Ma ajuta cineva?

Options Ma ajuta cineva?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Postat: Saturday, March 7, 2009 8:28 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Mariuta,Shirel stiu ca a fost asa cam stas dar chiar la ora aia nu-mi trecea altceva prin minte,imi place ideea lui Andrei!Daca aveam ceva mai mult timp poate iesea mai bine!Dar iaca ca si asa invatatoarei i-a placut tare!Va multumesc oricum de ajutor!computerlove computerlove
marivic
Postat: Thursday, March 12, 2009 10:10 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Pe topicul lui RALY,pun si eu o intrebare.Ma poate ajuta cineva sa-mi trimita si mie contra cost:
EVALUAREA SCOLARA de Marin Manolescu de la editura Meteor Press,Buc.2005
TEORIA SI METODOLOGIA CURRICULUMULUI de Marin Manolescu,Dan Potolea ,MEC2006/2007
CURRICULUM NATIONAL,1998-cea mai completa editie,fiind.Are cineva?va rog multttttttttttttt.computerlove pupici
bulibuli
Postat: Friday, March 13, 2009 4:59 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
marivic, ai incercat sa cauti pe net? ca sunt librarii si anticariate online, poate gasesti ceva pe-acolo.. thumright
codruta
Postat: Friday, March 13, 2009 6:42 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 2034
Locatia: la loc cu verdeata...
marivic wrote:
Pe topicul lui RALY,pun si eu o intrebare.Ma poate ajuta cineva sa-mi trimita si mie contra cost:
EVALUAREA SCOLARA de Marin Manolescu de la editura Meteor Press,Buc.2005
TEORIA SI METODOLOGIA CURRICULUMULUI de Marin Manolescu,Dan Potolea ,MEC2006/2007
CURRICULUM NATIONAL,1998-cea mai completa editie,fiind.Are cineva?va rog multttttttttttttt.computerlove pupici

Dar la biblioteca ai incercat?
Imposibil sa nu gasesti!
marivic
Postat: Tuesday, April 14, 2009 8:06 PM

Fetelor,am gasit ,,Teoria si metodologia curriculumului''de marin manolescu dar nu am gasit ,,evaluarea scolara''...plans plans plans
CODRUTA,nu am fost la biblioteca caci este prea departe(40km)si mie imi trebuie 3 ani in facultatae +in continuare,...
Am intrebat daca are cineva de vanzare ca eu imi comand cartile de pe internet dar nu se mai gasesc pe nicaieri,si m-am gandit ca poate cuiva nu-i mai trebuie si o are de dat.Multumesc de sfaturi.computerlove computerlove
Stie cineva cum se fac hartile conceptuale?plans Am de facut harti conceptuale pt.scolarul mic cu gandirea.Nu am nici cea mai mica idee cum se fac?!stie cineva?multumesc
raly
Postat: Tuesday, April 14, 2009 9:01 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Nu e asta cumva?O poti citi online!http://www.scribd.com/doc/6752230/Dan-Potolea-Marin-Manolescu-Teoria-Si-Practica-Evaluarii-Education-Ale
petro
Postat: Tuesday, April 14, 2009 9:04 PM

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Am dat o cutare pe Google dupa harti conceptuale si am gasit foarte multe exemple. Incearca!pupici
marivic
Postat: Tuesday, April 14, 2009 10:18 PM

DA,RALY,dupa ce am postat prima data mi-a dat cineva adresa aceea de scribd si mi-am tras-o la imprimanta,dar nu gasesc Evaluarea scolara.S-a epuizat de peste tot.multumesc RALYcomputerlove
PETRO,multumesc frumos.Am gasit.Sper sa iasa bine.computerlove
danamaria
Postat: Thursday, April 16, 2009 3:07 PM

Intrat: 10/4/2007
Postari: 3495
Locatia: Braila
am si eu o problema, poate ma puteti ajuta.
am mare nevoie de o rochita "alba ca zapada", identica cu cea din desene, pentru Andreea. vreau sa cumpar, deci nu de imprumut. ati vazut pe undeva? stiti cine ar putea sa-mi faca asa ceva? pleaseeee, help me!plans
oana_nicole
Postat: Thursday, April 16, 2009 3:11 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/14/2006
Postari: 6570
Locatia: end of the rainbow
Se gasesc la magazine online care comercializeaza costume de carnaval. Iti dau pe PM un link. pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed