miriam

Profil: miriam
Despre
Utilizator: miriam
Nivel: Avansat
Nume real:
Locatia bh
Ocupatie: mamica
Interese: familie unita,fericita
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Sunday, May 17, 2009
Ultima vizita: Monday, September 25, 2017 12:31 AM
Numarul de postari: 4,975
[0.54% din toate postarile / 1.63 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: PSORIAZIS
Postat: Monday, September 11, 2017 10:12 PM
Asa e, la mine de la gluten. Cum fac abuz, a doua zi se irita mai tare.

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Monday, August 7, 2017 8:35 AM
Buna dimineata!
Ne bucuram de racoareyes

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Dus bucal
Postat: Thursday, July 27, 2017 1:28 PM
Mi-am luat si eu dus bucal, sant foarte incantata de el, recomand !!!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Monday, July 17, 2017 7:49 AM
Buna dimineata!
In plina vacantayes

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Monday, July 10, 2017 6:22 AM
Buna dimineata!
floare3 floare3 floare3

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Pulovere tricotate pentru copii 2
Postat: Sunday, July 9, 2017 3:04 PM
Frumos lucratBravoo ce bun va fi la toamna-iarna!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Monday, June 19, 2017 6:08 AM
Buna diminrata!
Vacanta frumoasa tuturor, mari si mici!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Patura mandala
Postat: Sunday, June 18, 2017 2:30 PM
Superba!!!
Astept finalul, ce diametru o sa aiba.
Mult spor si rabdare!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Tuesday, June 6, 2017 5:36 AM
Buna dimineata si o saptamana buna!

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Tuesday, May 9, 2017 7:21 AM
bereea wrote:
Gata...am scapat!Lol

yes Ce usurare!coeur

Uneori, lacrimile sant rugaciuni in stare lichida.