Jurnal Sami

Options Jurnal Sami
Subiectul anterior · Subiectul urmator
rodica83
Postat: Friday, February 12, 2010 10:55 AM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 4/30/2008
Postari: 172
Locatia: Arad
Felicitari pentru Jurnal!
Mi-a placut povestea voastra, e minunata si tu Sami esti un scump!
Asteptam mai multe poze!
Ania
Postat: Thursday, February 18, 2010 7:55 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/23/2006
Postari: 680
Locatia: families are forever !
Mami inca nu a reusit sa i`a pozele de la matusa ei asa ca inca nu putem pune mai multe poze cu mine - sa vedeti ce parut lung am si ce mare m`am facut ras
m`am facut tare smecher - dor doar cu mami in pat , ca doar o iubesc mult si incetul cu incetul ma dezvat si de leganat angel ziua mai trebuie sa ma legene putin si fac nani imediat dar seara adoar doar cu suzeta in gurita fara leganat , fara plans fara nimic . La inceput am fost tare suparat , nu intelegem de ce mami ma pune la somn fara sa ma legene . Am plans , am tras de patura , am dat din manute , din picioruse - mami nu a vrut sa am legene . Dar duap cateva zile am uitat de asta , ca doar sunt maricel acum nu ? trebuie sa invat sa adorm si singurel . mai greu e cu suzeta , mie nu prea mi`a placut de la inceput , dar mami mi`a mai dat`o la culcare si am acceptat`o doar pt somn , dar nu stiu sa o tin in gurita maseluta adica daca mami nu o tine in gura mea eu o pierd si incep sa o caut yes
am invatat sa ma rosgolesc cum trebuie de acum . de pe spate pe o parte si apoi pe burta si inapoi daca ma ajuta si patul chitara . si ma joc asa in fiecare zi . ma lupt cu jucariile la mine in patut si scot niste sunete asta simpatice . ba chiar reusesc pt scurte perioade sa ma ridic singurel in fundulet sa va spun cu fac - stau pe spate iar de la bazin in sus ma dau intr`o parte si apoi incer sa ma indrept . nu mereu imi reuseste pt ca mai cad pe spate dar nu`i nimic ,pt ca eu ma amuz . majoreta
si inca incer sa aflu ce face chestia aia maro cu blana . e asa ciudata ,ne uitam unul la altul destul de mirati . adica la ce e buna ? se poate juca cu ea sau se poate baga in gura?
va scriu ma tarziu . acum am inceput o lupta serioasa cu patura o tot bag in gurita si o mestec ( ma mananca gingiutele urmeaza sa apara dintisiori) -
va pup ! pupici
sweet angel
Postat: Thursday, February 18, 2010 9:45 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
sami ce scump esti tu , as vrea sa te fad facand toate lucrurile despre care ne povestesti,pupici
Ania
Postat: Thursday, March 4, 2010 3:06 PM

nu v-am mai povestit de ceva timp si m`m gandit sa va mai scriu .
supa tot nu`mi place ras oricat de mult incearca mami eu tot ma stramb si nu vreau sa deschid gurita sic ce supa? eu vrea mar cu banana si biscuiti angel
am fost un pic bolnavior . a trebuit sa beau ceai si mi`a dat si orez firt cu morcov firt si nu mi`a placut. am plans dar mi`a trecut intr`o zi si acum sunt bine yes
azi am fost sa imi fac pasaport . am plecat bine dispus de acasa ar pana am ajuns la poza deja eram plictisit si obosit . am facut putin scandal dar pana la urma am stat la poza... acum am pasaport si in 2 saptamani plect la tati.
am vb cu el la tel si a promis ca imi i`a un catelus. abia astept sa`l trag de urechi si de coada ras
KRYS85
Postat: Thursday, March 4, 2010 4:40 PM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Sami lasa puiut ca o sa papi tu supa cand o sa cresti mai mareras !!!!Mami treve sa iti dea carnita nu supicahohot !!!
Ce smecher esti tu cu pasaport ,bravo!!!

Pupici dulci!!pupici pupici pupici
koko2008
Postat: Thursday, March 4, 2010 5:57 PM

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5441
Locatia: romania
Buna. Felicitari pentru jurnal. La multe lunite Sami.
Mami vad ca esti din Pitesti.... de unde?
Ania
Postat: Thursday, March 4, 2010 7:33 PM

multumim de urari pupici
stau in gavana 3 , langa piata , daca stii uhnde vine asta
koko2008
Postat: Friday, March 5, 2010 7:58 AM

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5441
Locatia: romania
Ania wrote:
multumim de urari pupici
stau in gavana 3 , langa piata , daca stii uhnde vine asta

Sigur. Eu am crescut in Pitesti. Ma bucur ca in sfarsit e un pitic din Pitesti pe forum .pupici
raly
Postat: Sunday, March 7, 2010 9:23 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25870
Locatia: M e d i a s
ingerash
Postat: Sunday, March 7, 2010 10:21 PM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.
La multi ani de 8 Martie!Multa fericire si impliniri!pupici pupici pupici computerlove iloveyou

fdianamaria
Postat: Sunday, March 7, 2010 10:26 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
La inceput de primavara, un gand cald si bland:

myha84
Postat: Monday, March 8, 2010 6:48 AM

Intrat: 2/6/2009
Postari: 2162
Locatia: Baia Mare
La multi ani de 8 Martie!!!

myha84 attached the following image(s):
8-martie.jpg

Ania
Postat: Saturday, March 20, 2010 8:32 AM

Iar a trecut ceva timp si nu v`am mai scris.
Eu azi imi fac bagajul - maine o sa fiu in Spania . Mami mi`a spus ca o sa zburam cu un aparat mare mare care se numeste avion. O sa zbor precum o pasare , in vazduh ras Sunt un pic emotinat pt ca nu am mai facut asta pana acum dar mami mi`a spus sa nu`mi fie frica ca are ea grija de mine .
saptamana trecuta am fost la neuropsiholog . M`a invartit m`a rasucit si pana la urma mi`a spus ca sunt cam in urma - adica cam inapoiat . hohot ce ti`e si cu doctorii astia. daca m`ar vedea acasa cum ma rasuces cum ma invart cum stau in fundulet cum trag de tot ce apuc - si ma joc si cu tel lui mami - ar zice ca am prea multa energie ras daca as putea as si merge , dar momentan incep sa imi dau seama cum se merge de`a busilea.
cam atat - din spania promit sa va pun poze multe multe - data viitoare cand va scriu sunt deja pui de spanioloi topai
ingerash
Postat: Saturday, April 3, 2010 10:08 PM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27673
Locatia: u.k.

Fie ca sfanta sarbatoare a invierii Domnului sa-ti aduca cele 4 taine divine: incredere, lumina, iubire, speranta.Clipe de neuitat alaturi de cei dragi si numai realizari!Paste fericit, luminos, bucurii si sperante implinite.coeur coeur coeur iloveyou

raly
Postat: Monday, April 5, 2010 9:12 AM

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25870
Locatia: M e d i a s
Paste Fericit!

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed