La gradinitza- cresa - camin !

Options La gradinitza- cresa - camin !
Subiectul anterior · Subiectul urmator
g_nicoleta2000
Postat: Friday, November 2, 2007 2:45 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
taty wrote:
hohot sigur , sigur ... si o sa-l intalneasca pe Fat Frumos foarte repede si or sa fie fericiti pana la adanci batranetipupici

Pai Fat Frumos sa faca bine si sa aiba si el picioare lungi ca asa am vazut ca se poarta pe la voi.

Numai noi repetam pentru serbare?oare
Lilly of the valley
Postat: Friday, November 2, 2007 2:52 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
stele_pe_cer wrote:
...

Insa nu avem voie sa fotografiem exteriorul.Interiorul numai cu acordul comandantului si numai la evenimente speciale.

pt ca e o gradi cu caracter mai specialsic

fotografiatul unei gradinite este permis doar daca nu se fotografiaza si copii, pe care nu ai voie sa-i pozezi decat cu acordul scris al parintilor. (prin august facusem niste pliante publicitare pentru o gradi particulara si pana am obtinut acordul tuturor mise acrise) in cazul serbarilor e cu totul altceva.

noua ni se permite accesul in gradi doar descaltati in sala de clasa, in sala de mese este total interzis, cica putem contamina cu bacterii de pe hainele de strada. si pt. ca in acea gradi a fost si Andrei si stiu ce zbir e d-na asistenta am totala incredere.

Alex si Deea felicitari!pupici pupici
TatyKS
Postat: Friday, November 2, 2007 3:30 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
g_nicoleta2000 wrote:

Pai Fat Frumos sa faca bine si sa aiba si el picioare lungi ca asa am vazut ca se poarta pe la voi.

sic pupici
Alina
Postat: Friday, November 2, 2007 7:03 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Felicitari, puiuti!!!!!!!
Si noi speram sa incepem gradinita saptamana viitoare. Sa auzim numai de bine.pupici angel
Maria & Mario
Postat: Friday, November 2, 2007 7:36 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Bravo, Alexandra ! felicitari ! mami e mandra foc ! Sa vezi tu ce incarcat vine Mosu la tine ! Ca esti o minune de fetita tare cuminte si desteapta ! pupici pupici pupici pupici pupici pupici
g_nicoleta2000
Postat: Saturday, November 3, 2007 5:37 PM

Postari: 3898
Locatia: Bacau
Alina si mami de Maria multumim mult pentru complimente. In privintza mosului nu garatez ca va fi asa de bogat, avem o casa invadata de jucarii asa ca chiar avem o mare dilema in privintza mosului.
S.ELENA
Postat: Saturday, November 3, 2007 10:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
mariuta wrote:

pt ca e o gradi cu caracter mai specialsic

Acelasi lucru vroiam sa-l spun si eu, dar comandantul/directorul este un OM DEOSEBIT(il cunosc foooooooarte bine ras si stiu ce spun!!!!!!!!!!).
delfinasa
Postat: Tuesday, November 20, 2007 6:59 PM

Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Azi am lasat-o pentru prima oara singura pe K cu playgroupul nostru, timp de 2 ore. Alte dati am stat acolo s-o acomodez cu copiii si nu prea m-a bagat in seama, asa ca azi am lasat-o jucandu-se cu plastilina si fetele mi-au spus c-a fost cuminte, n-a plans dupa mine deloc, a mers la wc, a papat, afara la playground s-a jucat frumos si a facut si-o felicitare de toamna cu abtibilduri tare draguta cool. Sunt fericita ca a reactionat bine fara mine si sper ca atunci cand vom merge la gradi sa nu avem deloc probleme de acomodare. Nu mai spun ca in cele 2 ore fara ea, am putut sa casc ochii printr-un magazin, lucru ce nu-l pot face atat de mult timp avand-o pe ea cu mine.
Ely
Postat: Tuesday, November 20, 2007 7:22 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Bravo Karinutapupici bravo .Delfinasa oricum ea este invatata cu copii si cred ca o sa se acomodeze fara probleme.thumright flowers
sousourel
Postat: Tuesday, November 20, 2007 7:39 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Karinabravo Parca vad ca la gradi o sa-ti placa asa de mult, incat la venirea lui mami o sa-i spui ca tu mai stairas
Miri
Postat: Tuesday, November 20, 2007 9:56 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Bravo,pui mic!Asa surprize frumoase sa-i tot faci lui mami!bravo
MNiko
Postat: Tuesday, November 20, 2007 9:59 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Karina felicitari. pupici
delfinasa
Postat: Wednesday, November 21, 2007 2:47 AM

Postari: 6852
Locatia: pe-aici
pupici Multumim. Chiar sunt fericita ca s-a comportat bine azi, sa vedem si la intalnirile urmatoare. S-a smiorcait ea putin cand am plecat, ca mai vroia sa stea cu copiii ("more play, mami...please...a piii"). Am lasat-o sa se mai joace 1/2h in curtea gradinitei cu copiii si i-am zis ca ne intalnim cu ei si saptamana viitoare si a inteles, le-a facut bye-bye si a si adormit in masina spre casa.
Kiki
Postat: Wednesday, November 21, 2007 6:53 AM

Nivel: TOP TEAM

Postari: 36607
Locatia: In casuta cu pitici
Bravo, Karinutza! Ne bucuram ca-ti place a piiii! pupici pupici
Laura
Postat: Wednesday, November 21, 2007 8:29 AM

Intrat: 8/8/2006
Postari: 2347
Bravo Karinuta bounce . Mult succes in continuare flowers
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed