kali

Profil: kali
Despre
Utilizator: kali
Nivel: MEMBRU FONDATOR
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: Femeie
Statistici
A intrat: Saturday, May 27, 2006
Ultima vizita: Thursday, April 19, 2018 6:07 PM
Numarul de postari: 14,233
[1.49% din toate postarile / 3.27 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Idei de cadouri pentru femei
Postat: Tuesday, April 17, 2018 9:17 AM
O zi la SPA. Cu cine vrea ea.
Subiect: Sangerare in saptamana a 5a de sarcina
Postat: Monday, April 16, 2018 9:24 AM
MariaBbbe, te rog nu mai posta acelasi mesaj de mai multe ori. E suficient un singur topic; fetele il vor vedea si-ti vor raspunde atunci cand vor avea timp.

Ca sa raspund intrebarii tale, si eu am avut sangerari la prima sarcina, incepand cu sapt. a-5-a. In cazul meu, sangerarile au tot revenit in sapt. 12, 16, 21, etc... chiar si sub tratament, cu risc de nastere prematura incepand cu sapt. 26.
Sarcina a fost considerata cu risc; am stat mai mult in pat - deci efort fizic spre 0 -, internata si monitorizata incepand cu sapt. 26 pana la final - sapt. 36 -, insa am nascut o fetita sanatoasa, superba si minunata. Nu sunt 2 situatii la fel; e posibil ca la tine sa se opreasca si asta sa fi fost... ideea e ca trebuie sa fii constienta de risc, sa incerci sa nu te panichezi si sa stai cat mai cuminte posibil.
Subiect: Sangerare in saptamana a 5a de sarcina
Postat: Monday, April 16, 2018 9:15 AM
Ilinca003 wrote:
Veri?oara mea a sangerat pana la 7 luni,si acum are o fetita de toata frumusetea...mergi pe mana dr si ai grija de tine.
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Monday, April 16, 2018 9:13 AM
computerlove computerlove
Subiect: Detoxifierea corpului
Postat: Wednesday, March 28, 2018 1:20 PM
Pentru detoxifiere, folositi-va rinichii si ficatul din dotare! Garantat, fara efecte secundare!
Subiect: Ma enerveaza - 10
Postat: Saturday, March 24, 2018 7:52 PM
Spui ca vrei produsul cu pretul de la raft si ceri sa cheme pe cineva care stie cum sa rezolve problema.
La Carrefour m-au dus la centrul de informatii si acolo au rezolvat problema... la Kaufland au chemat pe cineva de la raionul respectiv, am verificat impreuna pretul de la raft ( eu am facut foto ras ... ea l-a luat ) si s-a rezolvat la casa.
De fiecare data doamnele au fost super dragute... eu la fel.AngelNot
Oricine poate gresi.
Subiect: Ma enerveaza - 10
Postat: Saturday, March 24, 2018 12:31 PM
Desigur. O data am platit mai putin cu 100 lei pt. 1 Lego.
Au schimbat pretul la raft, instantaneu.
Lucky me!
Subiect: Dubai
Postat: Monday, February 26, 2018 11:34 AM
E super child-friendly; nu as avea nicio retinere sa merg cu copiii!
Perioada optima e nov. - martie, dupa parerea mea; sa nu fie extrem de cald, zic.
Subiect: Dubai
Postat: Sunday, February 25, 2018 8:43 AM
Eu tot sustin ca nu sunt 2 locuri la fel pe pamant deci nu se poate compara nimic cu nimic.
Daca ai vazut Parisul nu inseamna ca stii cum e Franta iar daca traiesti in Romania nu inseamna ca stii cum e in Europa.
Din punctul meu de vedere merita, in viata asta, de vazut TOT ce ma atrage si ma bucur de specificul si autenticitatea fiecarei destinatii.
Am observat ca e un timp pentru toate si ca fiecare vacanta ma " cheama " la momentul potrivit.

Subiect: Etapele inscrierii la liceu
Postat: Monday, February 19, 2018 11:23 AM
Felicitari!!!Clap firstprize hainoroc newclap majoreta
Succes mai departe!