kmn

Profil: kmn
Despre
Utilizator: kmn
Nivel: Avansat
Nume real:
Locatia sibiu
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Sunday, February 21, 2010
Ultima vizita: Tuesday, December 26, 2017 8:09 PM
Numarul de postari: 2,506
[0.25% din toate postarile / 0.71 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Carti recomandate
Postat: Tuesday, July 25, 2017 10:44 PM
"In spatele norilor intunecati" = Anne Holt
"Refugiatii"- Yrsa Sigurardotir

Carmen
Subiect: Patura mandala
Postat: Tuesday, July 25, 2017 10:40 PM
este foarte frumoasa, mult spor daca nu cumva ai terminat-o deja!

Carmen
Subiect: Tricotajele mele
Postat: Wednesday, August 3, 2016 9:14 PM
ce dragalase sunt!!!Bravoo Bravoo Bravoo

Carmen
Subiect: Jachete tricotate
Postat: Wednesday, June 8, 2016 10:39 AM
e foarte frumoasa si vesela...Bravoo Bravoo

Carmen
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Friday, April 29, 2016 3:53 PM
ciorba de perisoare , ardei umplut, tocanita de cartofi de post cu salata de varza alba...

Carmen
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Sunday, March 13, 2016 12:23 PM
ciorba de salata, ficat de vitel in ceapa cu orez, paste cu sos de rosii si carne...

Carmen
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Wednesday, February 24, 2016 9:27 AM
supa crema de legume, fasole frecata cu carnati afumati, placinta cu branza sarata!

Carmen
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Sunday, February 14, 2016 9:54 AM
supa pe un pui de casa cu galuste, somon la cuptor cu legume la tigaie, supa crema de broccoli, tocanita de vitel cu galuste...

Carmen
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Thursday, February 4, 2016 6:54 PM
ciorba de varza cu os afumat, tocanita de vitel cu piure de cartofi, castraveti murati...

Carmen
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Sunday, January 24, 2016 3:12 PM
ciorba de pui cu legume si leustean, tocanita de miel, friptura de pui si friptura de miel servite cu broccoli fiert I mujdei de usturoi, lapte de pasare

Carmen