gemenilor cu personalitate dubla.Daaaa si cunosc despre ce vorbesti am si frate si mama in gemeni !alcool ras sic
Shiraz a crescut si este acuma minunata ,eu am probleme cu leul asta al meu ,belea curata!alcool alcool alcool ras toata energia pe care o consum cu fetele mi-o epuizeaza intr-un minut Oshry!Haha Haha
mirela74chris
Postat: Monday, June 3, 2013 2:20 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Si Diana e zodaia gemeni.Cat a fost mica,a fost o dulceata de copil.Angel Acum o iau razna ,uneori.Probabil si adolescenta e de vina...Sau poate sunt eu prea exigenta,nu stiu.Crazy
Oricand va fi,iti doresc nastere usoara ShirelutzoCheek Kiss computerlove
Kmy
Postat: Monday, June 3, 2013 2:53 PM

Intrat: 9/13/2006
Postari: 1653
Locatia: SV
Hai mami, majoreta majoreta , "gemenii" sunt mai buni dacat "scorpionul" asta mic al meu... incapatanat la maxim... si face ce face si tot iti baga acu'... astept nerabdatoare fotografii... computerlove
Nastere usoarailoveyou
mirela74chris
Postat: Monday, June 3, 2013 7:58 PM

Kmy wrote:
Hai mami, majoreta majoreta , "gemenii" sunt mai buni dacat "scorpionul" asta mic al meu... incapatanat la maxim... si face ce face si tot iti baga acu'... astept nerabdatoare fotografii... computerlove
Nastere usoarailoveyou

Am ambele specimeneCrazy
LilianaD
Postat: Monday, June 3, 2013 9:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/22/2011
Postari: 5016
Locatia: Germania
kali wrote:

Serios ? Eu ce sa mai zic...ca am unul 6.06.'66....Big Laugh Big Laugh ...nu zic ca nu e dificil cateodata...da' compenseaza cu sufletul bun si generos.sic
Shirel draga, mult ne mai ti pe jar.majoreta majoreta
mamiemi
Postat: Tuesday, June 4, 2013 12:27 AM

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova
Nastere usoara! Vine puiul cand trebuie, doar n-o sa se puna rau cu sora mai mare.DistanceKiss
bulinutza
Postat: Tuesday, June 4, 2013 8:50 AM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Shirelutzaaaaa!!! Nastere usoara, draga mea!

Cred ca bebelina m-a asteptat si pe mine sa ma alatur galeriei...si doar cand e "lista" completa se decide sa vina pe lume...Lol

Pupici si abia astept sa vad minunea mica!!

computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove

dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance dance
shirel
Postat: Tuesday, June 4, 2013 9:29 AM

Parca incep sa fiu putin c-am greoaie si cu mici contractii jos.Oricum ceva se apropie dar vreau macar sa treaca ziua de maine .Astazi sun sa merg la monitor macar sa fiu in evidentza lor .Deci o zi buna fetelor si daca va veni bebelina dau de veste in tara binenteles.ras sic

Bulinutza,multumesc mult !Daaa cred ca ea asteapta si covorul rosu ca sa iasa ,copii nu mai au rabdare ma intreaba in fiecare ora sau la fiecare miscare mai ciudata de a mea...ras alcool ce inseamna sa ai fratiori care sa te astepte ,niciodata cred ca nu am sa inteleg asta eu fiind al doilea si ultimul copil.Ei o striga ,o pupa prin burtica ,i pregatesc jucariile ,hainutzele carutul tot nu sa iasa odata.
Aaaa cred ca am si nume dupa multe intrebari si raspunsuri primite de la cei care se pricep ras sic acuma astept doar sa o vad si sa vad daca-i se potrivesti.
mirela74chris
Postat: Tuesday, June 4, 2013 9:32 AM

Shirelut te asteptam cu vesti cat de curand.coeur coeur Sa nasti rapid si fara dureri.Refacere usoara si laptic la sursa.Imi inchipui cata nerabdare,iubire si veselie este la voi in casa.Abia astept sa va vad in formatia completa.topai Cheek Kiss
denisa_rachid
Postat: Tuesday, June 4, 2013 5:50 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Shirelmajoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed