La shopping de ate 4

Options La shopping de ate 4
Subiectul anterior · Subiectul urmator
katty
Postat: Friday, February 3, 2012 9:37 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 10/16/2011
Postari: 192
Mi-a sosit si mie comandayes yes yes La prima vedere sunt ok...mai putin baby lana care nu este albastru cum apare pe site ci mai degraba spre vernil...dar nu-i bai...acu sa vedem ce fac cu ele:018:

katty attached the following image(s):
fotografie0255.jpg fotografie0256.jpg

Crinutza1974
Postat: Friday, February 3, 2012 11:38 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 2/19/2011
Postari: 451
Locatia: Bucuresti, sector 3
A ajuns si comanda mea:

Nu sunt asa multe ca ale voastre, dar ...sunt.
Ana
Postat: Friday, February 3, 2012 12:44 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Fetelor nu sunteti multumite de baby frize?
de ce?

Crinutza cum e bbc vascoza?
claud160
Postat: Friday, February 3, 2012 12:47 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/12/2011
Postari: 650
Locatia: Cluj
Ana wrote:
de ce?

de aratat arata bine. problema e alta. eu n-am mai lucrat fir din asta cret pana acum si in plus ma asteptam sa fie mai gros
Crinutza1974
Postat: Friday, February 3, 2012 1:02 PM

Ana wrote:
de ce?

BBc vascoza imi place, e grosut si moale ca textura, iar baby frize este foarte, foarte placut la atingere, are o textura finuta, dar este foarte subtire. Nu am lucrat nici eu pana acum cu astfel de fir. Cand eram in liceu am lucrat ceva cu Garofita care era tot asa buclat, dar mai gros si il lucram la andrele.

Per total eu sunt multumita de toate firele pe care le-am primit, le gasesc eu intrebuintare.
Crinutza1974
Postat: Friday, February 3, 2012 1:16 PM

Fetelor, am incercat sa lucrez Baby Frize yes yes yes se lucreaza superb pus in doua cool

Iata si o mostra, imi pare rau ca nu am lumina mai buna, dar este foarte innorat afara:

Crinutza1974
Postat: Friday, February 3, 2012 1:37 PM

Tulip 3,5 am avut la indemana, dar cred ca merge bine cu una putin mai groasa ca asa mi se pare cam batut.
Irene
Postat: Friday, February 3, 2012 3:55 PM

Intrat: 11/16/2010
Postari: 310
Locatia: Bacau
Buna seara,
Am primit si eu firele, din pacate mi-au trimis 2 pungi de Baby Frize albe in loc de una rosie si una alba, bineinteles ca fara sa ma anunte.. acum astept sa vedem ce s-a intamplat.. doar ca cel alb mi s-a parut cel mai subtire dintre toate (cel mov e mai plinut un pic).. asta e, in rest sunt foarte multumita de fire, mai ales ca lucrez frecvent cu Tris.. dar cel mai mult imi place mohairul mov- fooaarte frumos!
Spor la lucrat, fetelor!
AdrianaC
Postat: Saturday, February 4, 2012 8:44 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17760
Locatia: Bucuresti
Dragele mele,

Va anunt ca reclama este interzisa pe acest forum fara acordul administratorilor forumului, si multe persoane care posteaza in aceasta sectiune de lucru de mana nu au acordul pentru reclama.

Prin urmare, toate postarile respective vor fi sterse.

Scopul acestui topic a fost acela de a putea schimba intre voi firele de crosetat / tricotat de care nu mai aveti nevoie si de a veni in sprijinul celor care doresc sa cumpere un anumit tip de fire, cu informatii utile vis-a-vis de calitatea acestora (prin prisma propriei experiente acumulate) precum si de diferite recomandari (ce ce se lucreaza mai bine, la ce anume se preteaza mai bine...)

De asemenea, pentru a nu ingreuna citirea postarilor, va rog sa nu mai postati doar emoticons sau alte postari care nu contin informatii utile (evitati pe cat posibil mesajele "WOW" si altele de genul, pentru ca tot voi, membri acestui forum, veti citi mai greu acele topicuri si veti cauta mai mult informatiile cu adevarat utile.

Multumesc pentru intelegere,
oanamaria
Postat: Saturday, February 4, 2012 8:49 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Am crezut ca nu vad bine cate pagini sunt sterse !sorry1
marina40
Postat: Saturday, February 4, 2012 9:00 AM

Nivel: Membru

Intrat: 2/21/2011
Postari: 55
Locatia: zalau
eu nu stiam ce are calculatorul meu de nu mai vad ultimele pagini
AdrianaC
Postat: Saturday, February 4, 2012 9:01 AM

Oana, m-as fi asteptat sa imi atragi atentia ca se face reclama pe site, nu sa o incurajezi...

Asta este, oamenii se mai inseala cateodata in privinta celorlalti...uff
oanamaria
Postat: Saturday, February 4, 2012 9:07 AM

Eu am vazut din alt unghi problema -adica ca o oportunitate sa ne procuram ate la preturi foarte mici si toata lumea sa fie fericita si multumita .
Faptul ca am ,,incurajat''reclama si am cazut in dizgratie imi pare rau ,dar imi asum asta si incerc sa vad doar partea buna a lucrurilor -cu ocazia asta ai intrat si tu la topicul asta si ai vazut ce ne-am mai cumparat si ne-ai mai bagat si pe noi in seama ca ti-am simtit lipsa.
O zi frumoasa !angel
AdrianaC
Postat: Saturday, February 4, 2012 9:11 AM

Imi insusesc critica si o iau ca atare.
Intradevar, poate daca aveam mai mult timp sa stau pe forum (cum stateam atunci cand l-am infiintat si cand eram acasa in concediu de ingrijire copil) as fi observat imediat postarea si as fi sters-o.

Nu am nimic impotriva cu faptul ca va doriti sa va procurati fire mai ieftin, este si normal sa se intample asa.

Sunt insa impotriva reclamei pe acest forum, iar asta a fost de la bun inceput, inca de la lansarea lui si asa va ramane si de acum inainte.

sorry
oanamaria
Postat: Saturday, February 4, 2012 10:11 AM

Si acum sa revenim la ate !
Ma plangeam ca mi-am luat vreo 40 de bobine de galben gen mohair si ce sa fac cu el si ieri am rasfoit niste reviste de moda si am vazut niste pluovere galbene pufoase tricotate super simplu la niste preturi exorbitante gen 200lei unul pana-mn talie asa ca am ce face cu galbenul luat mai ales ca se poarta culoarea asta solara si parca a inceput sa-mi placa .
Si mi-ar mai place un set caciula si fular pentru mine si un set la fel pentru Stefi !Love !love

Ce bine se lucreaza Baby Frize pus in doua dupa cum am vazut in poza postata de Crinuta .Multumim de esantion.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed