katalina

Profil: katalina
Despre
Utilizator: katalina
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia tulcea
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Wednesday, March 26, 2014
Ultima vizita: Friday, March 28, 2014 8:18 AM
Numarul de postari: 4
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Cum "salvam" o casnicie cu probleme
Postat: Thursday, March 27, 2014 9:54 AM
I-am spus si varianta sa ne schimbam numarul de telefon dar nu a fost de acort ,mea spus ca daca le schimbam oricum le afla pentru ca avem prieteni comuni. Sincer nu stiu ce sa cred si ce sa fac .Voi ce ati fi facut in locul meu?
Multumesc frumos pentru sfaturi.
Postat: Thursday, March 27, 2014 8:06 AM
Scuza-ma dar pana la urma nu esti obligata sa-mi raspunzi.
Postat: Wednesday, March 26, 2014 11:30 PM
buna din nou ,mss pt sfaturi fetelor tin sa specific daca nu sa inteles ca prima fetita pe care o am este din prima mea casatorie iar cea mica este din actuala casatorie intradevar eu cd mam cunoscut cu sotul meu neam vazut ,neam cunoscut si la o perioada de cateva luni neam luat pentru k neam plaacut si k avem multe lucruri in comun k fiind faptul k amundoi am trecut printro casnicie esuata din acelasi lucru iar acest lucru ne unit si mai mult ne iubim cu calitati si defecte indiferent k stam ff putin timp impreuna k este mai mult plecat din cauza serviciului k este sofer pe tir in afara tari de nenumarate ori imi trimite mes in care imi scrie k ma iubeste foarte mult si k ii lipsesc enorm iar la randul meu nu as putea spune decat acelasi lucru .ne-am gandit si la solutia sa ne ducem la politie dar ea este plecata in italia si ne suna doar cand este el acasa ,el spune k nu a sunato niciodata si k nici nu mai avea nr ei de tel ,la inceput nu lam crezut iam reprosat k el a sunato dar mea jurat pe fata cea mica k nu are nicio legatura k ea dar tot nu lam crezut.el a incercat sa o sune de fata k mine dar ii respinge apelul ,ia scris si mesaje in care ia spus sa inceteze k daca nu cand va veni in tara o va bate.sincer nu stiu ce sa cred pentru k nici nu vrea sa o vada in ochii spune k la cate ia facut pe plac si a iubito k ochii din cap nici nu vrea sa mai auda de ea.imi tot spune sa o tratam k indiferenta ,a incercat sa vorbim dar eu nu ii ras pentru k nu vrea sa stearga din tel lui pozele pe care le are k ea imi spune k acele poze sunt trecutul lui k asa cum ma acceptat k fata asa sa il accept si eu k pozele pe care le are in tel ,dar nu pot mie una nu mi se pare corect nu mi se pare fru din partea lui ,voi ce ati face in locul meu,astept ras de la voi.mss.
Postat: Wednesday, March 26, 2014 4:36 PM
BUNA NUMELE MEU ESTE KATALINA AM 26 DE ANI SUNT LA A DOUA CASNICIE AM O FETITA DE 6 ANI DIN PRIMA CASATORIE IAR ACUM AM CU CEL DE AL DILEA SOT INCA O FATA DE 3 LUNI IAR LA RANDUL LUI ESTE SI EL LA A DOUA CASATORIE DIVORTAND DE PRIMA SOTIE DUPA 14 ANI DE CASATORIE DIN CAUZA RELATIEI EI EXTRACONJUGALE .MAM INSCRIS PE ACEASTA PAGINA IN SPERANTA K IMI VOI SALVA CASNICIA PROBLEMA MEA NU AR FII UNA ENORM DE MARE DECAT INCAPATANAREA MEA DOAR K MEAS DORI UNELE SFATURI DE LA VOI PRIETENI DE PE ACEASTA PAGINA.PROBLEMA MEA AR FII .LA NUMAI PUTIN TIMP DUPA CE MAM LUAT CU ACTUALUL MEU SOT,FOSTA SA SOTIE A INCEPUT SA NE CREIEZE PROBLEME ,IN CE SENS A INCEPUT SA NE SUNE ,SA MA JIGNEASCA SI SA NE FACA PE NOI SA NE CERTAM AM TRECUT SI PESTE ACEST LUCRU NEPLACUT DUPA O PERIOADA LUNGA IN CARE SOTUL MEU A INCERCAT CU MARE GREU SA MA FACA SA INTELEG K NU SAR MAI INTOARCE LA EA PT K NU AR MAI AVEA DE CE ZICANDUMI TOT TIMPUL URMATORUL LUCRU ,PT CE COPII NUMI POATE FACE ,DE INSELAT MA INSELAT IAR DE MINTIT LA FEL .AM TRECUT SI PESTE ETAPA ACEASTA DAR DIFERENTA DE UN AN CAND A VENIT PE LUME COPILUL NOSTRU A INCEPUT DIN NOU K TELEFOANE LA FEL K ACELASI TUPEU PE CARE LA AVUT SI LA INCEPUT AM INCERCAT K SOTUL MEU SA LUAM O ATITUDINE DAR NU SA PUTUT K NU AVEAM K CINE DISCUTA ,AH INCEPUT SOTUL MEU CU VORBE URATE SI CU TOT FELUL DE AMENINTARI DAR NU SA POTOLIT EA A FACUT TOT CE A VRUT IAR EU CU SOTUL MEU AM AJUNS LA CERTURI SI VORBE GRELE PE CARE NU NI LEAM SPUS NICIODATA DE CAT TIMP SUNTEM IMPREUNA ,BA CHIAR AM AJUNS SA SP K IMI VOI LUA FETELE SI VOI PLECA DACA NU INCETEAZA EA SA SUNE.SPUNANDUUI ACEST LUCRU LA DURAT SI PE EL SPUNANDUMI K NU ARE EL NICI O VINA SI CA AR TREBUI SA NE VEDEM DE FAM NOASTRA IN CONTINUARE SI SA O TRATAM CU INDIFERENTA K ASA E CEL MAI BN ,SPUNANDUMI ACEST LUCRU IN SINEA MEA MEA DAT DE INTELES K EL NU VREA SA IA ATITUDINE FATA DE EA SI TINANDUMI IN CONTINUARE ACELASI GAND SA PLEC DE ACASA K PANA LA URMA K NOI SA CONTINUAM CERTATI SI SA NU NE VORBIM DE LOC.DACA SE POATE K CINEVA CARE A MAI TRECUT PRIN SITUATI ASIMILARE AR PUTEA SAMI DE UN SFAT REFERITOR CU CEAS PUTEA FACE.MULTUMESC FRU.