kali

Profil: kali
Despre
Utilizator: kali
Nivel: MEMBRU FONDATOR
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Saturday, May 27, 2006
Ultima vizita: Friday, November 22, 2019 1:38 PM
Numarul de postari: 14,338
[1.42% din toate postarile / 2.91 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Thursday, October 31, 2019 12:31 PM
computerlove
Subiect: Ce gatim azi - Partea a 10-a
Postat: Tuesday, October 22, 2019 2:30 PM
roxinthya wrote:
Hi hi hi de cand nu mai este active topicul...

Fix atunci am gatit si eu ultima data...Lol
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Tuesday, October 22, 2019 2:24 PM
Hey, fetele-cochetele!grup Ma bucur sa va mai gasesc pe-aici, macar din cand in cand.
Forumul asta a fost terapie curata, intr-o perioada foaaarte frumoasa a vietii mele ( bine, mereu sunt intr-o perioada foarte frumoasa a vietii mele Lol ); probabil ca din nostalgie mai bag nasul pe-aici, poate-poate...

Bereea, ce mult mi-a placut vacanta voastra de asta-vara!! Din foto, desigur, insa a fost suficient incat sa-mi doresc - pt. prima data in viata mea - sa ajung pe-acolo!

Ale a fost de mica un copil taaaaare bun asa incat nu cred sa se schimbe de acum inainte. Pup fetele! Unde va ganditi sa va mutati?

Roxi, bine ai revenit! Ne cresc copiii, asa-i! Iar noi intinerim!hearts
Noroc de gravidute si aspirante, ca asa mai e activ, cat de cat, si forumul nostru. Totusi... nu mai e locul nostru, acolo.mos

shirel wrote:
...atata am vorbit si mai puteam ramane cred ca cateva ore bune impreuna!computerlove computerlove coeur

Da, da, Shirel si cu mine ne-am reintlnit!coeur Mi-a facut maaaare placere; fata asta e neschimbata si debordeaza de energie, optimism si stare de bine! Ne-am minunat de cat de mult seamana fetele noastre cele mari, of, of...
Stiti, ma gandeam cat de uimitoare sunt relatiile de prietenie legate aici! Nu ne vorbim cu anii si cand e vorba sa ne intalnim, parca ne-am vazut ieri... si parca suntem prietene de-o viata!computerlove

Love you! Pup!computerlove
Subiect: In linie dreapta catre Evaluarea Nationala !
Postat: Tuesday, October 22, 2019 1:37 PM
roxinthya wrote:
Cand spui evaluare nationala, te referi la examenul de clasa a 8-a in urma caruia se intra la liceu?

Da, da!study

roxinthya wrote:
In alta ordine de idei, exista cumva topicuri despre aceasta admitere - reguli , pondere medii , licee bune / oras, profiluri , etc?

Nu cred. Oricum, ce era valabil anul trecut nu mai e valabil anul acesta si cu siguranta si va mai fi la anul...alcool

Succes tuturor copiilor!!chatten2much Sunt multi pitici pe-aici care, de la anul, vor fi liceeni.furisat Ce-a trecut timpul!!
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Monday, October 7, 2019 11:52 AM
computerlove
Subiect: Top cafenele in Viena
Postat: Saturday, July 13, 2019 8:58 PM
AdrianaC wrote:
In concluzie, nu o recomand...

ras
Ti-am zis ca nici eu nu am fost incantata.
Atmosfera si servirea au fost ok; ne-am simtit bine, insa nu as mai reveni.
Subiect: Ce sa vezi in 5 zile in Viena
Postat: Thursday, July 4, 2019 2:55 PM
La Donauturm, ai facut rezervare?
Incerc sa fac rezervare pt. cina, la resto, si nu am optiunea de a alege ora inainte de a face plata. Nu stiu cum sa procedez ptc. vreau musai la ora 21.00 si nu stiu daca ma mai intreaba cineva despre asta.
Postat: Monday, July 1, 2019 11:30 AM
bereea wrote:

Eu l-am incercat de mai multe ori la mama lui acasa si de fiecare data mi-a lasat aceeasi impresie: un banal chec cu niste dulceata.

... si gretos de dulce!
Postat: Saturday, June 29, 2019 5:42 PM
AdrianaC wrote:
... dupa care ne mutam la Sacher, pentru tortuletul aniversar.

Sachertorte nu e atat de bun; eu am avut alte asteptari si fost dezamagita. Sper sa nu patiti si voi la fel.
Subiect: Catedrale de vizitat in Viena
Postat: Thursday, June 27, 2019 6:57 PM
Cred ca sunt suficiente cate v-ati propus. Pana la un punct, toate seamana intre ele. In schimb ar fi interesant sa prindeti vreun concert pe undeva; intotdeuna mi s-a parut faina acustica din biserici.

Fac si eu ca Missy Furla, tare mult veti alerga! Daca Alice asta isi doreste, incurajeaz-o. Entuziasmul paleste la un moment dat. Exista un timp pt. toate. Acum, bifez doar ce ma atrage... 2-3 atractii de top si in rest pun accent mai mult pe experiente decat pe vizitat. Aaaa, si inca ma atrag peisajele; merg oricat daca stiu ca ma asteapta un view frumos.