Mananca singuri?

Options Mananca singuri?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
petronela_gav
Postat: Thursday, November 17, 2011 10:49 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/5/2009
Postari: 1537
Locatia: Piatra Neamt
Bravo Stefi newclap
Anastasia a inceput sa pape singura, o mai ajut si eu, dar nu prea vrea sa o ajut, deh am fata mare care merge la cresa bounce
georgyana
Postat: Thursday, November 17, 2011 11:03 PM

Intrat: 12/9/2009
Postari: 4771
Locatia: constanta
Si Darius puiul meu cel mic are 2 ani si 2 luni si papa singur de la 1 an si jumate era ambitios il mai ajutam dar acum sa perfectionat ..si nu ma lasa in ruptul capului sa pun eu mana pe lingurita sau furculita mananca orice fel de mancare ...spre deosebire de Nikolas care i mai dadeam si la 6 ani eu din cand in cand ...nu ca nu ar fi stiut dar daca il lasam pe el nu stiu daca manca 1 sfert din mancare...nu era mancacios ..si nici pana incoace ...dar are vreo 2 luni de cand nu il mai pot opri eu de la mancat ...a stagnat la 27 de kg la 9 ani ai lui in curand si acum are 34 ...in doua luni a pus carnita pe el e numai bnhohot
Paula15Paulik
Postat: Sunday, February 26, 2012 1:52 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Pitikutza mea incepe sa pape singuricaaa!newclap newclap newclap
Cand am lasat-oprima data sa manance singurica,ma temeam ca se va pata,etc.Dar cand a luat linguritza inmana,parca manca singurica de o viata yes yes yes
gabyta
Postat: Friday, March 23, 2012 1:57 PM

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
Si Alex deja stapaneste f bine lingura ,furculita,,nu da pe jos nimic,,dar pe el se murdareste pana la urechi(nu la toate mancarurile ) dar azi s-a intrecut pe sine,,niciodata nu l-am vazut asa murdarhohot hohot ,,,a trebuit sa fug urgent la baie si cand ma intorsesem macase destul de mult dar si barbita,mainile si fata lui,,,,jalnichohot hohot si mai si zambea si spunea ,,zambeste ,,cand vedea ca fac poza..computerlove

gabyta attached the following image(s):
dscn5693.jpg

Paula15Paulik
Postat: Friday, March 23, 2012 10:20 PM

Vaiii,Alexutzpupici ,ce-ai facut tu acolo? Oricum,vedem ca ai servetelul in manuta si esti harnicut si te cureti singur sic ...Dar cel mai important e ca mananci singurel!majoreta majoreta majoreta newclap Bravo!
Pupici pentru copilasi!pupici pupici pupici
gabyta
Postat: Friday, March 23, 2012 10:54 PM

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
Paula15Paulik wrote:
Vaiii,Alexutzpupici ,ce-ai facut tu acolo? Oricum,vedem ca ai servetelul in manuta si esti harnicut si te cureti singur sic ...Dar cel mai important e ca mananci singurel!majoreta majoreta majoreta newclap Bravo!
Pupici pentru copilasi!pupici pupici pupici

Paula15Paulik pupici
cu servetelul stergea tavita unde e farfuria sa nu vada murdar,,,cum el gurita nu si-o vedea,,,, hohot hohot hohot
dar sunt f incantata ca il vad ca vrea el singur,,,newclap newclap
Paula15Paulik
Postat: Saturday, March 24, 2012 12:26 AM

Paula15Paulik[/color] pupici
cu servetelul stergea tavita unde e farfuria sa nu vada murdar,,,cum el gurita nu si-o vedea,,,, hohot hohot hohot
dar sunt f incantata ca il vad ca vrea el singur,,,newclap newclap
[/quote]

Asta e cel mai important!computerlove
newclap
Pupici!pupici pupici pupici
mirela74chris
Postat: Saturday, March 24, 2012 10:20 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8595
Locatia: Constanta
Wow Gabyta ce dulce e Alexutul tau.computerlove Imi aduce aminte de prima masa a Dianei .Avea cam un an jumatate si a vrut sa pape singura.Cand nu a mai dovedit cu lingurita ,a papat direct cu gurita din farfurie si avea fata ca Alex al tau.ras ras Sunt tare scumpi cand sunt mici.Felicitari pentru perseverentacomputerlove newclap
giulia_mamik
Postat: Saturday, March 24, 2012 10:59 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
hohot hohot Gabyta,ce comic e micutul.Felicitari pt ca papa singur.Asta conteaza!Restul se rezolva cu masina de spalathohot ras computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed