locatia si tikerele

Chestionar intrebare: pentru tine este important sa vezi locatia( tara)
Alegere Voturi Statistici
da 53 86%
nu 8 13%

Options locatia si tikerele
Subiectul anterior · Subiectul urmator
t-mihaela
Postat: Tuesday, February 23, 2010 5:41 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5141
Vi se pare important ca un membru sa aiba trecuta locatia ( tara) si sa puna tikere la semnatura?Mie mi se pare foarte important,asa stiu cu cine vorbesc, nu pierd vremea sa explic chestii ca apoi sa vad ca nu se potrivesc ca cutare sta in alta tara sau ca ai lui copii sunt mai mari decat credeam eu sic Nu ma refer la membrii vechi pe care deja ii stiu de unde sunt si le visez si noaptea copiii maseluta ci la cei noi cu care poate as vrea sa intru in discutie dar daca nu se arata eu ce sa-i fac ,sa-l trag de maneca ?sic Nu-mi place s aintreb de unde esti si cati copii ai ,daca n-ai dezvaluit asta in profil inseamna ca nu vrei sa se stie iar eu nu pun intrebari indiscrete, never sic

PS.NU pot modifica chestionarul, vroiam sa pun " locatia si tickerele"
Anelise
Postat: Tuesday, February 23, 2010 6:18 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Am votat "da"! thumright Sunt de acord cu tine, Mihaela! pupici Stiu ca se mai intampla pe la Iepuras sau Mos Craciun sa se inscrie mamici noi si nu stim nimic de bebei, nume, varsta etc. si ca sa intrebi persoana direct atunci unde mai e supriza? ... La locatie eu am trecut doar Ro, dar uite o sa scriu si Neamt! sic
ingerash
Postat: Tuesday, February 23, 2010 6:37 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Am votat si eu daaaa!firstprize hearts
roxy_oxxy
Postat: Tuesday, February 23, 2010 6:41 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
am votat "da".... ce ma bucur cand vad tikere ptr ca asa nu stai sa intrebi de sapte ori: ce varsa are sarcina, cati ani are beberas ras .... e foarte bine sa vedem si orasul de unde este "piticul" cu care vorbim... sa putem vedea pe la cine mergem in vizitasic sic sic sic
raly
Postat: Tuesday, February 23, 2010 7:58 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25883
Locatia: M e d i a s
roxy_oxxy wrote:
am votat "da".... ce ma bucur cand vad tikere ptr ca asa nu stai sa intrebi de sapte ori: ce varsa are sarcina, cati ani are beberas ras .... e foarte bine sa vedem si orasul de unde este "piticul" cu care vorbim... sa putem vedea pe la cine mergem in vizitasic sic sic sic

hohot hohot Ce draguta estihearts

Am votat si eu dahearts
sweet angel
Postat: Tuesday, February 23, 2010 8:33 PM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
bounce asta ma uit si eu tot timpul de unde e , are copii,cati, cat de mari. am votat da.
myha84
Postat: Wednesday, February 24, 2010 8:15 AM

Intrat: 2/6/2009
Postari: 2162
Locatia: Baia Mare
Liz wrote:
Am votat "da"! thumright Sunt de acord cu tine, Mihaela! pupici Stiu ca se mai intampla pe la Iepuras sau Mos Craciun sa se inscrie mamici noi si nu stim nimic de bebei, nume, varsta etc. si ca sa intrebi persoana direct atunci unde mai e supriza? ... La locatie eu am trecut doar Ro, dar uite o sa scriu si Neamt! sic

Sunt total de acord cu tine Liz ,am votat si eu DA.
cute_babies_of_mine
Postat: Wednesday, February 24, 2010 8:29 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Am votat si eu da.
Daca nu as fi stiut ca Liz e din Piatra? Eheee, nu mai avea ea poze cu fete cucuiete in jurnal. Ne vedeam la intalnirile anuale...
KRYS85
Postat: Wednesday, February 24, 2010 8:45 AM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Si eu am votat da!!!hearts Mi se pare o idee buna!!cool
mama Alessiei
Postat: Wednesday, February 24, 2010 9:21 AM

Intrat: 1/16/2009
Postari: 1578
Locatia: sus pe deal
Asta ar insemna ca locatia si tikerele sa devina obligatorii oare; daca cineva se inscrie pe Forum si nu vrea sa-si dea aceste date...nu le da...o sa-si puna tikere si locatia tot cine vrea sorry
cathy
Postat: Wednesday, February 24, 2010 10:34 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 11/25/2008
Postari: 433
Locatia: galati
Si eu am votat tot "da" dar asa cum spunea si mama Alessiei este la alegerea fiecaruia
Mela
Postat: Wednesday, February 24, 2010 10:40 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
mama Alessiei wrote:
Asta ar insemna ca locatia si tikerele sa devina obligatorii oare; daca cineva se inscrie pe Forum si nu vrea sa-si dea aceste date...nu le da...o sa-si puna tikere si locatia tot cine vrea sorry

nu inseamna ca locatia si tickerele vor fi obligatorii,e doar un chestionar in care ne dam cu parerea,daca sunt importante sau nu pentru fiecare dintre noi lucrurile astea.
roxinthya
Postat: Wednesday, February 24, 2010 10:52 AM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7209
Locatia: Bucuresti
KRYS85 wrote:
Si eu am votat da!!!hearts Mi se pare o idee buna!!cool

Pt. ca suntem la acest topic sper ca nu te superi pe mine dar ai uitat sa-ti schimbi tickerele cu varsta puilor!computerlove computerlove
mama Alessiei
Postat: Wednesday, February 24, 2010 10:53 AM

Intrat: 1/16/2009
Postari: 1578
Locatia: sus pe deal
Mela wrote:

nu inseamna ca locatia si tickerele vor fi obligatorii,e doar un chestionar in care ne dam cu parerea,daca sunt importante sau nu pentru fiecare dintre noi lucrurile astea.

Depinde de fiecare dintre noi cita importanta dam locatiei si acestor tikere...
drept dovada unii isi pun maxim de tikere, altii nici unul ras ...
sigur ca vrem sa stim cine sunt noii inscrisi, dar acesta este un Forum de consiliere, hobby...nu suntem la politie.
Mela
Postat: Wednesday, February 24, 2010 11:01 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
mama Alessiei wrote:

Depinde de fiecare dintre noi cita importanta dam locatiei si acestor tikere...
drept dovada unii isi pun maxim de tikere, altii nici unul ras ...
sigur ca vrem sa stim cine sunt noii inscrisi, dar acesta este un Forum de consiliere, hobby...nu suntem la politie.

nu trebuie sa iei totul asa...parca personal.fii mai relaxata,nimeni nu intra in viata intima a altuia,un ticker cu varsta copilului nu-i tragedie.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed