Lustra cu ventilator / Ceiling fan

Options Lustra cu ventilator / Ceiling fan
Subiectul anterior · Subiectul urmator
delfinasa
Postat: Sunday, May 24, 2009 1:00 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Aveti idee daca, unde se gaseste si cat ar costa o asemenea lustra in Bucuresti?

delfinasa attached the following image(s):
ceiling fan.jpg

Ana
Postat: Sunday, May 24, 2009 7:49 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Eu am cumparat-o de aici a costat 40 de euro..mai tarziu voi pune si poze sa o vezi!!!
Lilly of the valley
Postat: Sunday, May 24, 2009 11:05 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Cred ca o sa o gasesti la magazinele specializate in corpuri de iluminat si nu cred ca e foarte scumpa, pretul exact nu as putea sa ti-l spun. In Iasi am vazut-o la un magazin, dar nefiind interesata de model nu am bagat de seama pretul.
Ana
Postat: Monday, May 25, 2009 3:56 PM

Am venit si cu poza deci asa arata a mea...si a costat 40 euro...banuiesc ca modeulul care l-ai postat e putin mai scump ca e si mult mai finut!!!
delfinasa
Postat: Wednesday, May 27, 2009 1:20 AM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Merci Mami de Rik, e chiar ieftina la voi...insa intrebarea era daca se gasesc in tara, in Buc.
Din cate zici, Mariuta, s-ar gasi modele din astea de lustre la magazinel de iluminat...ai mei sunt interesati ca au vazut la noi si ar vrea sa-si puna la casa de la curte...m-ar interesa si cam ce pret au daca ma poate ajuta cinevafloare2.
Ana
Postat: Wednesday, May 27, 2009 8:29 AM

Cu placere,da am inteles intrebarea dar ti-am pus fotografia cu a mea si ti-am zis pretul asa ca sa iti faci o idee...ba nuiesc ca in tara nu e mai scumpa decat aici!!!
oana_nicole
Postat: Wednesday, May 27, 2009 10:09 AM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 6570
Locatia: end of the rainbow
Delfinasa, am gasit ceva asemanator la noi; iti dau PM cu un link (se poate comanda online). pupici
marivic
Postat: Saturday, March 26, 2011 1:58 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13404
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
DELFINASA,daca mai ai linkul de la Oana Nicole cu lustra,l-as vrea si eu ,te rogpupici
lidia
Postat: Saturday, June 4, 2011 12:24 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Anabella wrote:
Am venit si cu poza deci asa arata a mea...si a costat 40 euro...banuiesc ca modeulul care l-ai postat e putin mai scump ca e si mult mai finut!!!

Ma poate ajuta cineva cu ceva? sunt asa de disperata ca acum 2 zile a pocnit becul de la lustra [este exact ca cea din poza ta] si culmea! a pocnit cu tot cu aplica [sau cum se zice...] fool nervi faza naspa e ca eu stau in chirie si trebuie sa o cumpar. am cautat aproape peste tot si nu am gasit! Stau in Arad... daca stie cineva poate sa ma contacteze pe messenger aud_culori1000@yahoo.com. Multumesc anticipat! cheers floare2
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed