Ma enerveaza Vol. II

Options Ma enerveaza Vol. II
Subiectul anterior · Subiectul urmator
taki
Postat: Wednesday, April 2, 2008 8:11 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
No comment!bye
g_nicoleta2000
Postat: Wednesday, April 2, 2008 8:24 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
hohot hohot Cine nu si-a baut cafeaua?
Uite asa am ajuns de ma enervez ca nu-i pot vedea sanii lui Taki, nu am timp sa-i cautplans ...
cute_babies_of_mine
Postat: Wednesday, April 2, 2008 9:04 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Si eu sunt nervoasa! Am cautat si in arhiva si la trash si nimic! Vreau si eu sa vad pozeleeeeeee! Ca ce e frumos...
oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 10:52 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597

Ma enerveaza ca oamenii nu inteleg de gluma...asta este ce sa facem...iar daca le zici adevaruri,iar nu e bine...in fine...halal 1 aprilie...
Laura&Alfonso
Postat: Wednesday, April 2, 2008 10:57 AM

Postari: 1856
Locatia: Spania
ras si daca te referi la mine ca nu stiu de gluma..am o scuza ..is blonda si de aia ma prind mai greu hohot
oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:03 AM

Laura&Alfonso wrote:
ras

Foarte hazos,ce sa zic! Poftim cultura!
Am ajuns la concluzia ca pe forumul asta doar aia care se pupa-n f..d toata ziua sunt acceptati,iar cei care-si vad de treaba si spun lucrurilor pe nume nu sunt ok.

As vrea sa stiu si eu , cate dintre cele care s-au dat de ceasul mortii ieri ca am sa sterg eu topicurile muncite din greu de mine, au contribuit la forumul asta cu niste subiecte utile? Pot sa le numesc pe cele care se straduiesc mereu sa vina cu subiecte noi si utile...dar cele care au facut gura cea mai mare sunt cele care intra si mai comenteaza pe ici pe colo, mai lauda pe ici pe colo , mai lingusesc si in rest , nimic.
Ar trebui sa va vedeti lungul nasului si sa nu aruncati cu noroi in oamenii care incearca cu adevarat sa contribuie la acest forum si la informatiile de pe el,ca daca voi nu stiti de gluma si aveti mania persecutiei,e trauma voastra si problema voastra,asa ca mergeti si rezolvati-o.
Eu nu-mi bat joc de munca mea,insa nici nu accept sa ma calce nimeni in picioare cerandu-mi socoteala pentru ce am scris,pentru ce as sterge sau nu. Oricum daca voiam sa sterg ceva NU o faceam fara sa ma consult cu Adriana. Punct!
Laura&Alfonso
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:08 AM

Oana poti sa te straduiesti sincer cat vrei daca interesul tau e sa ma enervezi, sincer imi esti indiferenta... poti face ce ai chef ca sincer chiar nu ma mai intereseaza... ieri ai adunat roadele glumei tale... cum mie nu mi-a plcut gluma ta asta nu inseamna ca tie tre sa iti placa raspunsul meu....
Cat despre cultura mea..no coment...daca te crezi mai desteapta ca mine..ole , ole si ole ... si as avea mai multe de spus , dar nu vreau sa ajung la nivelul tau , bla bla bla
oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:19 AM

N-am adunat eu roadele glumei mele , ci si-au dat arama pe fata cele care pareau a fi ceea ce nu sunt...asa ca...no comment!ras
taki
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:29 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Fetelor, lasati garda jos ca aici nimeni nu intrece pe nimeni.

Nu puteti sa fiti pe placul tuturor, iar unde sunt atatea femei este imposibil sa nu se iste vreun scanadal.

Vreau sa ajungem la o armonie cat mai repede.
ira_tgr
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:38 AM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
continui sa cred k acordam prea multa atentie lucrurilor care nu merita...

eu per total sunt fericira si ma amuz copios pe seama unor "glume"

am facut si un top al pacalelilor de 1 aprilie:

locul 3: pacaleli nevinovate si chiar amuzante, cum k am castigat la loto (merci cris) pupici

locul 2: il castiga cea mai neinspirata incercare de a ne pacali k totul a fost o pacaleala... ha-ha-ha... doar k nu inteleg de ce continua si pe 2 aprilie....

locul 1: pacaleala Laurei sustinuta si de celelalte fete, SUPERBA... felul in care ne-a pacalit k s-a speriat de stergerea anumitor topicuri... a fost o pacaleala pe cinste, nu cred k cineva cu adevarat s-a speriat, de altfel unele fete chiar au urat un sincer: "drum bun"...

in alta ordine de idei - Laura mami, nu te consuma, ultimul cuvant il are nu cel care are dreptate ci, cel care tipa mai tare...bataus

P.S. pt. cei care sunt nervosi din diferite motive le-as sugera un medicament homeopatic "Sedatif PC" de la laboratoarele Boiron, doza uzuala este de 2 comprimate de 3 ori pe zi... iar in cazuri mai grave - traiasca Diazepam-ul sau sedintele de psihoterapie...

multa sanatate, mai ales cea mintala pupici

oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:39 AM

ira_tgr wrote:
continui sa cred k acordam prea multa atentie lucrurilor care nu merita...

eu per total sunt fericira si ma amuz copios pe seama unor "glume"

am facut si un top al pacalelilor de 1 aprilie:

locul 3: pacaleli nevinovate si chiar amuzante, cum k am castigat la loto (merci cris) pupici

locul 2: il castiga cea mai neinspirata incercare de a ne pacali k totul a fost o pacaleala... ha-ha-ha... doar k nu inteleg de ce continua si pe 2 aprilie....

locul 1: pacaleala Laurei sustinuta si de celelalte fete, SUPERBA... felul in care ne-a pacalit k s-a speriat de stergerea anumitor topicuri... a fost o pacaleala pe cinste, nu cred k cineva cu adevarat s-a speriat, de altfel unele fete chiar au urat un sincer: "drum bun"...

in alta ordine de idei - Laura mami, nu te consuma, ultimul cuvant il are nu cel care are dreptate ci, cel care tipa mai tare...bataus

P.S. pt. cei care sunt nervosi din diferite motive le-as sugera un medicament homeopatic "Sedatif PC" de la laboratoarele Boiron, doza uzuala este de 2 comprimate de 3 ori pe zi... iar in cazuri mai grave - traiasca Diazepam-ul sau sedintele de psihoterapie...

multa sanatate, mai ales cea mintala pupici

Auzi,sa nu uiti ce ai postat aici...atat iti spun
Laura&Alfonso
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:43 AM

Oana , calmeaza-te, nu te enerva ... Cu singura persoana de pe forum cu care am ajuns la ciondaneala esti tu..si asta dupa 2 ani activa pe acest forum iar tu ai o lista lungaaaa....
Astazi nu aveam chef sa ma cert iara cu tine, crezand ca ieri s-a terminat odata cu 1 aprilie, dar cum te-ai trezit primul lucru a fost sa pui postarea ca te enerveaza lumea care nu stie de gluma , sigur la acea ora a avut multa lume timp sa te enerveze.. si cum nu iti place acea lume uita-te putin in oglinda ca faci parte din ea..ca din cate observ nici tu nu stii de gluma , sau iti place sa faci glume doar pe seama altora ???
katy_lumika
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:45 AM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Parca imi placea mai mult discutia despre sanioare firstprize
oanalaurisa
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:49 AM

Laura&Alfonso wrote:
Oana , calmeaza-te, nu te enerva ... Cu singura persoana de pe forum cu care am ajuns la ciondaneala esti tu..si asta dupa 2 ani activa pe acest forum iar tu ai o lista lungaaaa....
Astazi nu aveam chef sa ma cert iara cu tine, crezand ca ieri s-a terminat odata cu 1 aprilie, dar cum te-ai trezit primul lucru a fost sa pui postarea ca te enerveaza lumea care nu stie de gluma , sigur la acea ora a avut multa lume timp sa te enerveze.. si cum nu iti place acea lume uita-te putin in oglinda ca faci parte din ea..ca din cate observ nici tu nu stii de gluma , sau iti place sa faci glume doar pe seama altora ???

Pai tu ai inceput...am o lista lunga da,de spus adevarul,dar am si muncit ca sa introduc si lucruri utile pe forumul asta,spre deosebire de alte persoane,care sar la harta si doar atat...deci,ce inseamna activitate pe forum? Sa sarim in apararea prietenelor?
MNiko
Postat: Wednesday, April 2, 2008 11:51 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Ma enerveaza ca se trece asa de usor peste incercarile unor membri acestui forum(si ii felicit pentru asta) de a mentine aici o atmosfera de prietenie, de pace, de liniste. Imi pare rau sa vad ca se tot tine cu dintii de cate o cearta, nu conteaza care si pentru ce, dar vad ca tendinta e sa se tot continue.
Kiki a facut ieri un gest frumos cand a inchis tpicul de "propuneri" ca sa puna capat certurilor de acolo, dar daca continuati aici ....
As propune moderatorilor sa se inchida si acesta cu speranta ca nu se va mai continua si ca nu vor mai aparea certuri.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed