Marti, 13

Options Marti, 13
Subiectul anterior · Subiectul urmator
g_nicoleta2000
Postat: Saturday, March 10, 2007 8:24 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
kali wrote:
hohot hohot Pai hai ca poate facem aniversarea de 2 ani de 7 pitici in Central park!hainoroc
... doat cat e?... o 'zvarlitura de avion... si nu mai cheltuim nici cu cazarea si masasic
Ramane stabilit?

Te alaturi curajosilor temerari? Nu te ingrijora de cazare ca-i mai ieftina decat in tara!ras Si promit ca berea este din partea mea.
mihaela75
Postat: Saturday, March 10, 2007 12:56 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Of mama lor de vize si rezidente si carduri si toate alea, cand s-or scoate sa poata sa se vada om cu om .Daca primesc rezidenta in timp vin euyes
g_nicoleta2000
Postat: Saturday, March 10, 2007 1:09 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
mihaela75 wrote:
Of mama lor de vize si rezidente si carduri si toate alea, cand s-or scoate sa poata sa se vada om cu om .Daca primesc rezidenta in timp vin euyes

Promit ca te vizitez la maternitate la Onesti sau Bacau, unde doreste caprioara.pupici
mihaela75
Postat: Saturday, March 10, 2007 1:15 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
pupici
delfinasa
Postat: Saturday, March 10, 2007 2:57 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Cu cazarea nu e problema, casa mare avem, paturi si saltele suplimentare cumparam pe loc si le ducem inapoi pe urma, mancare si bautura e din plin, de care vreti, cat vreti, entertainment avem (piscina, biliard, o casa cu jucarii peste tot, curte mare de alergat, raulet in lateralul curtii, padure in spate, parc foarte aproape cu terenuri tenis, piscina, loc pt copii ras)...voi lipsiti:trupa de pitici si mamici :009:...hei, Nico, la anul daca veniti, sa stii ca eu vin neaparat sa ma-ntalnesc cu voi, sa-mi spui din timp sa stiu cand pregatesc rapirea romanilor in Central Park hohot.
shirel
Postat: Sunday, March 9, 2008 7:34 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11794
Locatia: israel
Dupa religie mea iudaica martea este zi foarte norocoasa iar 13 la fel este considerat nr.norocos.Eu de obicei martea am tot timpul noroc.am dat
ptr.carnetul de condus si l-am luat din prima si prima zi cind m-am angajat tot martea a fost si multe altele,am semnat contractul ptr.casa
intr-o marti.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed