Jucarii 2-4 ani

Options Jucarii 2-4 ani
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MNiko
Postat: Monday, January 7, 2008 8:03 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Oana, Cris si mie mi se pare si interesant si frumos, dar nu-l recomand la varsta asta decat daca vreti sa aiba ce strica. De facut nu reuseste sa il faca singura si chiar daca incerc eu sa ii spun unde sa le imbine nu stiu cum s-o faca. Puzzle-ul este dintr-un fel de carton care se indoaie usor daca aplici o forta mai mare. Momentan il folosesc pe post de "plansa" educativa: numaram piticii, copacii, ciupercutele. Mai spunem culori, si o sa mai vad eu ce.

hohot hohot Chiar in acest moment don'soara mea ii explica papusii Mia cum sta treaba cu piticii, adica Utete pititzele(piticii) si "cocutza"(casuta)
S.ELENA
Postat: Monday, January 7, 2008 10:08 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
Frumos puzzle!!!!!!
danab
Postat: Monday, January 7, 2008 10:40 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Frumos puzzle, dar fiind cu piticii si "cazapada" sigur ar dormi cu el, asa ca eu aman orice tentativa de achizitionare pentru urmatorii ani.
MNiko
Postat: Monday, January 7, 2008 10:49 PM

danab wrote:
Frumos puzzle, dar fiind cu piticii si "cazapada" sigur ar dormi cu el, asa ca eu aman orice tentativa de achizitionare pentru urmatorii ani.

hohot hohot hohot
cute_babies_of_mine
Postat: Tuesday, January 8, 2008 8:13 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Eu sunt tare suparata! I-am comandat pe 19 decembrie lui Tudor o masuta cu tabla magnetica, 3 in 1. Comanda am facut-o online la www.crazytoys.ro. Mi-au trimis mail cu "comanda dv. a fost inregistrata" si.... astept. Pe aceeasi dataa am comandat si hartie foto de la alta firma si pe 22 cadoul lui Ovi. Si hartia si cadoul lui Ovi au ajuns imediat, prin curier rapid. Masuta lui Tudor, pace! Dupa Craciun, le scriu indivizilor si primesc un mail in care mi se spune ca intre 21 decembrie si 14 ianuarie, serviciul lor de asistenta nu este disponibil!banghead banghead banghead Sa mai spun o data ca am pus comanda pe 19? Sau ca ar fi trebuit sa-mi trimita inainte de Craciun mailul cu asistenta indisponibila ??????????????? In viata mea nu mai comand de la astia....
kali
Postat: Tuesday, January 8, 2008 8:47 AM

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14338
Imi pare rau...
Chiar ma mir pentru ca eu am comandat de multe ori la ei si intotdeauna au fost foarte seriosi si prompti... am tinut legatura prin telefon ori de cate ori a fost vorba de un produs indisponibil... mi-au trimis vouchere cu discount-uri... transport gratuit o data... ce mai... sunt foarte multumita.
Poate au fost si ei depasiti de situatie pe perioada sarbatorilor, cine stie?
cute_babies_of_mine
Postat: Tuesday, January 8, 2008 9:03 AM

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Oana, poate sunt seriosi, dar pe mine m-au last balta fix cu cadoul de Craciun. Multe firme au anuntat ca intre data de ... si data de... nu onoreaza comenzi. Te oftici, dar asta e! Macar stii. Mie mi-a ajuns!
adynanemona
Postat: Wednesday, January 9, 2008 4:10 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 1/29/2007
Postari: 782
Locatia: Romania

MNiko foarte frumos!
Maria superb setul, vrem si noi!sic
delfinasa
Postat: Saturday, January 12, 2008 6:40 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Cute, imi pare rau ca aveti necazuri cu intarzierea comenzii...dar banii vi i-au incasat din cont, nu? Pai o firma respectabila ar trebui sa va dea inapoi o parte din bani si/sau transport gratuit ca nu si-au onorat promisiunea facuta cu livrarea.

Noi suntem incantate de Mr. Potato, o jucarie creativa pe care-am primit-o cadou de Craciun, care ne tine ocupate mai mult de 10 minute cand ne jucam cu ea cool...este practic un cartof din plastic, cu gauri, cu multe accesorii colorate (ochi, palarii, maini, picioare, urechi, limbi, nasuri) din care picii construiesc diverse personaje (pirat, maimuta, party girl etc.)...il recomandam cu incredere pentru copii cu varste peste 2 ani cool.

delfinasa attached the following image(s):
mr. potato 1.jpg

Cristy
Postat: Saturday, January 12, 2008 7:14 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Am avut si noi Mr. Potato si fetele s-au jucat mult ras
Alina
Postat: Saturday, January 12, 2008 7:36 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Eu pentru copiii de 3 ani sau mai precoce recomand puzzle-urile de la D Toys. Sunt foarte bune. Numar de piese variat, imagini diverse, calitate foarte buna (se prind bine, chiar daca sunt atinse usor, piesele nu "fug"), chiar si pretul.

Tudor are puzzle-uri variate, are si acele puzzleuri cu 3 povesti / animale, etc (6, 9, 16 piese), de 24 de piese, dar si de 60 - pe care chiar le face. Si mi-s tare mandra. yes yes
Lilly of the valley
Postat: Saturday, January 12, 2008 7:52 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Alina wrote:
Eu pentru copiii de 3 ani sau mai precoce recomand puzzle-urile de la D Toys. Sunt foarte bune. Numar de piese variat, imagini diverse, calitate foarte buna (se prind bine, chiar daca sunt atinse usor, piesele nu "fug"), chiar si pretul.

Tudor are puzzle-uri variate, are si acele puzzleuri cu 3 povesti / animale, etc (6, 9, 16 piese), de 24 de piese, dar si de 60 - pe care chiar le face. Si mi-s tare mandra. yes yes

noi aven si puzzle magnetic cu Hansel si Grettel tot de la DToysyes cool

de fapt au o gama foarte variata de jocurithumright
MNiko
Postat: Thursday, May 22, 2008 10:05 PM

Si noi avem multe puzzle-rui de la D-Toys. I-au placut foarte mult si inca ii mai plac. Cred ca in curand o sa trecem la cele cu 24 piese.
stele_pe_cer
Postat: Friday, May 23, 2008 1:29 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6678
Matei nu e pasionat de puzzle-uri.De nici un fel. Are inclusiv puzzle-uri usoare cu masini.Nu il intereseaza sa reconstruiasca puzzle-ul, ci masina in sine, in forma naturala.

Mai sunt copii nepasionati de puzzle-uri?
mommy
Postat: Friday, May 23, 2008 1:43 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
stele_pe_cer wrote:

Mai sunt copii nepasionati de puzzle-uri?

Da, Mihaita! ras Face cate unul ajutat (din acela usor, de 6 piese) o singura data, cand e nou si gata, nu ii mai trebuie. Lui ii place sa construiasca: turnuri, castele, instalatii diverse.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed