Mobilier pentru foisor

Options Mobilier pentru foisor
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Thursday, May 1, 2014 3:18 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17430
Locatia: Bucuresti
Ma bate gandul dupa ce terminam cu interioarele sa luam si un mobilier mai frumos pentru foisor...

Am vazut ceva la Mobexpert, dar foarte scump...

Ceva de genul...

De asemenea, mi-a mai placut si ceva in genul asta

Pentru ce mobilier ati optat sau va ganditi sa optati pentru foisor?

Ce s-ar mai potrivi la un foisor hexagonal, cu latura de 3m ?
oanamaria
Postat: Thursday, May 1, 2014 4:57 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Si mie imi plac astea din ratan sunt rezistente si scumpe ,dar nu le cumperi in fiecare an .
Eu as opta pentru ceva de calitate care sa tina multi ani,sa fie comod si solid nu cum sunt mesele si scaunele din plastic de ex.Mai sunt alea din nuiele care scartaie si agata si sunt foarte incomode .
AdrianaC
Postat: Tuesday, August 26, 2014 8:55 AM

In final am optat pentru un mobilier de gradina pentru foisor de la Kika, din metal, Austria.

Am luat o masuta de 140 x 90, 1 masuta de 90 x 90 pe care sa o putem pune eventual in continuarea celeilalte cand avem musafiri si astfel sa incapa cca 10 persoane la masa, 4 scaune, o bancuta de 2 locuri, 1 sezlong, 1 masuta pentru sezlong si o masuta pentru servit + huse pentru scaune si bancuta

Anelise
Postat: Tuesday, August 26, 2014 9:51 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17336
Locatia: Ro
Totul e foarte frumos la voi, Adriana! Bravoo
Noi avem pe terasa un mobilier din lemn care a rezistat foarte bine pana acum in ciuda zapezilor, ploilor etc. thumright Sunt 6 scaune mari cu perne groase (un verde inchis) si masa care poate fi extinsa sa ajunga pentru 10-12 persoane. hainoroc Tot de prin Bucuresti au foat achizitionate, dar nu-mi aduc aminte exact de unde...
TatyKS
Postat: Tuesday, August 26, 2014 10:30 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Foarte frumoase Clap Adriana ! Deci ati ajuns la foisor , inseamna ca ati terminat casuta ? Bravo . Cheek Kiss

Liz, cred ca e tare frumoasa terasa voastra DistanceKiss
AdrianaC
Postat: Tuesday, August 26, 2014 12:09 PM

Multumesc fetelor !

Aproape am terminat (cel putin am terminat cu astea foarte scumpe...., mai avem prin casa doar prize, intrerupatoare, aplice, lustre, tablouri, galerii, perdelute, jaluzele, chestii din astea, dar grosul l-am terminat)...

Poate la anul pe vremea asta sa zicem si noi ca nu mai avem nimic de cumparat ras
Anelise
Postat: Tuesday, August 26, 2014 12:30 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17336
Taty, da, de regula e draguta, adica noua ne place si ne simtim bine! pupici Mai ales primavara/vara/toamna la cafelutza de dimineata! innori
Adriana, sa stii ca si celelalte "maruntisuri" papa destul de multi bani (asta ca sa te incurajez sic), dar cum ai spus si tu, important e ca ati reusit intr-un timp chiar foarte scurt sa achizitionati foarte multe! firstprize Incet, incet le veti face pe toate! Felicitari inca o data! newclap
TatyKS
Postat: Tuesday, August 26, 2014 1:02 PM

Anelise wrote:
Taty, da, de regula e draguta, adica noua ne place si ne simtim bine! pupici Mai ales primavara/vara/toamna la cafelutza de dimineata! innori
Adriana, sa stii ca si celelalte "maruntisuri" papa destul de multi bani (asta ca sa te incurajez sic), dar cum ai spus si tu, important e ca ati reusit intr-un timp chiar foarte scurt sa achizitionati foarte multe! firstprize Incet, incet le veti face pe toate! Felicitari inca o data! newclap

Asa e Liz, unde sa fie mai frumos decat pe terasa casutei taleDistanceKiss . Pupici.

AdrianaC wrote:
Multumesc fetelor !

Aproape am terminat (cel putin am terminat cu astea foarte scumpe...., mai avem prin casa doar prize, intrerupatoare, aplice, lustre, tablouri, galerii, perdelute, jaluzele, chestii din astea, dar grosul l-am terminat)...

Poate la anul pe vremea asta sa zicem si noi ca nu mai avem nimic de cumparat ras

Suuper Bravoo ! Felicitari. Daca nu va mutati le puteti lua in timp, important este ca ceea ce a fost mai scump, ati cumparat. Asteptam pozici cu finalul. Cheek Kiss
roxinthya
Postat: Tuesday, August 26, 2014 3:45 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7194
Super!!! Sa le stapaniti sanatosi si sa petreceti clipe minunate si fericite in noua voastra casuta!Cheek Kiss
AdrianaC
Postat: Tuesday, August 26, 2014 4:01 PM

Multumim, fetelor !

Taty, ne-am mutat din iunie acolo... deci ce facem facem printre picaturi, cu noi acolo... Putin mai greu, pentru ca faci intr-o parte si strici in alta... nu iti gasesti lucrurile, arata cam ca dupa razboi... cu pungi, pungute, saci, etc, dar ... una peste alta, nu mi-as fi putut dori altceva...Lumanari
monica irimia
Postat: Tuesday, August 26, 2014 8:32 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 7/3/2010
Postari: 1938
Foarte frumos, Adriana. Bravoo Sa le folositi cu placere. computerlove
TatyKS
Postat: Wednesday, August 27, 2014 8:24 AM

AdrianaC wrote:
Multumim, fetelor !

Taty, ne-am mutat din iunie acolo... deci ce facem facem printre picaturi, cu noi acolo... Putin mai greu, pentru ca faci intr-o parte si strici in alta... nu iti gasesti lucrurile, arata cam ca dupa razboi... cu pungi, pungute, saci, etc, dar ... una peste alta, nu mi-as fi putut dori altceva...Lumanari

Ahaa, am crezut ca stati doar vara ! Atunci sa aveti spor in continuare si sa va iasa cat mai repede . Cred ca e tare obositor, dar sunteti fericiti intr-o casuta si o curte atat de frumoase. Bravoo Pupici.
oanamaria
Postat: Wednesday, August 27, 2014 7:59 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20812
Locatia: Pitesti
Ce -mi place mobilierul ales !Sa-l folositi cu drag si sa va bucurati de tot ce ati realizat ,ati facut foarte multe intr-un timp atat de scurt +masinuta noua!FelicitarI!
mirela74chris
Postat: Wednesday, August 27, 2014 8:37 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Felicitari Adriana!Bravoo Relaxare placuta.Cheek Kiss
ingerash
Postat: Friday, August 29, 2014 4:47 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.
Super si practic mobilierul! O invitatie la relaxare computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed