Medpark chisinau

Options Medpark chisinau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Maria2018
Postat: Thursday, January 11, 2018 11:59 AM

Nivel: Membru

Intrat: 1/11/2018
Postari: 1
Locatia: Bucuresti
Buna doamnelor.Am rugamintea la cele care au fost la doamna Dr.Diana ...ptr FIV,sa mi spuneti si mie cum se procedeaza?( Am toate analizele facute).care este pretul fiv- ului,ce cuprinde si dk trebuie sa ai toata suma ,înca de la început?!!! Va multumesc si astept sa mi raspundeti
bby88
Postat: Thursday, January 11, 2018 9:12 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 7/31/2015
Postari: 1312
Maria2018 wrote:
Buna doamnelor.Am rugamintea la cele care au fost la doamna Dr.Diana ...ptr FIV,sa mi spuneti si mie cum se procedeaza?( Am toate analizele facute).care este pretul fiv- ului,ce cuprinde si dk trebuie sa ai toata suma ,înca de la început?!!! Va multumesc si astept sa mi raspundeti

Buna! Eu am facut anul trecut in iulie. Pretul este de 70.000 lei moldovenesti si da, se plateste integral la semnarea contractului cu aproximativ 10 zile inainte de a incepe stimularea deoarece tot in ziua achitarii va vor face analizele de sange amadurora (grup, rh, hiv etc), spermograma sotului, si o ecografie tie, care sunt incluse tot in pachetul platit. Pachetul include totul pana la testul de sarcina ( monitorizari, tratament de stimulare, analize hormonale recoltarea ovulelor, ICSI, transferul si tratamentul de sustinere de la transfer timp de 12-14 zile pana la testul Beta Hcg pe care ti-l asigura tot ei). Succes!
kali
Postat: Friday, January 12, 2018 10:14 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14200
Am mutat postarile aici: http://forum.7p.ro/fiv-la-spitalul-international-medpark-din-chisinau---4.aspx?g=posts&m=1009119&goto#m1009119
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed