marina40

Profil: marina40
Despre
Utilizator: marina40
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia zalau
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Monday, February 21, 2011
Ultima vizita: Wednesday, February 25, 2015 3:08 PM
Numarul de postari: 55
[0.01% din toate postarile / 0.02 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Lucrusoare by Georgyana 2
Postat: Tuesday, February 19, 2013 9:30 AM
Te admir Giorgi ca esti asa de harnica si faci atatea frumuseti.computerlove
Subiect: Concurs " Bluzita eleganta"
Postat: Thursday, February 14, 2013 2:11 PM
Votez 4!
Subiect: lucruri facute de mine flori1972
Postat: Friday, February 8, 2013 9:53 AM
Foarte frumoase toateflower
Subiect: Lucrusoare by Georgyana 2
Postat: Wednesday, February 6, 2013 6:04 PM
faina bluza si esarfapupici
Subiect: Lucrusoare by Georgyana 2
Postat: Monday, January 21, 2013 5:56 PM
Multumesc!
Subiect: Lucrusoare by Georgyana 2
Postat: Monday, January 21, 2013 3:59 PM
Revin la rochita maro,modelul ala il fac,la talia ai scazut de ai cambrat?. Te rog daca ai schema la modelul de la talie in jos sa il pui si cam la cate randuri ai inmultit?
Multumiri.
Subiect: Lucrusoare by Georgyana 2
Postat: Monday, January 14, 2013 10:45 AM
Am ceva acril cu lana si voi lucra cu ac de 3,5, imi trebuie o rochie de marine ca a ta.Cu cate ochiuri ai inceput?
Subiect: Lucrusoare by Georgyana 2
Postat: Saturday, January 12, 2013 3:31 PM
Giorgiana cum ai inceput rochia maro,daca ai cumva schema te rog sa o pui.Multumesc.
Subiect: Caciuli dama crosetate
Postat: Tuesday, January 8, 2013 12:58 PM
Alina modelul este crem si tu ai crosetat albastru inchis si este la pagina 49.
Subiect: Caciuli dama crosetate
Postat: Tuesday, January 8, 2013 7:35 AM
doresc schema de floare de la caciula crem care este pusa de model de Alina,eu am cautat-o si nu dau de eacomputerlove