miriam

Profil: miriam
Despre
Utilizator: miriam
Nivel: Avansat
Nume real:
Locatia bh
Ocupatie: mamica
Interese: familie unita,fericita
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, May 17, 2009
Ultima vizita: Thursday, November 9, 2017 11:09 PM
Numarul de postari: 4,979
[0.53% din toate postarile / 1.60 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Wednesday, November 8, 2017 7:28 AM
Buna dimineata!


Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: BUMBAC SATINAT – RANFORCE
Postat: Tuesday, October 31, 2017 5:05 PM
Scump dom'le, scump!!!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Wednesday, September 27, 2017 9:21 AM
Buna dimineata!
sunny advocat

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Wednesday, September 27, 2017 9:17 AM
Azi fac ardei umpluti.5Chef essen

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: PSORIAZIS
Postat: Monday, September 11, 2017 10:12 PM
Asa e, la mine de la gluten. Cum fac abuz, a doua zi se irita mai tare.

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Monday, August 7, 2017 8:35 AM
Buna dimineata!
Ne bucuram de racoareyes

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Dus bucal
Postat: Thursday, July 27, 2017 1:28 PM
Mi-am luat si eu dus bucal, sant foarte incantata de el, recomand !!!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Monday, July 17, 2017 7:49 AM
Buna dimineata!
In plina vacantayes

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Monday, July 10, 2017 6:22 AM
Buna dimineata!
floare3 floare3 floare3

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Pulovere tricotate pentru copii 2
Postat: Sunday, July 9, 2017 3:04 PM
Frumos lucratBravoo ce bun va fi la toamna-iarna!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.