IoanaOlo

Profil: IoanaOlo
Despre
Utilizator: IoanaOlo
Nivel: Membru
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Tuesday, November 19, 2019
Ultima vizita: Wednesday, January 22, 2020 9:15 PM
Numarul de postari: 17
[0.00% din toate postarile / 0.26 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Clubul aspirantelor - 77
Postat: Wednesday, January 22, 2020 5:07 PM
Buna fetele.
Am zis ca stau lini?tita, dar acum am mai facut un test. Asa arata
https://uploadimage.ro/8RT8/IMG_20200122_170621.jpg topai
Postat: Wednesday, January 22, 2020 1:03 PM
[quote=Miha1989]IoanaOlo cum esti, ceva vesti.
Nici o veste. Mi-am propus sa a?tept. Ciclul nu î?i face sim?ita prezenta, asa ca mai a?tept. Iau acid folic si arefam (il am de la ultima sarcina chimica). Pupici mul?i computerlove
Postat: Tuesday, January 21, 2020 9:33 AM
Dxc wrote:
neata draga! Parerea mea este ca are rost sa faci beta. Ce ai de pierdut???

DxC nu am nimic de pierdut, eventual o noua dezamagire. Poate poate îmi fac curaj. Te îmbra?i?ez
Postat: Tuesday, January 21, 2020 9:32 AM
Miha1989 mul?umesc pentru cuvintele de incurajare. O sa îmi fac programare la medic si daca îmi fac "curaj" poate o beta. Înca nu vreau sa renun? la sperante, dar fantomele ultimului escec sunt tot în minte. Da, vad ?i partea buna a acestui lucru, ca exista ?anse. A?teptam, timpul le rezolva pe toate. Te îmbra?i?ez cu drag.
Postat: Tuesday, January 21, 2020 5:37 AM
Buna diminea?a fetele. Acum am facut un alt test de sarcina Minut, cu urina de diminea?a. A ie?it o linie muuuuuult mai palida decât cea de ieri. Asa ca stau ?i ma gândesc ca e iar o sarcina chimica, nu cred ca o sa mai merg la beta.
Postat: Monday, January 20, 2020 3:51 PM
Miha1989 wrote:

Testul este pozitiv insa din exeperienta proprie (3 sarcini chimice) el nu iti arata decat ca este bebe, nu ca ar fi posibil o sarcina chimica, fi pozitiva si incearca sa nu te legi de experienta trecuta, poti sa faci inca unul maine si cel mai sigur beta ea te va lamuri cum stau lucrurile.Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine, asteptam vesti de la tine Buddy1

Mersi mult! ?tiu ca nu arata posibilitatea unei sarcini chimice, dar am zis sa întreb! Am emo?ii imense având în vedere ca ne dorim un bebe foarte mult. floare3
Postat: Monday, January 20, 2020 1:00 PM
Mihaela14 wrote:

Dupa test nu pare sa fie sarcina chimica, linia se vede bine. Multa bafta la beta!coeur
mul?umesc, stau cu sufletul la gura pale et
Postat: Monday, January 20, 2020 12:19 PM
Buna fetelor. Va urmaresc din umbra de anul trecut, de la ultima sarcina chimica avuta. Azi am facu un test de sarcina (o zi înainte de întârziere) ?i arata asa https://uploadimage.ro/hgaX/IMG_20200120_121112.jpg
. Precizez ca nu e facut cu prima urina. Voi ce parere ave?i? Sa fie iar sarcina chimica? Dimineta o sa mai fac unul ?i dupa munca o sa merg ?i la beta. Pupici topai
Subiect: Clubul aspirantelor - 76
Postat: Thursday, November 21, 2019 10:00 AM
Buna dimineta felete. Dupa o noapte lunga ?i agitata, de diminea?a au venit musafirii in cantitate mai mare. Acum stau ?i ma gândesc daca mai are rost sa repet mâine testu HCG... O sa îl fac pentru simpla curiozitate, ca sarcina sigur nu mai exista. Va pupicesc Cheek Kiss
Subiect: Clubul aspirantelor - 76
Postat: Wednesday, November 20, 2019 5:47 PM
A venit ?i rezultatul hcg 24.8.o sa mai fac vineri înca unu sa vedem daca a crescut sau a scazut.