madirai

Profil: madirai
Despre
Utilizator: madirai
Nivel: Membru
Nume real: mady
Locatia siria
Ocupatie: casnica
Interese:
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Tuesday, April 17, 2012
Ultima vizita: Sunday, December 30, 2012 10:40 PM
Numarul de postari: 20
[0.00% din toate postarile / 0.01 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Jachete crosetate pentru copii
Postat: Sunday, December 30, 2012 10:25 PM
craciun craciun coeur computerlove VA MUTUMESC SA AVETI SPOR LA LUCRU SI UN AN NOU PLIN DE FERICIRE
Subiect: Jachete crosetate pentru copii
Postat: Sunday, December 30, 2012 4:29 PM
coeur dance hainoroc SARBATORI FERICITE SPER SA VA PLACA CE AM LUCRAT
Subiect: saculet de dormit
Postat: Friday, December 21, 2012 1:29 AM
cool
Subiect: Botosei crosetati
Postat: Thursday, December 20, 2012 1:45 AM
bravo bravo coeur am reusit sa pun pozele
Subiect: Botosei crosetati
Postat: Wednesday, December 19, 2012 1:16 AM
newclap bravo toti sant foarte frumosi am facut si eu o pereche dar nu pot sa descarc pozele
Subiect: Rochite crosetate-2
Postat: Saturday, December 15, 2012 3:15 PM
ROCHITE FRUMOASE GASITE PE NET
Subiect: Portelan la rece
Postat: Friday, December 14, 2012 12:49 AM
poti sa razi victoria de mine pentruca nu ma pricep bine la limba romana pentruca eu nu am invatat limba romana in tara eu traiesc in siria si am invatat limba romana de aici poate ca fac greseli la scris dar uni intaleg ce am vrut sa zic si va rog sa ma scuzati ca mam bagat si eu in vorba si nu ma supar pe tine
Subiect: Rochite crosetate-2
Postat: Thursday, December 13, 2012 2:08 AM
coeur superba cool newclap
Postat: Wednesday, December 12, 2012 11:01 PM
thumleft asa sa faci mereu sa ajuti pe cei din jur si sa fi buna cu toata lumea sa nu te superi pe cei care sant rai pentruca sant mulete persoane care vor sa invete si nu au de unde si poate ca si ei au nevoie de ajutor si de bani si cu ce anvata poate sa se intretina e frumos sa dai si la alti ce sti si sa inveti si dumnezeu ne ajuta pe uni cu mai mult pe alti cu mai putin dar tu ai un talent dat de la dumnezeu cea ce faci tu nu oricine poate sa faca si spor la lucru in continoare si mult suces
Postat: Wednesday, December 12, 2012 3:43 AM
cool nu te supara mie imi place tot ce faci esti foarte talentata si iti mltumesc pentru efortul care il faci ca sa ajuti pe alti care vor sa invete de la tine si te rog sa nu te schimbi sa ramai asa cum esti o fata buna si saritoare stiu ca nu ne cunoastem dar eu urmaresc tot ce faci si imi place ce vad iti doresc sa ai parte de tot ce iti doresti