Ma ajuta cineva?

Options Ma ajuta cineva?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Postat: Wednesday, March 4, 2009 10:37 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
Cosmin are de facut un portofoliu si sincer ca nu-mi trece la ora asta nimic prin cap parca toate s-au sters cu buretele.Ma ajutati si voi cu idei,please!!!!!!!!!!!

Realizeaza un afis cu titlul "Noi suntem alaturi de voi" care sa ilustreze solidaritatea cu unii copii defavorizati.
shirel
Postat: Wednesday, March 4, 2009 11:32 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11790
Locatia: israel
raly wrote:
Cosmin are de facut un portofoliu si sincer ca nu-mi trece la ora asta nimic prin cap parca toate s-au sters cu buretele.Ma ajutati si voi cu idei,please!!!!!!!!!!!

Realizeaza un afis cu titlul "Noi suntem alaturi de voi" care sa ilustreze solidaritatea cu unii copii defavorizati.

Am eu o idee un portofoliu cu jumatati de inima care se impreuneaza sau chiar cu inimi intregi alaturate una linga cealalta.
t-mihaela
Postat: Thursday, March 5, 2009 12:30 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
portofoliu ras

Eu vad asa: un afis cu patru colturi ,in fiecare colt cate un desen:
1- un copil bine imbracat si cu bani intinde mana sa ajute pe unul sarac sa se ridice din cazatura
2-o familie de oameni cu bani stau la masa si in capul mesei e un copil sarac ,toti manaca si au fete vesele
3-o femeie cu bani daruieste o papusa unei fetite sarace
4-un barbat cu bani daruieste unui copil sarac o un ghiozdan
In mijloc intra logo " Noi suntem alaturi de voi scris in cerc iar in cerc doua maini care se strang firstprize
ingerash
Postat: Thursday, March 5, 2009 12:49 AM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
t-mihaela wrote:
portofoliu ras

Eu vad asa: un afis cu patru colturi ,in fiecare colt cate un desen:
1- un copil bine imbracat si cu bani intinde mana sa ajute pe unul sarac sa se ridice din cazatura
2-o familie de oameni cu bani stau la masa si in capul mesei e un copil sarac ,toti manaca si au fete vesele
3-o femeie cu bani daruieste o papusa unei fetite sarace
4-un barbat cu bani daruieste unui copil sarac o un ghiozdan
In mijloc intra logo " Noi suntem alaturi de voi scris in cerc iar in cerc doua maini care se strang firstprize

Excelent,Mihaelafirstprize firstprize firstprize
raly
Postat: Thursday, March 5, 2009 7:18 AM

Shirel da,din pacate era portofoliu nu portofel,mersi oricum!computerlove computerlove

Miha super idei,din pacate deja prea tarziu ,capodopera a plecat deja la scoala!computerlove computerlove computerlove

Sa va arat ce am facut totusi,e ceva simplu asa ca pentru un copil,ceea ce poate si el sa deseneze ca daca ma apucam sa fa cine stie ce peisaje sigur isi dadea seama ca nu el l-a facut.sic

Ce ziceti merge?

abiand
Postat: Thursday, March 5, 2009 7:21 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/7/2008
Postari: 659
Locatia: cu capul in nori si cu picioarele pe pamant
Sigur ca merge e foarte frumosnewclap
bulibuli
Postat: Thursday, March 5, 2009 7:24 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
e foarte frumos, raly.. tocmai m-a trasnit ideea unui nou concurs pe forum, cu desenele copiilor vostri, ca sunt sigura ca le pastrati.. nu stiu cat e de buna ideea, mai ales ca se aplica mai mult la copiii mai marisori, dar mie mi-ar place sa vad desenele lor love
raly
Postat: Thursday, March 5, 2009 7:28 AM

Abiandpupici pupici

Buli,e o idee foarte buna!Ce pui la bataie?Un elefantel sau o maimutica?ras
t-mihaela
Postat: Thursday, March 5, 2009 7:36 AM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Foarte fain.Intr-adevar al meu ar fi fost prea complicat .A iesit perfect firstprize cool
bulibuli
Postat: Thursday, March 5, 2009 8:39 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
raly wrote:
Abiandpupici pupici

Buli,e o idee foarte buna!Ce pui la bataie?Un elefantel sau o maimutica?ras

Un durian yes
Anelise
Postat: Thursday, March 5, 2009 9:37 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Merge, Raly, cum sa nu? angel E foarte frumos! newclap pupici
Buli, super idee! firstprize
TeosOf
Postat: Thursday, March 5, 2009 2:35 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Ralynewclap

buli cool (sper sa gasesc desenele Isabellei de pe la 3-4 ani)
shirel
Postat: Thursday, March 5, 2009 2:51 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11790
Locatia: israel
raly wrote:
Shirel da,din pacate era portofoliu nu portofel,mersi oricum!computerlove computerlove

Miha super idei,din pacate deja prea tarziu ,capodopera a plecat deja la scoala!computerlove computerlove computerlove

Sa va arat ce am facut totusi,e ceva simplu asa ca pentru un copil,ceea ce poate si el sa deseneze ca daca ma apucam sa fa cine stie ce peisaje sigur isi dadea seama ca nu el l-a facut.sic

Ce ziceti merge?

am inteles exact despre ce era vorba dar cu scrisul o stau c-am prost dupa cum vedeti!hohot hohot hohot

Raly,este frumos dar mie mi se pare putin comunist ,imi aduce aminte de vechile vremuri cand faceam astfel de desene!sorry
Lilly of the valley
Postat: Friday, March 6, 2009 10:46 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
raly wrote:

Ce ziceti merge?

e frumos raly bravo bravo bravo
numai ca tema portofoliului nu face referire la discriminari rasiale, asa cum vad eu in partea de sus a afisului, copilul negru din mijloc la asta imi face trimitere. asta e opinia mea sorry e o tema excelenata pt. cel cu discriminarile rasiale.
Din cate tin eu minte, Andrei a desenat pt. portofoliul acesta un copil in scaun cu rotile ajutat de alt copil la ora de sport.
Kiki
Postat: Friday, March 6, 2009 10:51 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Foarte frumoasa lucrarea lui Cosmin! newclap

Mariuta, mi-a placut ideea lui Andrei! thumright
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed