Martisor 2009

Options Martisor 2009
Subiectul anterior · Subiectul urmator
kali
Postat: Friday, March 13, 2009 7:55 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14338
Martisorul nostru a plecat ieri; intentionat l-am trimis mai tarziu pentru ca stiu ca mamica nu a fost acasa.
Sper sa ajunga fara probleme.

Cris-DL wrote:
Oana, e chiar inaltutza gropitze -eu ma gandeam ca-i sunt maricele !
Alexia, esti o scumpa, ai fi bunutuza de manechin; dar in manutza ce ai ? scratch
Eric, este un dulcic -el n`are nicio treaba coeur
...copilasi frumosi, cam rarutz v`arata mami bataus

Sa le purtati sanatosi computerlove

Da, s-a inaltat brusc si si-a cam pierdut bolfitzele din cauza asta. Deja ii cumpar haine pt. 4 anisori.
Intrebai ce are in manutahohot Un bat de la acadea pe care-l mai crantzanea cate putin.hohot
Multumim.computerlove Multa sanatate si voua.
carmenush
Postat: Friday, March 13, 2009 11:30 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 9/18/2008
Postari: 968
Locatia: Pietrosita
Marivic, abia acum am reusit sa intru din nou pe forum. Ma bucur mult ca ti-a placut martisorul. Adica sper safie pe gustul tau. Cum nu tecunosc prea bine nu am avut alta inspiratie.computerlove
marivic
Postat: Friday, March 13, 2009 7:34 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
CARMEN,multumesc mult dar nu trebuia sa-ti cheltui banii,pt.mine;mi-a placut foarte mult dar uff uff uff ai cheltuit bani,era de ajuns un martisor.computerlove computerlove computerlove pupici pupici pupici
Lilly of the valley
Postat: Saturday, March 14, 2009 11:42 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Frumoase martisoare!love

De la noi nimic la nimeni?uff
Unul inca nu l-am pus, "ideea" mea a solicitat cautari indelungate, nu toata lumea are astfel de pasiuni. angel Surpriza va fi la destinatie, nu mai spun nimic, buzele-s pecetluite.maseluta
Rody
Postat: Saturday, March 14, 2009 1:25 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
marivic wrote:
Eu am avut mari probleme cu martisorul pe care l-am trimis mamicii,...am facut coletul,m-am dus la posta si mi-a spus ca trebuie sa merg la bucuresti la posta.Fiind la 30km distanta nu aveam timpul necesar sa ajung ,fiind foarte aglomerata cu cursurile.Ce-i spun tatei?du-te tu si pune-mi-l.ok.se duce saracul completeaza un formular sta la coada 1 ora,dupa care cand ajunge in fata ii spune angajata postei ca e gresit si sa vina maine dimineata ca inchide mesageria.Saracul era terminat si obosit si nervos.A doua zi,se duce iar completeaza alt formular ,sta iar 1ora la coada si cand ajunge in fata ii spune tembela aia ranjind fasolea la el ca iar este gresit;banghead banghead banghead bataus bataus eu ii spusesem sa treaca la ce este in cutie DIVERSE,si cica nu trebuie asa,ci specificat clar ce este ca daca e vreo bombatunete tunete tunete Mie deja mi-e rau,...a scris iar saracul si a specificat clar ce este acolobanghead banghead banghead la pus intr-un final dar vreau sa-mi cer scuze MII DE SCUZE,MAMICII CAREIA O SA-I PARVINA,PT.INTARZIERE.Oricum la pus de vreo 2 zile darnu stiu cat face pe drum.Data viitoare potguns guns guns posta?

of,draga de tine,prin ce-ai trecut,insa stai linistita ca,coletul a ajuns cu bine la noi.Iti multumim din suflet,pt tot mai ales ca mai data gata cu lumanarica stil indianailoveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou sti ca-mi place orice stil indiancoeur coeur coeur coeur iloveyou iloveyou iloveyou

Elo e foarte incantata de dvd,iar Sole de ratusca si caciulita,iar eu sti de ce.Multumim frumos pt totcoeur coeur coeur coeur coeur iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
Anelise
Postat: Saturday, March 14, 2009 3:22 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Rody, frumos Martisor ati primit, fetele! love Sa va bucurati de cadouase! pupici angel

Eu astazi am primit o felicitare de la draga de Sami. yes Surpriza a fost de proportii ca nu ma asteptam absolut deloc. dance Multumesc din suflet inca o data, iubitica! pupici pupici iloveyou
Mela
Postat: Saturday, March 14, 2009 3:55 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Liz,a fost trimisa mai cu intarziere sorry1 dar cu mare drag coeur si ma bucur ca ti-a placut pupici computerlove computerlove
marivic
Postat: Saturday, March 14, 2009 7:26 PM

RODY,nici nu stii cat ma bucur ca ajuns coletul intreg la voi;mi-era foarte teama ca nu ajunge.Te rog din suflet sa ma ierti daca am gresit in alegerea martisorului,...este prima oara cand ma inscriu la asa ceva,si nu stiam ce se da,ce gusturi are fiecare,daca am ,,zbarcit-o''cumva,cu ceva,sorry pupici Dca chiar va placut ,atunci sa sti ca m-ai facut cea mai fericita mamica de pe forum si sper sa putem fi prietene bune. computerlove computerlove computerlove
Rody
Postat: Saturday, March 14, 2009 10:09 PM

marivic wrote:
RODY,nici nu stii cat ma bucur ca ajuns coletul intreg la voi;mi-era foarte teama ca nu ajunge.Te rog din suflet sa ma ierti daca am gresit in alegerea martisorului,...este prima oara cand ma inscriu la asa ceva,si nu stiam ce se da,ce gusturi are fiecare,daca am ,,zbarcit-o''cumva,cu ceva,sorry pupici Dca chiar va placut ,atunci sa sti ca m-ai facut cea mai fericita mamica de pe forum si sper sa putem fi prietene bune. computerlove computerlove computerlove

Doamne iubita,martisorul e cat se poate de perfect.Nu mai zic de cuvintele scrise in felicitare,mi-au mers la suflet.Esti o dragutacomputerlove computerlove computerlove Totul e mai mult decat perfectcoeur coeur coeur
marivic
Postat: Saturday, March 14, 2009 11:24 PM

Atunci,sa le purtati,stapaniti sanatoase,sa fiti fericite si iubite!computerlove iloveyou
coeur coeur coeur ITI DORESC SA AI PRIETENI,PRIETENI BUNI CARORA SA LE PESE DE TINE CAND TI-E GREU,CARE SA TE INVETE SA RAZI DIN NOU.IN SANATATE SA TRAIESTI PRIETENA DRAGA,O MIE DE ANI SA TRAIESTI,IAR EU SA-TI FIU ALATURI SA LE TIN SOCOTEALA,MI-AS DORII.coeur coeur coeur
Rody
Postat: Sunday, March 15, 2009 9:41 PM

marivic wrote:
Atunci,sa le purtati,stapaniti sanatoase,sa fiti fericite si iubite!computerlove iloveyou
coeur coeur coeur ITI DORESC SA AI PRIETENI,PRIETENI BUNI CARORA SA LE PESE DE TINE CAND TI-E GREU,CARE SA TE INVETE SA RAZI DIN NOU.IN SANATATE SA TRAIESTI PRIETENA DRAGA,O MIE DE ANI SA TRAIESTI,IAR EU SA-TI FIU ALATURI SA LE TIN SOCOTEALA,MI-AS DORII.coeur coeur coeur

computerlove computerlove computerlove computerlove Apropo mesaj de la Elo"Mami spunei la fata din Romania sa-mi mai trimita un DVD cu desene animatehohot Am ras cu lacrimi cand am auzit-o.Te pupam si multumim incodatapupici pupici pupici pupici
marivic
Postat: Sunday, March 15, 2009 10:26 PM

pup-o pe ELO,din partea mea si ma bucur ca ii place.am cautat special sa vb in romana.ma bucur din suflet ca ii place.computerlove computerlove computerlove pupici pupici pupici
Cris-DL
Postat: Monday, March 16, 2009 3:48 PM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6845
Locatia: over the rainbow

Rody, multumim tare mult ca te-ai gandit la noi computerlove ...inca de vineri a sosit felicitarea de la tine, dar nu am fost eu prin "zona" cu net. Pupici dulci fetelor-cucuietelor iloveyou
Rody
Postat: Wednesday, March 18, 2009 6:46 PM

Cris-DL wrote:

Rody, multumim tare mult ca te-ai gandit la noi computerlove ...inca de vineri a sosit felicitarea de la tine, dar nu am fost eu prin "zona" cu net. Pupici dulci fetelor-cucuietelor iloveyou

Cris,trebuia sa ajunga si un coletoare oare
Rody
Postat: Wednesday, March 18, 2009 6:46 PM

Cris-DL wrote:

Cris,trebuia sa ajunga si un coletoare
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed