KIKA

Options KIKA
Subiectul anterior · Subiectul urmator
S.ELENA
Postat: Sunday, June 28, 2009 12:59 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
ioana76 wrote:
.......
In ceea ce priveste coltarele, canapele, va recomand cele de la Elvila. Sunt cele mai trainice, dupa parerea mea.

Subscriu!!!!!cool
Si eu am facut acum doi ani, pe comanda, 2 canapele la Elvila si la cat au fost de "calarite" de copiii, zici ca sunt noi!!!!
Si nici nu au fost scumpe: 1200 ron/buc, dar se merita (cu 6 luni inainte luasem una model asemanator, cu 750 ron de la Tamilia si dupa nici un an, scartaia din toate incheieturile, s-a lasat si buretul, sinele nu sunt placate cu banda metalica si tot strangand-o si intinzand-o au inceput sa se toceasca).......uff uff uff

Asa ca si noi suntem super multumiti de canapelele de la Elvila!!!!!thumright firstprize
fdianamaria
Postat: Tuesday, July 21, 2009 12:50 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Revenind la subiectul Kika, a fost careva pe acolo? ce ati vazut tentant si ce ati cumparat?
Am gasit si site-ul lor si am constatat cu surprindere ca au si lucruri de bebe, unele chiar interesante (mi-a atras atentia un pat de bebe care se putea transforma in pat de copilas, din lemn, cu 600 si ceva de lei. Destul de rezonabil, la ce preturi am vazut eu pe net la asa ceva)
ioana76
Postat: Wednesday, August 5, 2009 12:18 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Da, eu merg des. Au patuturi de tot felul, de la suprapuse, la simple; au si seturi pt camere de copii ( mie mi-a placut o camera de fete), insa mi se pare prea scumpe.
Au insa jucarii interesante, si ce-mi place mie, mai mereu au promotii.
La parter gasesti covoare, lenjerii, perdele ( inclusiv de copii), obiecte pt uz casnic, etc.
Da o fuga cand poti. Au si un restaurant mic si cochet, insa preturile ( cel putin la prajituri) sunt maricele :)
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed