Intoleranta la mancare

Options Intoleranta la mancare
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Miri
Postat: Saturday, December 8, 2007 11:09 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Ira, sper ca s-a rezolvat problema si ca esti bine!
ira_tgr
Postat: Saturday, December 8, 2007 11:11 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
Miri wrote:
Ira, sper ca s-a rezolvat problema si ca esti bine!

da Miri, sarut mana pt. griji...
mi-am revenit cat de cat... cred k problema era fumatul in exces, caci de 2 zile de cand nu mai fumez chiar ma simt mai bine..

pupi pupici
Lilly of the valley
Postat: Saturday, December 8, 2007 11:13 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
ira_tgr wrote:

da Miri, sarut mana pt. griji...
mi-am revenit cat de cat... cred k problema era fumatul in exces, caci de 2 zile de cand nu mai fumez chiar ma simt mai bine..

pupi pupici

Pai Ira, mami, eu ma laud ca va fac galerie ... deschid si un club daca e nevoie

CLUBUL NEFUMATORILOR:801: :801: :801:
HAI IRA!:801: :801: :801:
S.ELENA
Postat: Saturday, December 8, 2007 11:25 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7308
Locatia: Printre probleme......
IRA cum te mai simti????(Sorry, eu abia acum am nimerit la acest subiect!!!!)
Sper ca esti bine!!!!!pupici pupici
sousourel
Postat: Saturday, December 8, 2007 11:39 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
ira_tgr wrote:

cred k problema era fumatul in exces, caci de 2 zile de cand nu mai fumez chiar ma simt mai bine
flowers flowers flowers ...ei, te alaturi?pupici
ira_tgr
Postat: Saturday, December 8, 2007 11:39 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
S.ELENA wrote:

Sper ca esti bine!!!!!pupici pupici

acum da pupici pupici pupici pupici

mariuta wrote:

Pai Ira, mami, eu ma laud ca va fac galerie ... deschid si un club daca e nevoie

daaaaaaaaaaaaaaa, multumesc mult pt. sustinere pupici flowers pupici flowers pupici

sousourel wrote:
flowers flowers flowers ...ei, te alaturi?pupici

da, dar cu pasi mititei dance pupici
Miri
Postat: Saturday, December 8, 2007 11:41 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Ira, ai grija de tine!
Pupici pentru doua frumoase!pupici pupici
Ely
Postat: Sunday, December 9, 2007 4:30 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Ira bravo pupici si multa sanatate in continuare.
Alaltaieri seara am fost la un restaurant chinezesc.I-am dat si Karinei putin sa guste ca nu prea a vrut mai bine nu-i mai dadeam .Dupa ce am mancat Karina a vomat in jeturi. cry .M-am speriat tare s-a linistit si a fost bine apoi.A doau azi ,adica ieri m-am trezit cu dureri de cap, stare de voma si scaune proaste ,nu am mancat nimic pana la ora 8 seara dupa ce sotul mi-a facut o limonada si am baut un paracetamol m-am simtit mai bine ,iar aseara dupa ce eu mi-am mai revenit sotul meu a vomat si atat fara alte simptome.Astazi suntem mai bine ,dar nu prea avem pofta de mancare.Cred ca ceva a fost in neregula cu mancarea lor .Oricum sa nu mai aud de chinezi pentru mult timp ca numai cand ma gandesc mi se face rau. uff .pale
Lilly of the valley
Postat: Sunday, December 9, 2007 4:33 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Ely, multa sanatate intregii familii!pupici
MNiko
Postat: Sunday, December 9, 2007 6:25 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Ira, esti mai bine?

Ely, sanatate multa tuturor.
oanalaurisa
Postat: Sunday, December 9, 2007 6:26 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
Ely wrote:
Alaltaieri seara am fost la un restaurant chinezesc.I-am dat si Karinei putin sa guste ca nu prea a vrut mai bine nu-i mai dadeam .Dupa ce am mancat Karina a vomat in jeturi. cry .M-am speriat tare s-a linistit si a fost bine apoi.A doau azi ,adica ieri m-am trezit cu dureri de cap, stare de voma si scaune proaste ,nu am mancat nimic pana la ora 8 seara dupa ce sotul mi-a facut o limonada si am baut un paracetamol m-am simtit mai bine ,iar aseara dupa ce eu mi-am mai revenit sotul meu a vomat si atat fara alte simptome.Astazi suntem mai bine ,dar nu prea avem pofta de mancare.Cred ca ceva a fost in neregula cu mancarea lor .Oricum sa nu mai aud de chinezi pentru mult timp ca numai cand ma gandesc mi se face rau. uff .pale

Sa va faceti bine,iar daca aveti senzatie de greata , mancati grapefruit...pupicipupici
sousourel
Postat: Sunday, December 9, 2007 6:48 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Ely wrote:

Aveti grija de voipupici pupici pupici
oanalaurisa
Postat: Sunday, December 9, 2007 7:16 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
mariuta wrote:

Mariuta,de ce nu deschizi un topic "Clubul nefumatorilor" unde sa sustii fostii fumatori sa nu recidiveze,ca si eu ma inscriu...pupici
Ely
Postat: Sunday, December 9, 2007 7:28 PM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 5605
Mariuta,Mniko,Onalaurisa,Sousourel va multumim frumos flowers pupici,chiar i-am zis sotului daca aveam toti trei aceeasi stare in acelasi timp nu stiu ce ne-am fi facut pale
MNiko
Postat: Sunday, December 9, 2007 8:07 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Ely wrote:
Mariuta,Mniko,Onalaurisa,Sousourel va multumim frumos flowers pupici,chiar i-am zis sotului daca aveam toti trei aceeasi stare in acelasi timp nu stiu ce ne-am fi facut pale

Din cauza ca aveti organisme diferite, si al Karinutei e cel mai sensibil, de asta nu ati fost toti in acelasi timp in starea aia. In plus eu am observat ca atunci cand copilul si mama au aceeasi boala, de obicei la mama se declanseaza cam dupa ce copilul trece de perioada critica. Ca si cum pana atunci ceva din grijile de mama impiedica boala sa-si faca de cap.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed