LilianaD

Profil: LilianaD
Despre
Utilizator: LilianaD
Nivel: Senior
Nume real: Lili
Locatia Germania
Ocupatie:
Interese:
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Tuesday, February 22, 2011
Ultima vizita: Friday, October 5, 2018 11:29 AM
Numarul de postari: 5,016
[0.50% din toate postarile / 1.57 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 57
Postat: Saturday, March 8, 2014 9:54 AM
La multi ani doamne deosebite si femei minunate, sa aveti o zi plina de clipe fericite, sa fiti rasfatate, iubite si apreciate, pentru ca o meritati cu prisosinta.
Subiect: Cainii vagabonzi
Postat: Wednesday, September 4, 2013 5:40 PM
Parerea mea e ca astfel de caini trebuie eutanasiati. As vrea sa vad eu pe cineva care adopta un astfel de caine cu apucaturi criminale.
Noi am avut un caine la tara, o corcitura de ciobanesc. Mama avea grija de el, ii dadea mancare, dar el era la noi in curte pe lant si cateodata liber. Nu stiu din ce motive, prinsese curaj si se dadea la mama, de vreo doua ori chiar a muscat-o, dar nu foarte tare. Pana anul trecut, cand intro zi i-a sfasiat mana, in timp ce incerca sa-i puna zgarda. Nu era primadata cand il lega, dar pur si simplu asa i s-a nazarit lui atunci.
Stiti ce-am facut ? Am chemat pe cineva cu o pusca si l-am inpuscat, fara cel mai mic regret. Desi l-am crescut de mic, am considerat ca nu pot sa mai tin in curte un caine cu astfel de devieri de comportament si nici sa o mai supun pe mama la vreun risc, mai ales ca noi urma sa ne intoarcem din concediu si tot pe ea ar fi picat responsabilitatea ingrijirii lui.
Asa ca acesti caini vagabonzi, care traiesc in haite, cu un dezvoltat instict ucigas, nu vad sa fie adoptati si nici protejarea lor in adaposturi nu e o solutie.
Stiu ca suna drastic ce spun, dar nu vad alta rezolvare.
Subiect: Un nou fazan - 14
Postat: Wednesday, September 4, 2013 9:49 AM
it- iterare
Subiect: Joc cu poze si cuvinte - 2
Postat: Wednesday, September 4, 2013 9:36 AM
next-podgorie
Subiect: Numaram (in imagini)
Postat: Wednesday, September 4, 2013 9:32 AM
Subiect: Pentru sufletelul meu - 4
Postat: Wednesday, September 4, 2013 9:28 AM
Felicitari sotului pentru cadou si sa aveti parte de cat mai multe aniversari.Bravoo Bravoo
Subiect: Cartea mea de bucate - Bereea
Postat: Wednesday, September 4, 2013 9:20 AM
Arata... fabulos, si poza cu sectiunea ....te face sa mori de pofta.essen essen essen
Bravoo Bravoo Bravoo
Subiect: Numaram (in imagini)
Postat: Monday, September 2, 2013 10:05 PM
Subiect: Frumoasa in fiecare zi - 15
Postat: Monday, September 2, 2013 9:41 PM
love love Na....tocmai eu ajung sa vad pozele mai la urma.....dar nu-i bai...si asa cu intarziere e bine...
Mirela v-am admirat minute in sir, sunteti toti atat de frumosi si eleganti.....iar tu ai fost o nasica tare frumoasa.Love Si cum sa creada cineva ca Diana e fata ta, cand mai degraba ai zice sa sunteti surori, atat de tanara arati. Se citeste pe fata sotului tau cat de mandru este cu voi.
Sa va traiasca finii si voi alaturi de ei. coeur
Subiect: Stare de spirit - 57
Postat: Sunday, September 1, 2013 1:32 PM
mirela74chris wrote:

Eu cred ca astepti nepotiisic Poza de la avatar o am pe FB,dar nu cred ca te am la prieteni.Nu stiu daca ai si tu cont.Daca nu ai,o sa postez pe undeva pentru tine,special.Cheek Kiss

Nu, nu......lasa nepotii sa mai astepte, deci categoric NU. Blushing Hilar
Am cont FB, dar totusi nu ma omor cu fb-ul, asa ca daca vrei pune poza si aici sa te admiram toate.Cheek Kiss Cheek Kiss
Bereea DistanceKiss
O toamna frumoasa si bogata va doresc si eu.computerlove