metode contraceptive

Options metode contraceptive
Subiectul anterior · Subiectul urmator
leut
Postat: Monday, August 13, 2007 1:17 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Maria & mami wrote:

hohot hohot hohot hohot hohot hohot Cred ca ti-e rau ! hohot hohot hohot hohot Codruta , nu-i adevarat ! Jur ! Sau poate stie Leut ceva ce nici eu nu stiu ! what cyclops

Mi-a placut faza cu "jur"!!!
hohot hohot hohot

Leut , da' al vostru cand vine ? sic Ca va astept, sa ii facem apropiati pe baieti, ca fetele noastre ! ras pupici pupici pupici

Al nostru se va desena prin preajma Pastelui (pe buneras ) si va veni prin 2008...speram!pupici pupici pupici
Maria & Mario
Postat: Monday, August 13, 2007 1:47 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Facem ..... sincron ! Pardon, Inot, ce credeati ! cyclops what Si concepem doi baieti frumoasi de paste , ok, Leut ? hohot hohot hohot hohot
Kiki
Postat: Monday, August 13, 2007 1:48 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Oana, Leut, astept tickerele (de data asta proprii) alcool alcool
georgy_adinutza
Postat: Monday, August 13, 2007 1:49 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
Locatia: Bucuresti
Mami de maria .....sincer si eu m-am gandit ca al doilea tiker e ptr tine hohot hohot hohot hohot hohot ai reusit sa ne induci in eroare sic sic ....si hai nu va mai "certati" atat si dati domne drumul la productie ..........asteptam avatare noi pupici pupici pupici pupici pupici pupici
Maria & Mario
Postat: Monday, August 13, 2007 2:10 PM

Georgy, productia e non stop in activitate , doar ca ...... acum testam aparatura ! Sa vedem cum ruleaza ! hohot la drum lung ! hohot Rezultatele ..... pe la anu'.

Kiki, vin ele si tikerele personale , no worries ! pupici Poate te alaturi si tu grupului ! love angel pupici
ira_tgr
Postat: Monday, August 13, 2007 2:14 PM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
Maria & mami wrote:
Georgy, productia e non stop in activitate , doar ca ...... acum testam aparatura ! Sa vedem cum ruleaza ! hohot la drum lung ! hohot Rezultatele ..... pe la anu'.

Kiki, vin ele si tikerele personale , no worrys ! pupici Poate te alaturi si tu grupului ! love angel pupici

Mami de Mariuca, ce e cu tickerul ala , cresc sunt ok? what what what
Maria & Mario
Postat: Monday, August 13, 2007 2:15 PM

Off, nu si tu ! Ira, am scris pe undeva , mai sus, parca. Nu mai stiu ! alcool Nu e al meu ! hohot hohot
Kiki
Postat: Monday, August 13, 2007 2:16 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Maria & mami wrote:
... Nu mai stiu ! alcool Nu e al meu ! hohot hohot

Mai, am ras cu lacrimi...ca un copil de gradi...nu stiu, nu e al meu hohot hohot hohot hohot
Cris-DL
Postat: Monday, August 13, 2007 2:18 PM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow
Maria & mami wrote:
Off, nu si tu ! ... Nu e al meu !

hohot hohot hohot Eu nu mai zic nimik....m-am documentat mai de mult la kiki hohot ras

Eu daca nu raman pana la ziua mea, la Craciun, ma dau batuta uff
georgy_adinutza
Postat: Monday, August 13, 2007 2:22 PM

cris22tyna wrote:

hohot hohot hohot Eu nu mai zic nimik....m-am documentat mai de mult la kiki hohot ras

Eu daca nu raman pana la ziua mea, la Craciun, ma dau batuta uff

nu mami , iti tin galerie :801: :801: :801: :801: :801: "te rog mai fa un flatiol" ......chiar nu va este mila de biata fata ca vrea si ea un flatiol .......tati lucreaza mai mult la acest proiect ca i-auzi expira timpul hail hail hail
Cris-DL
Postat: Monday, August 13, 2007 2:26 PM

lucreaza tati, lucreaza si mami dar .... banghead sunt nebuna, am zis sa-i iau deja si carucior nou lui bb2, poate asa o sa vina plans
georgy_adinutza
Postat: Monday, August 13, 2007 2:28 PM

cris22tyna wrote:
lucreaza tati, lucreaza si mami dar .... banghead sunt nebuna, am zis sa-i iau deja si carucior nou lui bb2, poate asa o sa vina plans

eu presimt ca din acesta mini vacanta va veti intoarce mai multi , ....angel angel angel angel angel pupici pupici pupici pupici ...o sa il rog eu pe DD sa va ajute sa veniti 4 in loc de 3pupici pupici pupici
Cris-DL
Postat: Monday, August 13, 2007 2:31 PM

georgy_adinutza wrote:

eu presimt ca din acesta mini vacanta va veti intoarce mai multi , ....angel angel angel angel angel pupici pupici pupici pupici ...o sa il rog eu pe DD sa va ajute sa veniti 4 in loc de 3pupici pupici pupici

hail sa te auda Dumnezeu georgy, pt ca asta ne mai dorim .... enorm de mult confeti (mami, venim 3 ras pt ca Deea sta acasa si asteapta rezultatul ras )
Alina
Postat: Monday, August 13, 2007 2:31 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Oana, le-ai dat gata pe fete. Zau asa. Am 10 minute de cand rad non stop, se intreaba fiica mea, iar e o farsa? Iar cu policlinica sezoniera? hohot hohot hohot
Oana, fuguta la mine, ca l-am trezit si Pe Tude de atata ras.
Maria & Mario
Postat: Monday, August 13, 2007 2:33 PM

Alina wrote:
Oana, le-ai dat gata pe fete. Zau asa. Am 10 minute de cand rad non stop, se intreaba fiica mea, iar e o farsa? Iar cu policlinica sezoniera? hohot hohot hohot
Oana, fuguta la mine, ca l-am trezit si Pe Tude de atata ras.

ras hohot hohot hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed