Ma enerveaza Vol. II

Options Ma enerveaza Vol. II
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 8:53 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Eu nu ma mai enervez. De la nervi se fac riduri! nervi flowers

A, si ca idee banuiesc eu despre ce poze e vorba! Sunt poze frumoase si nu cred ca e cineva aici pe forum care nu a oftat macar o data ca nu arata asa! Taki, te pup! pupici ras
MNiko
Postat: Tuesday, April 1, 2008 8:55 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Kiki wrote:
Eu nu ma mai enervez. De la nervi se fac riduri! nervi flowers

O atitudine buna. Bravo.
taki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 8:56 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
Kiki wrote:

A, si ca idee banuiesc eu despre ce poze e vorba! Sunt poze frumoase si nu cred ca e cineva aici pe forum care nu a oftat macar o data ca nu arata asa! Taki, te pup! pupici ras

pupici Ce bine ma simt!!! Mai zi-mi, fara numar!hohot ras
Kiki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:00 PM

hohot hohot hohot hohot
dya
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:05 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Mai eu stiu despre ce poze este vorba dar de vazut nu le-am vazut niciodata...miine dimineata am sa le caut ca tre sa vad si eu , nu? Sa felicit si eu purtatoarea.pupici
Kiki m-am invatat si eu minte si nu mai ma enervez adica pot sa fiu rea dar si fara sa fiu nervoasa.sic ras pupici
MNiko
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:07 PM

dya wrote:
Kiki m-am invatat si eu minte si nu mai ma enervez adica pot sa fiu rea dar si fara sa fiu nervoasa.sic ras pupici

Mami, nu-mi vinzi si mie secretul? Ca eu daca sunt rea sigur ma si enervez si apoi am mustrari de constiinta si ..etc. Toti nervii se duc si nu se mai intorc.
taki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:11 PM

dya wrote:
[b]Mai eu stiu despre ce poze este vorba dar de vazut nu le-am vazut niciodata...
[color=red]

Dar de unde stii despre ele sau ce stii despre ele?oare scratch

dya
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:13 PM

taki wrote:

Ei acum si tu , cind se vede ceva frumos se spune si la altii nu???angel O pasarica mi-a spus .sic ras
ira_tgr
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:14 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
taki wrote:

nu e vb. de ce se stie despre ele, dar pe moment - a fost ceva inedit si toti erau cu ochii pe ei (implicit si pe poze love )

taki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:17 PM

dya wrote:

Ei acum si tu , cind se vede ceva frumos se spune si la altii nu???angel O pasarica mi-a spus .sic ras

ira_tgr wrote:
nu e vb. de ce se stie despre ele, dar pe moment - a fost ceva inedit si toti erau cu ochii pe ei (implicit si pe poze )

Ma bucur ca stau pe buzele altora! Uite asa va jucati telefonul fara fir si tot asa ma judeca lumea dupa cum analizeaza ei. Noroc ca am o vorba:"gura lumii, hartie igienica" closedtopic
dya
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:20 PM

MNiko wrote:

Mami, nu-mi vinzi si mie secretul? Ca eu daca sunt rea sigur ma si enervez si apoi am mustrari de constiinta si ..etc. Toti nervii se duc si nu se mai intorc.

Nu stiu care sa fie secretul asa m-am nascutsic , adica daca imi propun sa nu ma enervez(sa tzip , sa aduc injurii si tot ce inseamna a te enerva) chiar reusesc , dar citeodata mai rabufnesc ca daca nu rabufnesc ma simt rau. Daca cineva , de exemplu , ma jigneste sau face ceva ce nu-mi cade mie bine iar eu tac si nu-i spun nimic ma ia cu stari de rau , dureri de cap.Dupa ce spun ce am de spus sunt alt om .ras
dya
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:23 PM

taki wrote:

Ma bucur ca stau pe buzele altora! Uite asa va jucati telefonul fara fir si tot asa ma judeca lumea dupa cum analizeaza ei. Noroc ca am o vorba:"gura lumii, hartie igienica" closedtopic

Draga mea nu trebuie sa o iei in nume da rau pot sa te asigur ca , cel putin pe "buzele mele" ai fost doar de bine .pupici
MNiko
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:24 PM

dya wrote:

Nu stiu care sa fie secretul asa m-am nascutsic , adica daca imi propun sa nu ma enervez(sa tzip , sa aduc injurii si tot ce inseamna a te enerva) chiar reusesc , dar citeodata mai rabufnesc ca daca nu rabufnesc ma simt rau. Daca cineva , de exemplu , ma jigneste sau face ceva ce nu-mi cade mie bine iar eu tac si nu-i spun nimic ma ia cu stari de rau , dureri de cap.Dupa ce spun ce am de spus sunt alt om .ras

salut
Kiki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:24 PM

Aoleu, fetelor, nu mutati cearta aici, ca mor, zau! pale pale pale
taki
Postat: Tuesday, April 1, 2008 9:26 PM

dya wrote:

Draga mea nu trebuie sa o iei in nume da rau pot sa te asigur ca , cel putin pe "buzele mele" ai fost doar de bine .pupici

Pai, am enervat-o pe Alysic , de aia am luat-o in nume de rau!

Nu pot sa am un caracter pozitiv pentru intreg forumul....important este sa ma simt bine in pielea mea. Cine ma cunoaste stie ca pot sa fiu si un inger dar si un drac!angel diablo
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed