Liposuctia

Options Liposuctia
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Postat: Monday, June 15, 2009 3:41 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Ely wrote:
Rody mult succes cu dieta majoreta ,insa nu te sfatuiesc sa faci liposuctie.Eu cred ca printr-o dieta stricta impusa de medic si mers la sala cu multe abdomene cred ca este muuuult mai sanatos si fara probleme mari in cazul in care ai sa mai acumulezi putin dupa dieta sa zicem ,decat sa faci aceasta liposuctie si apoi sa fi stresata si speriata ca poate iei ceva in greutate si nu ai voie .uff angel

Ely,pai de asta doctora mea ma sfatuit sa tin regim,de fat nu chiar regim si niste combinati de alimente corect proportionate!Sper sa fie totul bine!
ingerash
Postat: Monday, June 15, 2009 4:16 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Rody mult succes cu dieta si spor la slabit!pupici iloveyou majoreta majoreta majoreta {eu vreau sa ma ingrash si nu stiu cumhainoroc sorry de off-topicpupici }
Rody
Postat: Monday, June 15, 2009 5:30 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
inger7 wrote:
Rody mult succes cu dieta si spor la slabit!pupici iloveyou majoreta majoreta majoreta {eu vreau sa ma ingrash si nu stiu cumhainoroc sorry de off-topicpupici }

Lasa ,zi mersi ca esti Slabapupici
mariana09
Postat: Monday, April 15, 2013 8:53 AM

Nivel: Membru

Intrat: 4/3/2013
Postari: 4
Locatia: Bucuresti
Aceasta operatiune este destul de dureroasa si genereaza si efecte secundare. Pentru a scapa de aceste operatii poti sa apelezi la ajutorul suplimentelor alimentare. Eu am folosit spre exemplu suplimente Ultra Slim , chiar daca doctorul imi spunea sa recurg la liposuctie. In timp am reusit sa scap de kilogramele acumulate si ma bucur mult ca am reusit acest lucru!
IoanaMAria
Postat: Friday, January 17, 2014 12:04 AM

Intrat: 12/11/2013
Postari: 2
Am facut eu vibroliposuctie la chirurgul estetician Silvia Stanculescu- Vasalos si sunt extrem de multumita de rezultate! Va recomand daca vreti sa fiti asa cum va doriti, faceti-va curaj si mergeti pana la capat! Si doamna Silvia este o profesionista! Puteti avea incredere!
Ioana1984
Postat: Friday, February 21, 2014 12:36 PM

Intrat: 2/13/2014
Postari: 3
Locatia: Bucuresti
Heyyyy, buna Ioana Maria. Si eu am apelat tot la dr. Silvia Stanculescu-Vasalos, dar pentru augmentare mamara.

Mariana, din cate am inteles interventia nu e asa dureroasa. Adica ma rog, sunt de accord ca trebuie sa incerci inainte de toate sa faci sport si sa ai o dieta sanatoasa. Operatia de liposuctie este destul de traumatizanta pentru tesuturi insa cu un doctor bun ar trebui sa ai rezultate foarte bune si recuperare rapida. Eu de exemplu sunt convinsa ca daca vreodata o sa fie nevoie o sa apelez la aceasta interventie fara niciun pic de retinere. Si o sa ii raman fidela doctorei mele:)
SorinaVas
Postat: Tuesday, August 18, 2015 12:51 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Si mie mi-a prins bine liposuctia, mai ales ca am descoperit-o intr-un moment in care pur si simplu ma lasau puterile.Dupa o nastere de gemeni nu mai reuseam deloc sa slabesc, iar de timp sa merg la sala sau la alte programe nici nu mai vorbesc. La domnul dr Calin Dobos am mers si a fost foarte bine. Operatia nu e asa dureroasa cum se spune. La mine durerile semanau mai mult a febra musculara. Am purtat un corset compresiv timp de vreo 3 saptamani, iar dupa o saptamana puteam deja sa conduc masina fara nicio problema. Recomand.
Gabitza22
Postat: Friday, August 28, 2015 12:55 PM

Heyy, si eu am facut liposuctie si acum sunt foarte multumita.
Dariana17
Postat: Friday, September 4, 2015 12:44 PM

Buna ziua. Si eu am facut liposuctie, la dl dr Dobos am mers. Foarte bine lucreaza si e foarte atent iar operatia a decurs bine, imi facusem griji degeaba… Am stat internata doar o zi, iar recuperarea a fost foarte rapida. Mi-au aparut ceva vanatai dupa operatie, dar intr-o saptamana au disparut. Am deja jumatate de an de la interventie si nu observ nicio tendinta de ingrasare. Chiar recomand.Bravoo
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed