Ma enerveaza Vol. II

Options Ma enerveaza Vol. II
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:29 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
Laura&Alfonso wrote:
Oana stiu sa iau o indirecta, m-am bagat la avioane ca m-am simtit atacata, sau ai uitat ce ai scris .. fiecare e bun in domeniul lui , ca aici nu e o intrecere cine are mai multe studii si cine e mai destept ca altul

Nu te mai simti atacata,pentru faptul ca se simt atacate altele...ia-ti apararea doar tie si gata....
dya
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:30 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Mai fetelor voi nu ati facut piatza in dimineata asta????fool Chiar va place atmosfera de pe forum??? Profitati ca nu este nici un moderator al acestui topic si nici Adriana prin zona pentru a va descarca de elementele negative din viata voastra????what pale
katy_lumika
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:35 PM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Peace, man, hai sa ne bucuram de prezenta domnului Tufis in Romaniafirstprize
Summit fericit tuturorras sic
TatyKS
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:42 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
oanalaurisa wrote:

Deci,eu n-am incercat sa arat nimanui nimic,decat sa ajut lumea cu informatii utile...demna de mila esti tu incercand sa arunci cu noroi pe mine...n-am ce sa arat nimic unei persoane ca tine...asta e si parerea altora despre tine...

Jur ca nu te inteleg ... de ce bagi in discutii si alte fete ... de ce nu iti asumi singura responsabilitatea . Eu niciodata nu am jignit pe nimeni, voit sau nevoit ... si fetele stiu asta.
Pe mine personal nu ma intereseaza informatiile tale.closedtopic
oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:46 PM

taty wrote:

Jur ca nu te inteleg ... de ce bagi in discutii si alte fete ... de ce nu iti asumi singura responsabilitatea . Eu niciodata nu am jignit pe nimeni, voit sau nevoit ... si fetele stiu asta.
Pe mine personal nu ma intereseaza informatiile tale.closedtopic

Pai tu de ce te bagi daca nu te-a intrebat nimeni nimic? De aia iti spun,ca sa stii ca nu esti asa de iubita pe aici cum crezi tu...ca s-ar saturat lumea de ifosele tale , doar ca nu-ti zice nimeni nimic de frica gurii tale ....ai inteles? Pe mine m-ai jignit,voit...fara ca eu sa-ti fi zis tie nimic...ieri,sper ca n-ai uitat,oricum am salvat tot , ca sa vada si Adriana cum sta treaba...plus ca au mai vazut si altii....nici pe mine nu ma intereseaza ca pe tine nu te intereseaza informatiile mele,daca Adriana considera ca nu-si au locul aici,atunci nu-mi deschidea subforumuri pentru ele...crezi ca tu esti cea mai importanta pe aici si numai ce te intereseaza pe tine conteaza? Vezi-ti de treaba ta,cand nu te intreaba nimeni nimic.
katy_lumika
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:47 PM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Eu o tin cu domnul Tufis in continuare, ma enerveaza la culme ca are Chevy mai frumos decat al meunervi si mai blindathohot

ira_tgr
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:49 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
oanalaurisa wrote:

de ma mir ca va mai tine Adriana pe forumul asta...

hohot hohot propun sa deschidem un topic nou pe tema asta hohot hohot

offfff ...Si uite cum gaina se zvarcoleste facand baie intr-o gramada de cenusa. A auzit probabil vorbinde-se ceva despre pasarea Phoenix... chatten2much

dya
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:50 PM

katy_lumika wrote:
Eu o tin cu domnul Tufis in continuare, ma enerveaza la culme ca are Chevy mai frumos decat al meunervi si mai blindathohot

hohot hohot hohot Mai domnul Tufis este domnul Tufis nu te poti pune cu el....ras hohot pupici
oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:50 PM

ira_tgr wrote:

hohot hohot propun sa deschidem un topic nou pe tema asta hohot hohot

offfff ...Si uite cum gaina se zvarcoleste facand baie intr-o gramada de cenusa. A auzit probabil vorbinde-se ceva despre pasarea Phoenix... chatten2much

Chiar asa,tu stai in banca ta ca e beleaua pe tine cat casa pentru ce ai postat pe topicul asta la adresa mea...sau ai uitat ca ai mai fost suspendata?
Laura&Alfonso
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:56 PM

Intrat: 4/4/2006
Postari: 1856
Locatia: Spania
of of, ma retrag cateva minute si uite ce gasesc, Oana daca pe mine nu ma ataci, Lu Taty ii spui ca e inafara subiectului, lu Ira la fel... pana la urma cu cine te certi???
Laura&Alfonso
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:57 PM

katy_lumika wrote:

hohot
ira_tgr
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:57 PM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
oanalaurisa wrote:

Chiar asa,tu stai in banca ta ca e beleaua pe tine cat casa pentru ce ai postat pe topicul asta la adresa mea...

eu la adresa ta?
lol, hai k ma faci sa rad... asta chiar a fost o gluma reusita firstprize

woooooo, spooky.... hohot hohot hohot hohot

dya
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:58 PM

Ma enerveaza ca toate televiziunile sunt cu relatari NATO si cu domnul Tufis , Katy pe tine nu te enerveaza???fool
TatyKS
Postat: Wednesday, April 2, 2008 1:58 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
oanalaurisa wrote:

Pai tu de ce te bagi daca nu te-a intrebat nimeni nimic? De aia iti spun,ca sa stii ca nu esti asa de iubita pe aici cum crezi tu...ca s-ar saturat lumea de ifosele tale , doar ca nu-ti zice nimeni nimic de frica gurii tale ....ai inteles? Pe mine m-ai jignit,voit...fara ca eu sa-ti fi zis tie nimic...ieri,sper ca n-ai uitat,oricum am salvat tot , ca sa vada si Adriana cum sta treaba...plus ca au mai vazut si altii....nici pe mine nu ma intereseaza ca pe tine nu te intereseaza informatiile mele,daca Adriana considera ca nu-si au locul aici,atunci nu-mi deschidea subforumuri pentru ele...crezi ca tu esti cea mai importanta pe aici si numai ce te intereseaza pe tine conteaza? Vezi-ti de treaba ta,cand nu te intreaba nimeni nimic.

Uite asta nu stiam ... multumesc de info . Eu nu am crezut ca sunt iubita de toata lumea ... nu am nevoie, dar stiu foarte bine cine ma place aici pe forum. Dar nu putem sa iubim pe toata lumea , stii foarte bine.
Ce sa inteleg din spusele tale? Ca stai si barfesti ca la usa cortului , de ifosele mele? Vai , vai pacat de educatia ta ... fara sa vrei te-ai dat de gol. Oops mai greseste omul hohot

Iar cat despre ifose , departe de mine . Cred ca stii si tu ca in viata totul se plateste ...

Chiar te rog sa ii arati Adrianei ce s-a scris ieri , realitatea, asta in cazul in care nu ai modificat totul , ca sa arati cat de corecta esti. Adriana stiu ca va fi cat se poate de corecta ... ca ma stie de ceva timp , si stie ca nu am jignit pe nimeni , cum o faci tu aproape tot timpul.
closedtopic

Eu am iesit , ca am si alte lucruri de facut.
Laura&Alfonso
Postat: Wednesday, April 2, 2008 2:00 PM

dya wrote:
Ma enerveaza ca toate televiziunile sunt cu relatari NATO si cu domnul Tufis , Katy pe tine nu te enerveaza???fool

chiar m-ai facut curioasa fug sa vad ce e pe protv international
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed