Mama si Tata

Options Mama si Tata
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Postat: Tuesday, June 29, 2010 12:03 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
PrincessLilou wrote:
deocamdata 50-50..eu stau acasa si am grija de bebe, stef merge la servici dar cand vine acasa vrea si el sa ii dea de mancare sau sa se joace cu ea. cand ii facem baita, stef o tine tot timpul si eu o spal. sa vedem cat ne tine. ras
bravo sot de PrincessLilounewclap newclap newclap newclap
cristinaflorina
Postat: Tuesday, June 29, 2010 1:57 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/12/2008
Postari: 1309
Locatia: bucuresti
La noi tot eu sunt cam mama eroina. Eu le fac cam pe toate avind in vedere ca sotul meu lucreaza numai de noapte de 2 ani. De la 1 noaptea pleaca si mai vine a doua zi la 14 15 cind termina si deci logic ca se culca citeva ore buna ca la 1 noaptea pleaca iar si tot asa.Duminica il scoate el afara pe Edy ca sa fac eu curat linistita in casa. Mai iese si seara cu noi citeodata daca se trezeste. Asa ca eu ma cam chinui sa termin pina in 14 cind vine el cam tot si mincare si curatenie si mai tot ce are legatura cu bucataria caci el acolo doarme. Dar m-am obisnuit si asta mi-e ritmul. Nu ma mai gindesc la timp pt mine asta e.
iasmina_ioana
Postat: Sunday, April 1, 2012 12:20 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/1/2011
Postari: 805
Locatia: Husi
La noi tati e si el prin preajma si ajuta la nevoie , de obicei eu am grija de bebe , insa de exemplu dupa baie o preia tati, o sterge o imbraca . Eu alaptez si e normal k bebe sa fie mai atasat de mama.
iasmina_ioana
Postat: Sunday, April 1, 2012 12:22 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/1/2011
Postari: 805
Locatia: Husi
La noi tati e si el prin preajma si ajuta la nevoie , de obicei eu am grija de bebe , insa de exemplu dupa baie o preia tati, o sterge o imbraca . Eu alaptez si e normal k bebe sa fie mai atasat de mama.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed